Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
28. dec 2009

Kláry je pravdou, že každá jsme jiná.. každopádně se jich tam zeptej, čím to může být.. budeš pro příště klidnější 😉

xxx.klarka
28. dec 2009

dezyre, zeptám, zeptám 🙂

dezyre
28. dec 2009

Já jsem se ptala svýho doktora v poradně dokonce i na to, jestli když jsem se setkala s dítětem, které mělo neštovice jestli je může malej dostat i přesto, že jsem je já už měla 😉 Dokonce jsem se i dozvěděla, že i kdybych je dostala já teď, tak v 2 trim. to není pro mimíska až tak úúúplně nebezpečné.. Hezky mě to doktor trpělivě vysvětloval 😀
Takže klidně se ptej na cokoliv 😀 Není nad to být potom klidná 😀 😀

doli1
28. dec 2009

já teda mám stále svoje oblečení ale mám je dost na těsno.boky se taky rozjeli hned.v obličeji mi říkají kámošky že jsme jiná a hlavně nesmim zapomenout na moje stálí opary.ted mě hyzdí jeden tak 3cm a to se mi sotva zahojil ten první 😢

dezyre
28. dec 2009

Jéjda.. tak to já musím zaklepat, opar jsem vživotě neměla .. ale mě zase hyzdí moje "beďáry" 😀 😀 a kor teď při angíně a z toho penicilinu ☹

xxx.klarka
28. dec 2009

doli, já musím zaklepat, já měla opary každý měsíc minimálně jeden a ted od začátku těhu ani jeden naštestí, za co mi vylezl ekzem a svědí jako prase.

Holky kolik jste už břibrali? Já teď hupsla na váhu a jsem zatím -1kg. Jinak z toho co jsem zhubla se mi vrátili jako 3kg.

doli1
28. dec 2009

xxx klarka pokud máš ochotnou dr tak se ji ptej na všechno a řekni své pocity.lepší vše říct a mít jistotu než něco zanedbat.na velkym ultrazvuku taky hodně poznají.zeptej se kolik máš vody to by mohlo souviset s pohyby,jestli vše drží oni tam vidí nějakou vnitřní branku,jestli je prcek nahoře nebo se spíše drží dole.to vše poznají a tebe to uklidní

xxx.klarka
28. dec 2009

doli, děkuju. Taky se už těším na zítra.

doli1
28. dec 2009

já zas netrpim na bedary ani v pubertě jsem skoro žádný neměla.jen ty přemenstruační.ale ty opary mě štvou.dlouho se hojí a zrovna dnes jsem chtěla byt hezká 😒

dezyre
28. dec 2009

Doli.. to je tak vždycky 😀 😀 😀
Kláry, tak já bych se moc svou váhou nechlubila 😀 😀 😀 já mám nahoře už 12 kg ☹ ☹ a kdybych věděla z čeho, řekla bych, že jsem nenažraná... 😀

doli1
28. dec 2009

já se taky děsně těšila a nemohla dospat a zdáli se mi šílený sny.ted už mám vyhlídky až ultrazvuku ve 3Ott 😢 měla by jich byt víc 😢 😢 😢 😢

xxx.klarka
28. dec 2009

doli, já taky moc netrpěla na bedíky, ale ze začátku těhu jsem jich měla požehnaně snad všude, na zádech, obličeji, krku, snad i na prdeli 😀

dezyre, tý jo🙂 hezký🙂

xxx.klarka
28. dec 2009

doli, v tomto mám výhodu, že mě kontrolní dělá doktorka pokaždé když jdu do poradny.

doli1
28. dec 2009

já se vážila před vánocemi a konečně jsem byla na své váze a včera jsem se chtěla zvážit a váha píše error došli baterky asi věděla proč 😀 😀 😀 tipuji že ty 3-4kg mám celkově nahoře ale teprve ted se začne pořádně přibírat.

xxx.klarka
28. dec 2009

doli, toho se já docela dost bojím, toho přibírání.

antynka1
28. dec 2009

Ahoj holky,
tak já nepřibrala vůbec nic - zatím pořád hubnu - mám -4 kg. Tak jsem se těšila, jak se budu o Vánocích přecpávat a doženu to - no ale nekoná se. Tak snad to ještě doženu. To je poprvý v životě, co potřebui přibrat. No naštěstí nejsem žádná vyhublina, takže mé tělo si má z čeho brát.
Dneska po jedenáctý mám volat na genetiku, jak dopadly ty opakovaný triply, tak držte palečky, jsem pěkně nervózní.....

doli1
28. dec 2009

víte co jsem snědla na vánoce.jeli jsme k mamce pro dárky a posedět mamka furt abych jedla tak jsem nakonec snědla dva chlebíčky a nějaké cukroví potom byla pauza do oběda a začalo to dva talíře čočkové polévky během chvíle jsem snědla větrník a babička mě poslala dva bramboráky to jsem snědla během hodiny ale jak to Adélce chutnalo 😀 😀 možná jsem tu váhu převážila a žádné baterky 😕
musim vás opustit.jdu učit kámošku plést košíky.má za chvíli přijít a zatim jsem ani nevylezla s postele 😅
zrovna mi pěkně stvrdlo břicho 😖

dezyre
28. dec 2009

Tak holky.. moje úplně výchozí váha byla při výšce 175 cm 56 kg. Potom jsem nabrala na 58 (asi hned jak jsem otěhotněla) .. no a pak to už jelo.. a moje včerejší váha 70 kg.. fakt mazec, ale asi to to tělo potřebuje.. Popravdě mě kolísala váha vždycky, na svatbě jsem měla 52 kg, a to jsem teda fakt vypadala hrozně .. už mi lezly žebra i na zádech 😀 , ale těch 56 se mi fakt líbilo 😝 nechápu, proč jsem si stěžovala, že jsem tlustá .. ale teď mám co jsem chtěla 😀 😀 😀 😀 😀
Doli, tak jsme na tom stejně 😉 .. já vylezla až teď, ale to mě hlad a žízeň vyhnali 😉

michalag
autor
28. dec 2009

Ahojte 🙂
vy ste uz stihli tolko toho popisat a ja som len teraz vyliezla z postele 😝

doli, aj u mna je to s oparmi tak behom 3tt som mala uz 2x opar 😠 😒

blanka.k
28. dec 2009

Dobré ránko,
moje výchozí váha je 58 na 160cm, dnes mám o 5,5 víc 😅 Oblečení mi bylo malé skoro hned, přes pupek i prsa už jsem překonala 100cm, no jsem zvědavá, kam až to poroste, tento týden se chystám na výprodeje v tesku na nové podprsenky 😀

xxx.klarka
28. dec 2009

blani, a už tam mají slevy??? že bych se tam zajela taky podívat.

blanka.k
28. dec 2009

Ty měly už před vánocema a teď mají slevy všude. Včera jsme jeli do Elektrowordu a je v obrovským centru a třeba Next naplněný k prastnutí, fronta 30-40 lidí jen u pokladny, další desítjy mezi regálama, a to jindy jsou tam max tak 3 zákazníci na place 😅

coko.joko
28. dec 2009

Ahojda holky,
tak ja dnes jdu na kontrolu k dr.a zitra jedu na ten velky UTZ,tak se tesim........ 😉
jinak xxx.klarka,mam te same bolesti jako ty a tak se dnes na to poptam dr.ale od holek vim,ze muze jit i o zanet mocovyho mechyre,tak snad to nebude ono a jen se natahuje deloha....pry to je v tehu uplne normalni....me uz to boli 14 dni a je to opravdu neprijemny....
jinak ja jsem vedela od zacatku,ze mame kluka....nejak jsem to citila....je teda fakt,ze jsem nikdy nemela bedary a ted jich teda mam pozehnane 😀 ale to k tomu patri......

lucik...
28. dec 2009

Ahojky 🙂

Já taky teď vylezla z postele 😀 Jsem dnes a zítra doma sama, tak nevím co budu dělat..

Tyy jo a já si myslela že když mam beďary tak se mi kazí pleť a budu mít holčičku a ne kluka 😖 😀

Jinak s váhou jsem na tom pořád stejně - včera jsem se vážila 😀 Výchotí váha na 170cm - 61,9kg a teď mám 67,4kg takže 5,5 nahoře 😉

lucik...
28. dec 2009

Holky mám jeden dost blbý dotaz 😀 Týká se to té tabulky blani, co máš v albu - nemocenská 😉
Píší tam 14 dní, 30 dní... apod.. 30 dní je měsíc? Já jen že víkendy se neproplácí, tak aby pak měsíc nevyšel jen na např.20 dní 😠

blanka.k
28. dec 2009

Luci - to je jak celkově dlouho jsi doma, vč.víkendů 😉 Já na to radši nekoukám, zatím mi od září co jsem doma došla 1 výplata nemocenské, tak radši ani účet nesleduju 😅 Mají v tom binec

lucik...
28. dec 2009

blani no aspon že tak, bez víkendů by to bylo ještě horší 😀
To mi ani neřikej, to v tom mají teda pořádný binec 😠

blanka.k
28. dec 2009

Teď si to srovnávám a mám ve skutečnosti víc peněz než podle té tabulky, tak nevím, víc nebudu řešit, jejich minus 😀 Ale prý nejhorší je ten začátek, pak už to prý posílají docela pravidelně...každopádně pokud je na to někdo odkázaný, tak asi nic příjemného to není 😅

lucik...
28. dec 2009

blani no to věřím.. to musí být šílené... čekat na peníze od socky jak na smilování a ono pořád nic 😠 Já až půjdu na kontrolu tak asi už zůstanu doma.. Mám to do práce hodinu cesty tam a hodinu zpět a poslední dobou mě dost bolí a tvrdne břicho.. Tak radši budu doma než si tím něco zkazit 😉 Jak říká můj manžel: Peníze budou, my nebudem 😀 😀 😀

blanka.k
28. dec 2009

Lucik - přesně tak to vidím já.... sice už nezvracím, ale furt jsem utahaná, bolí mě břicho i když nic nedělám, a taky dojížění s přestupama 2 hod. 😝 ale asi nejvíc se bojím stresu, ten mi dokáže s organismem docela zacvičit, tak jsem v klidu a je to 😀 Do důchodu času dost, to se ještě člověk napracuje 😀 Ještě, že máme ty chlapy,co? 😅 I když na mě občas padne depka, že mu visím na krku, že si aspoň obnovím živnosťák a budu si po porodu přivydělávat, tak mi zakáže na to myslet....a je to fakt, hlavní je teď bobek v bříšku 😀 Takže jdu vzbudit manžela, že bobek má hlad a chce jít na oběd 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre