Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
30. dec 2009

Klárko tak super konečně jsi se dočkala... 😉

xxx.klarka
30. dec 2009

arcik, jsem ráda, i když to cítím jen po stranách a na ruku ještě ne, asi to tlumí fakt ta placenta.

aaadus
30. dec 2009

já jdu na cukrovku taky v lednu a jen teda nevím jak před tím vydržím 12 hodin nejíst když mám furt hlad 😅
křečáky mám jenom na pravé noze a brala jsem na to Glyvenol 400, ale to nevím jestli se v těhu a ten mi pomohl, nohy mě nebolely

arcik
30. dec 2009

Klárčo na ruku je asi ještě brzo jsou to zatim jen takový slabotinky... 😉

andelka
30. dec 2009

klari: Taky gratuluju 🙂

Holky, co ještě studujete - myslím, že si můžem podat ruce. Já mám sice v lednu zkoušky jen dvě a v jeden den, ale ještě musím napsat esej, dodělat seminárku a prej do konce dubna bych měla odevzdat závěrečnou práci, ze které ještě nemám ani čárku. A kdy budu dělat závěrečné zkoušky to taky ještě nevím, původní termín je 14.5., toš to asi ne jako. 😅 Musím si to nějak dopluvit na studijním. Zatím to vypadá, že by se daly odložit na konec podzimu anebo o celý rok. Sice to není normální studium, Mgr. už mám naštěstí hotové letos v červnu, ale i tak se mi teď nechce ani učit, ani nic psát ani sedět ve škole na přednáškách 😒

michalag
autor
30. dec 2009

babenky, vam asi na ceskom konikovi neukazuje albumy vsak? tak zakazdym ked ju aktualizujem tak hodim link teda ovsem ak vam to nebude vadit 😅 😉

arcik
30. dec 2009

aaadus ta cukrovka kdo ti řek 12 hodin před tim nejíst?
já teda vim že se má jít na lačno ale 12 hodin asi neni podmínkane??i když se to dělá ráno takže celá noc bez jídla je jasný a snídaně se musí vynechat ale ten sladkej utrejch tě zasytí neboooj

arcik
30. dec 2009

Michal vaše slovenský alba nám to tu neukazuje tak jako i vám naše český..takže po aktualizaci je dobrý hodit odkaz 😉

antynka1
30. dec 2009

Andelka - tak vítej do klubu studenů 🙂
Michalag - nám se tu albumy zobrazují 🙂

antynka1
30. dec 2009

Jo a vyšla nová Maminka 🙂

arcik
30. dec 2009

upřesnění na domovský stránce nám aktualizované alba z koníka SK neukazuje 😉

xxx.klarka
30. dec 2009

arcik, určitě se dočkáme🙂 přítel už to chce taky cítit😀 včera se mazlil s bříškem, až mi bylo do pláče😀

andelka, děkuji.

michalag, nevím jak to myslíš s těmi albumy?? jak jestli se nám to ukazuje??

xxx.klarka
30. dec 2009

arcik, aha už vím jak to michal myslela, jsem nějak nevěděla kde🙂

michalag
autor
30. dec 2009

xxx.klarka, myslela som tym ci s avam na ceskom konikovi ukazuju nase slovenske albumy

antynka1
30. dec 2009

Michalag - nevím, jestli se objevují, že jsou aktualizované, ale když třeba klepnu na tebe, tak vidím tvoje 3 albumy 🙂

xxx.klarka
30. dec 2009

michalag, už vím, arcík vysvětlila😀 nějak jsem to nepochopila, dneska jsem mimo.

antynka1
30. dec 2009

Tak už to taky chápu - na jednotlivé uživatelky se dostaneme, ale na ty alba ostatní ne. No nic, to je ta těhu demence 🙂

aaadus
30. dec 2009

arcik o té cukrovce mi říkala sestřička. jdu na 7 ráno takže od 7 večer den předtím hladovka, jenom voda nebo čaj

xxx.klarka
30. dec 2009

arcik, tý jo, ty máš krásně velký bříško 🙂
lucik... , a kde ty schováváš to své miminko? :-O 😀

xxx.klarka
30. dec 2009

asi jsem narazila na album o kterém jste se bavili 🤐 ☹

antynka1
30. dec 2009

Tak to já na něj ještě naštěstí nenarazila.....

adelka89
30. dec 2009

Klarko gratuluju k intenzivnejsim pohybum 🙂 Lukasek dneska si potreboval zacvicit v pet hodin rano, uz jsem nevedela jak si mam lehnout.
Ted jsem se taky snazila hodinku neco naucit ale malemu se to ocividne nelibilo, jakmile jsem v klidu, musi se vrtet 🙂 uz ted by se nejradej porad kolebal 🙂
kam muzu poslat fotecku briska?

xxx.klarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalag
autor
30. dec 2009

adelka poslala som ti IP s nazvom a heslom 😉 tak kludne vloz

adelka89
30. dec 2009

diky holky, uz je tam 🙂

iwonka
30. dec 2009

ahojte 🙂
klari ja ti tiez gratulujem.... 🙂 🙂 ej aj ja uz cakam na svoje kopanceky a tiez zatial nic.....

adelka89
30. dec 2009

iwonka dockas se 🙂 brzy

michalag
autor
30. dec 2009

adelka, krasne brusko 🙂

michalag
autor
30. dec 2009

iwonka, moze to byt uz kazdu chvilku a niektore babenky citia pohyby az v 23tt, takze klidek ... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre