Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

iwonka
29. dec 2009

ahojte...ja som bola vcera na ultrazvuku ale po dlhom cakani nam povedali ze az po novom roko a prisiel tam taky manzelsky par a rozpravali sa tam s lekarom o dietatku ...ktore im zomrelo po 2 tyzdnoch ☹ ta pani tam bola taka zufala a plakala tam ..ale bolo to zle aj na moju psychiku ked som ju videla ze akom je stave a ake to je strasne ....nechapem co to aj ten lekar isiel riesit na chodbe a tam nas bolo vela bab ktore to mimino este len cakame. 😉 😉 😉

lucik...
29. dec 2009

aaadus - lucik chtěla, ale furt mi vrtala hlavou malá korbička a že to nehuštá. - že to nehuštá? Co to je 😀 ?

bibi13
29. dec 2009

aaadus, diskuzi?

bibi13
29. dec 2009

basky, jedna pani tu na mk ma fotky vo fotoalbumoch.. ma tam svoje babo a po 4 dnoch zomrelo.. a dala tam foto mrtveho babatka.. ☹ no a z toho sme mali niektoré nočné mory.. ☹

doli1
29. dec 2009

ahojky holky my musíme doufat že nám se nic s dětmi nestane.nejhorší je že nikdy se o ně nepřestanete bát.já znám příběh Ondráška a Milenky jsou to jedny z nejznámějších kdy umřeli ve věku jak muj šimon.ondráškův příběh mě děsil několik nocí ale zas mě víc naučil přejít maličkosti a vážit si že mám zdravé dítě(někdo to bere jako samozdřejmnost)ale musíme myslet jen pozitivně a radovat se s každé chviličky

michalag
autor
29. dec 2009

Ahojte 🙂

baby, musime verit ze nase deticky budu zdrave ... vzdy ked nieco pozeram ohladom deti, choroby tak som vdacna ze ten nas je zdravy a "samostatny"

misicka85 gratulujem k chlapcekovi 🙂 😵

basky, miesta je tu este kopec, tak vitaj medzi nami a dufam ze sa budes citit s nami dobre

skretik
29. dec 2009

Ahoj holky, chci se zeptat, dostala jsem pouzity kojici polstar po zname a je potreba doplnit, jen netusim kolik si mam koupit tech novych kulicek, myslite, ze staci cca 10litru? Nemate nekdo tuseni, kolik celkem litru je v tom postari? Je dlouhy cca 180cm. Moc dekuji

mishutka
29. dec 2009

Ahoj,
to jsou věci 😔
My byly včera v poradně byl tam jiný Dr. a ten mi měřil ozvy a nějakou páskou něco na břiše 😅

Když vás některé čtu tak mi přijde, že mám nějakýho prcka 😀 Ve 20tt měl 250g a cm nevím 😅

Jinač dneska se zase chystáme na bazén, protáhnout kosti... 😉

Malý taky kope, je to šílený 😉
Já si vždy odkryju břicho a ono jde vidět jak kopne a celé břicho se mi vlní 😀 Nebo si dám na břicho ovladač od tv a těmi pohyby se rozhýbe 😀

michalag
autor
29. dec 2009

skretik, tak v tomto ti neporadim ...

iwonka
29. dec 2009

baby a co to jeac ten kojici polstar????? 🙂

aaadus
29. dec 2009

lucik nehuštá=nehoupe 😀
bibi aha, tak to asi myslím jinou maminku
doli o Milence jsem taky četla ☹
skretik netuším, ještě ho nemám doma, ale 10l by mělo stačit si myslím
mishu to je lepší než televize že? 😀 malý kope čím dál tím víc a dýl, je to super pozorovat

michalag
autor
29. dec 2009
aaadus
29. dec 2009

iwonka toto je kojící polštář
http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.p...

michalag
autor
29. dec 2009

baby neviete ci naozaj zabera voda Magnezia na tvrdnutie bruska? chcela by som ju pit preventivne kedze pri prvom som s tym mala problemy a musela som byt aj v nemocke ... myslim ze sa to tu spominalo, ale nejako uz nemam prehlad

iwonka
29. dec 2009

michalag dakujem🙂))))a je to dobre??? 🙂 nemas stym skusenost???

aaadus
29. dec 2009

michalag asi zabere, ale určitě to nebude mít takový účinek jako tabletky. já je začala brát teprve včera a už večer to bylo lepší

michalag
autor
29. dec 2009

aaadus a to ti predpisal dr alebo si si kupila sama v lekarni?

michalag
autor
29. dec 2009

iwonka, ja s tym skusenosti nemam ale vela bab aspon co ja mam v okolo s tym ma dobre skusenosti

skretik
29. dec 2009

Ja jsem prave taky slysela, z e je to vyborny a hlavne na spani v tehu 😀 , premyslela jsem nad tim, jestli si ho koupit a pak mi ho darovala moje znama, tak ho mam jen ho musim doplnit. No asi si koupim pro jistotu 20l.

Holky a jeste mi poradte, co homeopatika v tehotenstvi, specialne Homeogene 9? Zacina me bolet v krku a tak bych to pro jistotu zacala brat at se mi to nerozjede v neco horsiho. Mama mi rikala at kloktam sul, ale z toho se mi zveda zaludek 😖

aaadus
29. dec 2009

michalag jsem si o to řekla dr, beru to 2x denně a 50 tabletek stálo 30,-

bibi13
29. dec 2009

mishutka, s tým ovladačom to mám odskušané aj ja..🙂)).. sranda.. 😀 😀

iwonka
29. dec 2009

baby a beriete aj take to sumive magnezium???? ja tabletky moc nemusim tak radsej by som asi to sumive skusila... 🙂
mne tvrdlo brusko try dni a potom ked uz nebolo vela roboty tak uz bolo dobre..tak neviem ci ho mam zacat brat alebo nie...

michalag
autor
29. dec 2009

iwonka, mozes ho mat pre istotu doma a ked ti bude tvrdnut tak si ho das 😉 , ale so sumivym nemam skusenosti

skretik
29. dec 2009

Jojo magnesium si musim taky nejake koupit, v noci me chytaly krece do lytka, ale nevim jake si koupit. Doktor mi uz nechce po minule zkusenosti asi radsi nic napsat.. (minule mi predepsal ty, ktere se stahuji z lekarny 🤐 ), pry si mam neco koupit v lekarne ..

iwonka
29. dec 2009

juuj inak som velmi rada ze som nasla taketo forum lebo velmi mi nemal kto poradit 🙂 dnes si skusim dat aj ja prve foto mojho mimi 🙂 michalag ved uvidime skusim ale kym netvrdne tak je dobre🙂))))a viete cim mam este problemi ked vraj kapustu by som jest nemala ale ja som na nu strane zatazena a potom mi je tazko na zaludok ☹ 😠 v prvych 3mesiacoch som nemala chute mna to chita nejak teraz v piatom mesiaci....

aaadus
29. dec 2009

iwonka já šumivé měla a účinek nulový
skretik snad by dr měl mít přehled ne? já mám magnesii lactici 0,5 tbl a zabírá hned

lucik...
29. dec 2009

já mám ty šumivé tablety a beru a dávám si je jednou denně a když mám problémy tak třeba dvakrát 😉 Jinak kojící polštář mi dorazil včera tak ho dnes vyzkouším 😉

aaadus ahaaaaaaa 😀 No to už dnes nehoupou skoro žádné kočárky 😖 Ale z vlasní zkušenosti vím že většině dětem stačí jezdit dopředu a dozadu 😀

michalag
autor
29. dec 2009

chute aj mna teraz zacinaju ale take v norme mandarinky, jablka, banany 🙂 papam vo vacsom ako inokedy aj ked ovocie milujem

inak nemate niektora pocit akoby sa vam plnili prsia? mna posledne dni pobolievaju ako pred mrchou a vcera som si nasla trosku kolostra, ale len trosicku

lucik...
29. dec 2009

michal tak banány můžu teď pořád taky 😀 😀 😀 A zrovna tu žádný nemám a mam na něj takovou chuť 😀 😀 😀 😀

bibi13
29. dec 2009

prečo nie kapustu? to je pre mna novinka..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre