Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
29. dec 2009

lucik a este k tomu magnezku, staci ked si kupim 250mg? a budem davat 1x denne celu ci si davas polku?

lucik...
29. dec 2009

já mám taky 250mg a dávám si celou

michalag
autor
29. dec 2009

jasne diky 🙂

iwonka
29. dec 2009

juj aj ja rozmyslam nad tehu cvicenim ..juuj vela sa musim lekara opytat normalne si to budem musiet napisat na papierik co vsetko chem,lebo ako sa poznam tak polku zabudnem... 🙂 🙂 🙂 🙂

bibi13
29. dec 2009

mnam, ja som si teraz nakrajala klobasku, syr tvrdý a plesnivý, chren a rožok, tak sa teraz nacpavam..🙂

aaadus
29. dec 2009

bibi 😀 😀 😀

vladkaz1
29. dec 2009

To tu nikomu neveze miesto cokoladky kysele ????
Ja by som pojdela vsetko co je je kysle a slane ... slane sa krotim sladke vobec ,pri malej som zjedla aj 2 coko na posedenie 😀
Michalag no v jedeni .. ked ty 2 a on zaroven 2 banany ....
Ja nechcem chodit na take klasicke tehu cvicenie .. neexistuje este nieco????Neviete poradit ... To klasicke tehu by ma asi nebavilo 😒
Plesnivy syr by sa asi nemal jest v tehu,ci ano?????

aaadus
29. dec 2009

vladka já jsem před těhu čokoládu jedla ve velkém, teď vůbec. a manžel říkal že nemám vůbec těhu chutě když mi nechutná sladké ani kyselé 😀
plesnivý sýr by se jíst neměl, ale já si ho taky dám, protože ho miluju

yanika
29. dec 2009

baby, maškrtíte ostošesť🙂 ja sa tlačím najčastejšie pomarančami, teraz oplátkami s medom a neodolam dobremu chlebiku, ten viem tlacit cely den... Kapusta naduva - to som uz zistila - a tiez jej neviem odolat, ale raz som mala take krce az som nespala celu noc, ach jaj...
Mne tie bolesti neprestali 😒 a to lezim dnes cely den, tak cakam na mangela a pojdeme asi na pohotovost, pre klud duse... Ked my prvorodicky sme take ustrachane, dufam ze to bue ok... 😨

aaadus
29. dec 2009

yanika na pohotovost si raději zajeď, oni ti zkontrolují čípek a když už tam budeš nech si napsat magnesium, to se ti potom rychle uleví

xxx.klarka
29. dec 2009

lucik..., máš stejné chutě jako já😀 miluju od malička banán namazaný nugetou a se šlehačkou🙂dneska se na něj chystám, mám poslední...

já kapustu(zelí) jím normálně a nic to semnou nedělá. Zrovna zítra se chystám si udělat bramborový knedlík, zelí a uzené maso.

a taky co teď hooodně můžu jsou mandarinky a cherry rajčátka🙂

doli1
29. dec 2009

mě ten hořčík taky rychle zabral.ted mi tvrdne břicho 1-2x do dna většinou až večer.je to pohoda.
určo pokud se necitíš tak jet te.i dr jsou názoru raději 2x zbitečně než jednou pozdě

iwonka
29. dec 2009

yanika juj treba ist.. ja sa tiez velmi bojim kezdeho pichnutia kedze tiez cakam prve 😉 aj mne je od tej kapusty velmi zle mava krce..raz som mala az take ze som sa nevedela ani pohnut a musila som si dat aj tabletku lebo inak by som sa zblazbnila..

bibi13
29. dec 2009

hej, viem, že plesnivý syr by sa nemal, ale ja neviem odolať. a samozrejme ho obmedzujem.. pred tehu som ho jedla na kila.. mnaaaaaaaaam.. juuuj, ten banan so šlahačkou a čokoladou by som si dala.. uf! ale nemám ani baban, ani čokoladu ani šlahačku.. ☹ pojdem si pohladať niečo iné..

aaadus
29. dec 2009

yanika a taky pozor na to jak vstáváš. nevstávej z lehu do sedu, ale nejdříve se přetoč na bok a teprve potom vstaň. jinak ti to může způsobit falešné tvrdnutí břicha a u porodu falešnou kontrakci

bibi13
29. dec 2009

no na to vstavanie si teda musím davať pozor.. ja vstavam presne tak, ako by som nemala.. 😉

nikkka
29. dec 2009

ahojte...

uf tak som vas docitala...vitam nove tvare...
tie vianoce nam ale rychlo ubehli..nevadi, tesim sa na tie dalsie, ked nas bude o jedneho viac.. 🙂

kapustu ja mozem, mame ju doma nalozenu v sudku mnam...a mna osobne naduva viac uvarena kapusta ako takato surova...tusim si pojdem dat..

iwonka
29. dec 2009

jaj dala by som si aj ja nieco..jamam chut poslednej dobe na neake spagety tak a polovickou ideme dnes niekamna veceru🙂)))))))))))

aaadus
29. dec 2009

tak jsem si dala aspoň jogurt a 3 mandarinky. a na večeři si udělám hromadu šopského salátu

michalag
autor
29. dec 2009

tak sme uz doma 🙂
kupila som si sumive magnezko a lekarnik vravel ze si ho mam dat len ked mi bude tvrdnut brusko inak nie, ale este sa spytam dr. ked pojdem do poradne

iwonka my sme mali vcera spagety s kecupom a postruhanym syrom, ine nam poslednu dobu ani nejdu

ja som teraz dojedla minonky a rozmyslam ze si dam rozok so syrom Kiri, mnaaam

aaadus
29. dec 2009

to je neuvěřitelné kolik toho sníme 😀 a ty kombinace 😀

michalag
autor
29. dec 2009

aaadus, no uz mam plne brusko 🙂

misicka85
29. dec 2009

Holky,vy máte teda chutě 😀
Já naštěstí žádné extra chutě nemám, ale co si pamatuju tak u Adélky jsem měla pořád chuť na ovoce a zeleninu (mandarinky,grepy,rajčata) na začátku těhu, pak na sladké a na konci těhu na sýry a jogurty, u sýrů teda hlavně na hermelín a nivu,ty jsem jedla furt 😀
A teď u malého na sladké chuť vůbec, zato ujíždím na slaném a masu a hambáčích z mekáče. No samá zdravá strava 😝 Ale zas toho moc nesním, spíš jen tak zobnu a stačí, takže na kila to není,však jsem taky ještě ani nic nepřibrala 🙂

aaadus
29. dec 2009

misicka já sladké taky moc ne, ale hambáče z mekáče si ráda dám, zvlášť teď když tam měli ten mega s chilli papričkama 😀 a kfc taky není k zahození 😀

misicka85
29. dec 2009

No o KFC mi ani nemluv, ještě že mám jak Mekáč tak KFC od baráku skoro půl hodiny MHD takže se tam tak často nedostanu, max.jednou do měsíce,protože mít to někde blíž tak jsem tam naparkovaná denně a na konci těhu 30kg navíc 😝 😀 😀 😀

misicka85
29. dec 2009

Jéé Aaaduš,koukám že jsi taky z Ostravy, odkud přesně? Já z Dubiny...

blanka.k
29. dec 2009

Ahoj holky, vy mi teda děláte chutě. Asi načnu nějakou čokoládu 😅 Jsem si tu pobrečela, asi nebylo nejvhodnější si pustit film, ze kterého jsme měli písničku při příchodu do sálu na svatbě 😅 Jsem včera viděla CD s tím filmem (který jsem nikdy neviděla), tak jsem si ho koupilaa a teď tu posmrkávám....ještě, že je muž v obchodě 😅

doli1
29. dec 2009

holky ani mi nemluvte muj dr má ordinaci nad KFC tak už týden dopředu se nemůžu dočkat až si dám longra.hambáč mě nějak neláka ale smažený sýr to jo.táta jel nakupovat do makra a tesca tak jsem mu poslala sms at mi koupí smažáka a v tescu vybere něco pro svoji dceru tak jsem zvědavá.doufám že na mě nezapomene.
hermelin jim taky ne moc ale jim zrovna před chvíli jsem kousek dojedla udělalai jste mi na něho chutě.
jinak dnes jsem u tchýně stoupla na váhu 59,2kg přes svátky o 2 kg ale jen o 1kg nad maji váhu v začátku

dezyre
29. dec 2009

Jé Doli, tak to máme stejné :D .. manžel jel před hoďkou taky do Makra :D .. se tam potkají ani o tom nebudou vědět :D :D

dezyre
29. dec 2009

Jak se bavíte holky o těch chutích, tak jediná moje úchylka byla zezačátku (no tak asi v září) na melouny.. a to jsem snědla 3 kg na posezení :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre