• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Adelka - díky za vysvětlení. To jsem ráda, nějaký tvrdnutí břicha mi opravdu nechybí :slight_smile:
A to jsem ráda, že tady nejsem samotný blázen co ještě studuje i když při práci :slight_smile:
A s tím učením to nebudu přehánět - rozhodně ne po nocích, na to ted nemám... Jsem ráda, když najdu polohu ve které usnu - to je teď pro mě nejdůležitější :slight_smile:)
29. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak našemu miminovi se nelíbí leh na zádech a kór když si dám na nohy noťas :grinning: asi žárlí :grinning: :grinning: :grinning: Ale už jsem mu začala i číst.. čteme: Zajíček hrdina.. dalo mi fušku mu vysvětlit co je to zajíček a pak letadlo.. ale snad to pochopil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A jak si podkládáte nohy? Já musím pod koleny, jinak to nemá vůbec význam.... To jsem zjistila včera v noci :grinning:
29. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anty, já spím na boku až na břicho si lehám, z boku hodím polštář abych netlačila břicho a je to velice pohodlné:grinning:
29. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anty tak nejak :slight_smile: u uceni moc dlouho nevydrzim... mnohdy se k nemu ani nedostanu, dneska to planuju od rana a je skoro podledne ja jsem na to jeste ani nekoukla a to bych mela jit uz varit :grinning:
taky si podkladam nohy pod koleny, vzdycky je hodim na sedacku nahoru a je to hned lepsi :slight_smile:
29. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adelka, ale zase ti poviem, obdivujem, ked to takto niekto berie.. dole klobuk.. neviem, ako by som to zniesla.. práve ma drobec pokopkava..moje zlatíčko..:slight_smile:
29. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj a včera som si koneeeečne kupila tehotenské rifle..:slight_smile:.. 38 eur.. uf!
29. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,
po dlouhé době se opět hlásím!
Všem přeji krásného Silversta a šťastný nový rok!!! :slight_smile:

Já byla včera na velkém utz, vše je v pořádku,miminko je zdravoučké a prý ukázkové,takže máme velkou radost. No a je to CHLAPEČEK :slight_smile: Jména zatím definitivně vybraná nemáme, manžel chce Honzíka, já Kubíka, tak uvidíme,třeba nakonec vyberem něco jiného :grinning:
Jinak mimís je pěkně aktivní,kope pořád,cítím ho už od 15+4 takže si to užívám. Jsem zvědavá jak budu ve 30tt, to už se ani nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cítím se super, zatím jsem nic nepřibrala,takže oblečení i kalhoty nosím pořád ty co před těhu,bříško taky je takové docela pidi na to že jsem 20tt a čekám druhé mimčo,myslela jsem že poroste rychleji,ale nevadí,aspoň si to užiju a nebudu se muset dlouho tahat s bříškem :grinning:
29. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misicka gratuluju :slight_smile: to ti naší kluci budou bez nevěst nebo co :grinning:
29. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aaadus, no taky koukám že je tady zatím převaha chlapečků :grinning:
29. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslím, že jsou tady snad dvě - tři holčičky...
29. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adel + anty: nejako to budeme musiet zvladnut, kazdy mi radi, ze lepsie teraz ako potom po porode, ja to vidim ale na statnice az v lete, v juni je to asi nerealne :sweat_smile: Urcite nebudem drobceka trepat do BA a kojit ho niekde na parkovisku...
aaadus: aj som si myslela, tak dalsi favorit vyradeny:slight_smile: a hladame dalej...

A naozaj to tak vyzera, ze majovy budu hlavne chlapci :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: misicka: gratulujem..
29. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky :wink:

Teeeda fakt v květnu samý chlapi :wink:

Manžela v noci bolele zub jak čert, asi od 4.. Takže jsem taky nespala a pak když už jsem chtěla tak prtě strašně kopalo :angry: :grinning: Takže zase nic.. To byla noc :D
29. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi v tom s tebou souhlasim. Obdivuju vsechny tyto maminky, musi to byt strasna rana, jen me proste dostala ta fotka, nevim prijde mi to takove neprirozene davat to na internet :pensive:
yanika urcite zvladnes i statnice :slight_smile: mne ceka studium s prckem, tak jsem zvedava jak to pujde :slight_smile: jsem totiz teprve v prvaku :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucik, no tak to jsi měla teda parádní noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si pamatuju jak mě kolikrát Adélka v noci budla, ta v bříšku řádila teda parádně,no zato po porodu je to andílek tak aspoň že tak :grinning:

Říkali vám na tom utz i míry mimča? Jsem koukala že už to naše prtě měří 22cm a váží 330g, jako nechápu jak se mi do toho malého bříška může naskládat, chudák tam je určitě zmáčknutý jak sardinka :cry:
29. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yanika můj nový favorit je tento, stará dobrá klasika
http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/
29. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misicka tak náš prcek měl 14.12. 20,5cm a 341g :grinning:
29. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky a tu váhu a míry máte napsané na té fotečce nebo kde?
29. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misicka nam to jeste nerekli a ani to nemame nikde napsane :frowning2:
29. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ani nám to totiž neřekli.. a na té fotce je napsané 17,2 cm.. a to bylo ve 20plus4 tt
29. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaadus a nechtěla si Peg Perego?
misi tak doufám že to bude po porodu taky andílek :grinning:
29. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky,
mate este jedno miesto volne? Rada by som sa pridala, aj ked toho casu veru nemam vela :unamused:
29. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já mám tu míru a váhu ve zprávě z velkého utz
lucik chtěla, ale furt mi vrtala hlavou malá korbička a že to nehuštá. jako sporťák ten je super, ale pokud bude malý obřík po manželovi tak se mi do hluboké korby dlouho nevleze
29. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
basky máme :slight_smile: a vidím že další chlapeček do klubu :grinning:
29. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adelka, tiež si myslím, že na internet sa ta foto nehodí.. ja osobne by som to tam určite nedala.. a myslím, že by som nebola schopná ho ani odfotiť.. :frowning2:
29. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi,adelka asi vím, kterou fotku na mysli :frowning2: na internet bych jí asi nedala, ale zase na druhou stranu chápu tu maminku, nevím jak to slovy vyjádřit
29. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ju tiež chapem, hovorím, že dole klobuk pred nou, ale aj tak.. :unamused:
29. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aky je zatial stav, chlapci v prevahe?
Tusim vyberate kociky, nie je to veru sranda vybrat, nam to hodnu chvilku trvalo. My akurat nieco na statie dokupime pre starsieho synna, ked nebude chciet chodit.
29. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
basky myslím že chlapečci vedou 21:3 :grinning:
bibi já jsem tu diskuzi sledovala, ale přestala jsem v době, kdy jsme se začali snažit o mimi
29. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O com pisete babulky? O akych fotkach? Ak sa teda mozem opytat ....
29. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok