Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
16. sep 2009

Adi.. ty máš hodně daleké mety.. 😀 Moje mety jsou, abych přežila do rána .. 😀 😀
Jé ale když píšeš o tom srdíčku.. já už ho možná uvidím příští týden ve čtvrtek.. už se tak těšííííím .. (teda doufám, že ho uvidím)..
Holky .. kdyby se mimčo nevyvíjelo a to srdíčko by tam nebylo.. poznala bych to?.. třeba, že bych neměla žádné příznaky nebo bych špinila nebo tak?

andelka
16. sep 2009

dezyre: Já myslím, že se to nepozná. Ale kecala bych, kdybych tvrdila, že mě to nenapadlo. Jasně že se bojím, ale co nadělám, musím vydržet do těch met 😅

brisilda
16. sep 2009

ahojte tehulky 😉 moja meta je 9 mesiac 😀 😀 😀
dezyre podla mna by si to nespoznala nijak a 12tt este neni vyhra 😒 kedze su kocky co potratili resp. prisli o babatko ah v 6 mesiaci dokonca aj v 8 ☹ je to invidualne vsetko je v rukach osudu 😉 ja idem k dokimu zajtra a dufam ze srdiecko budeme mat 😉 inak porusila som pravidla tehotnosti vcera a dnes som pila kolu ☹ je to ako droga nieco vomne ju silno chcelo 😉 asi si malinke chcelo pochutnat 😉 a poviem vam ze mi pomohla normalne som nemala ziadne nevolnosti az dnes rano 😀 nepacil sa nam banan tak len dufam ze malinke je v poriadku

andelka
16. sep 2009

brisilda: No jo, jenže 60% potratů a tak, je do 13tt, takže proto. Jinak samozřejmě stát se může kdykoliv cokoliv, bohužel. 😒
cola se přece může, i se při nevolnostech doporučuje, tak co by ne. 😉

babara
16. sep 2009

dez: ja myslim, ze kdyby bylo neco spatne, tak ti nebude spatne 😉

jo, kola, pokud se nepije na litry, tak snad neva. Ja ji par deci vypiju ted, ale moc si neposmaknu.
Ale ja nepiju ani to kafe, ani nahrazky, tak kofeinu nadmiru nemam.
Ale je fakt, ze k ranu spatne spim 😕

brisilda
16. sep 2009

no tak podla mna je to stale lepsie zlo ako cigareta a alkohol vsak? no a slovo p.........t nespominajme 😔 ja sa toho strasne bojim a nedovolim aby mi strach prekazil moju radost z noveho zivota 😀 tak ako pises stat sa moze vsetko a kebyze sa vsetkeho bojime tak ani na ulicu nevyjdeme aby nas nahodou nezrazilo auto 😀

brisilda
16. sep 2009

babara mne vcera bolo dobre ziadne nevolnosti az som sa zlakla ci je mrnus v poriadku ale rano to namna prislo 😉 som zvedava ci zajtra uvidime srdiecko 😉 budem uz v 6+6tt tak hadam aj ano dam vam vediet 😉

ivanka612
16. sep 2009

ahojte tak ja sa ku vam tiez pridavam,termin mam na 17.5.2010 zatial,v pondelok mi doktorka potvrdila tuhu tak sa velmi tesim...ako tak citam ako tu kazdy bojuje s nevolnostou tak aj ja sa pridam,mne je blivno cely den a hlavne ked sa napapam ale zatial sa to da zvladnut,myslim,ze po dobrom zure je to horsie,najhorsia je ta unava,ale nastastie do prace chodim az na 12:00 a kedze som sama sebe panom tak si mozem spokojne lahnut do vedlajsej miestnosti na gauc a pozerat telku a potom je mi fajn,ked niekto pride tak sa tvarim,ze som bola v sklade,no uz aj teraz sa mi oci zatvaraju.
Na dalsiu kontrolu idem 12.10. a uz teraz sa neviem dockat,teraz sa mi zda,ze sa to vlecie este viac ako ked som cakala na to,ze mi doktorka oznami tu kranu vetu,,ste tehotna,,

skaiqy
16. sep 2009

Ahojte tak po roku moj druhy tehu pokus.. dufam ze tento bude uspesny.. 😨 mam termin na 18.5.2010

zlababa07
16. sep 2009

Ahoj nastávající maminky, vezmete mě mezi sebe? Dneska jsem konečně byla na první kontrole v 7.tt a nejen, že máme srdíčko, k mému obrovskému překvapení máme dokonce dvě 😀

dezyre
16. sep 2009

Ahoj Ivi, Sky i baby 😀 vítám vás.. já jsem tak ráda jak se rozrůůůstáme 😀 😀

dezyre
16. sep 2009

Holky.. tak já už dnes v práci končím .. hurááá.. jelikož jsem přijela až skoro na osmou 😖 tak jsem tu musela trčet.. ale je to pro mě lepší, protože dopoledne mi bylo fakt hrozně.. a teď je mi tak skvěle ... 😀 😀 až na to že mám hlad 😝

zlababa07
16. sep 2009

Jojo, srpen byl mimořádně plodný měsíc 😀

dezyre
16. sep 2009

zlábaby .. a bral ti doktor i krev? .. Víš zajímala by mě hodnota HCG 😉

dezyre
16. sep 2009

Asi u dvojčátek byla hodně vysoká, že?

zuza25
16. sep 2009

Holky ahoj! Tak já jsem se právě před chvílí vrátila z procházky s malou. Byly jsme venku už od 13.00 a mám toho docela dost. Zatím se cítím normálně, jen mě občas pobolívá břicho. U prvního jsem to také tak měla. S tím srdíčkem to bude zcela jistě v pořádku a ukáže to jedině ultrazvuk, jinak se to nepozná. Já teda vůbec nevím, jak to budu s malou a těhotenstvím zvládat. Malá je velký živel, neustále někde lítá, no a říká se, že druhé těhotenství je prý dříve vidět, dříve roste bříško, tak to se budu za chvíli valit. První těhu bylo v pohodě, sice ně bylo špatně, ale chodila jsem do práce do školy a až do 6 měsíce nebylo vidět, že jsem těhotná.Teď to bude jiné. Holky nemáte někdo zkušenost s tím, zda je možné pít zázvorový čaj. Já jsem zvyklá si strouhat zázvor do čaje, vlastně ho vyluhuji, kvůli imunitě. Přece jenom žádné vitamíny a perevence proti nachlazením moc nemůžeme, tak jsme chtěla alespoň ten čaj.Nevíte, jak to s tím je. Jak se vy snažíte vyhýbat bacilům, teď na podzim jich asi bude dost.

uuups...21
16. sep 2009

ahojte kocky🙂)) andelka - my sme na tom tak rovnako skoro..ja mam TP 15.maj..:))) inak hlasim ze dnes som bola u lekarky som 5 plus 4 a videla krasne velky gestacny vacok mal 9mm ale embryo povedala ze este nevidi, ze to je este skoro..co si o tom myslite? fakt je to este skoro? tak som sa tesila ze ho uz uvidim....vy uz ste vtedy vase videli? stale mi predpisala duphaston a kyselinu listovu plus modre calibrum🙂))

miroslava89
16. sep 2009

ahojte..ja len tak nesmelo s malou dusickou sa snad k vam casom pridam..s terminom niekde uuplne na konci maja- ten este nevieme presne..o dva tyzdne sa uvidi ci som tehu ci nie..teraz by som mala byt cca v 3tt,..

brisilda
16. sep 2009

uuuups ja som bola na sone v 5+3 a vacok mal 13 mm a mimco sme videli 😉 no nie kazdy to ma rovnake 😉 neboj na dalsie navsteve uz aj mimi bude 😉
zlababa blahozelam ak mate 2 srdiecka 😉 waaaw po takom prekvapku tuzim aj ja 🙂 takze si to uzivajte naplno 😉

bondy1
16. sep 2009

Ahojte kočky, zdravím všetky tehuľky, aj my nedočkavo čakáme na srdiečko, dnes som 5tt+4 a do stredy budúceho týždňa je tak ďalekoooo. Zatiaľ nemám žiadne nevoĺnosti - ale namiesto toho, aby ma to tešilo sa bojím, či je všetko v poriadku...

bramburka
16. sep 2009

blahopreji k dvojcatkum, ja bych padla asi... 😀

bondy1
16. sep 2009

juuu, až teraz som si všimla prvé dvojičky - blahoželáme 🙂 🙂 🙂

bondy1
16. sep 2009

tak, práve som zbodla pohár cvikly - hneď po zeleninovej polievke, tehu chute by boli 😉

kornelia223
16. sep 2009

Ahojte pridavame sa s terminom 13.5.2010, o tyzden budeme vidiet ci je vsetko v poriadku.

andelka
16. sep 2009

zlababa: Páni, gratuluju k dvojité nadílce 😵

uuups: Já jsem byla u dokiho v 5+0 a nebylo tam nic, kromě dutinky. Ono to nemá každý stejně, neboj se, příště už bude. Já budu čekat ještě 14 dní, než uvidím, jestli je všechno ok.

kornelia: Jé, máš stejný TP jako já 🙂 Jdeš o týden dřív než já, závidím 😵 Budu držet palce, ať je všechno v pořádku, určitě bude.

Zdravím a vítám všechny nové čerstvé těhulky, to je paráda kolik bude květňátek 🙂 🙂

bondy1
17. sep 2009

Pekný dník bambulky

dezyre
17. sep 2009

Ahoj holky..
Potřebovala bych radu 😉 Začala jsem po sexíku mírně špinit nebo spíš se mi objevila krev, čerstvá, ale světlá .. ale břicho mě nebolí.. nic.. myslíte, že to bude třeba jen nějaká žilka ... nebo něco vážnějšího? .. Nestalo se vám to taky?

aktaka
17. sep 2009

ahoj holky
jsem včera hodila vtírací komentář, ale už jsem neměla čas se k vám víc zapojit 🙂

Dezyre, to nemusí být nic vážného, zvlášť pokud je to po sexu, ale mohl by to být třeba hematom. ten je nebezpečný, že by mohl vyplavit i mimčo. tak kdyby to nepřešlo, asi raději utíkej k dr

dezyre
17. sep 2009

Aky.. ona ta krev ani nejde ven.. zůstává vevnitř.. ale když jdu na wc.. tak je na toaleťáku..

aktaka
17. sep 2009

tak uvidíš, jeslti to ustane nebo ne. jasná světlá krev vypadá spíš opravdu na nějaké poranění v pochvě než že by to bylo z dělohy. ale kdyby to nepřešlo, já bych raději šla dr. lepší 10x zbytečně plašit než jednou litovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre