• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
no ved ano ale je to take ze sa clovek nevie dockat:slight_smile:))))))) :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwonka, děkuju, je to slabounké, určo se brzo taky dočkáš. :slight_smile:

adelka, pěkný bříško:slight_smile:
30. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus to jo ale ty slevněné věci byly zamíchané normálně mezi neslevněnýma věcma na věšáčkách,tak je třeba trochu pohrabat...

na cukrovku jdu 8.1. a nesmí se jíst od půlnoci předtím....

dneska mi přišla nová maminka- manža -teda Ježíšek-mi jí předplatil na celý rok,tak jí budu dostávat do schránky a nemusím shánět :grinning:

jo a asi jsem odhalila ten klíč proč mažou fotky z alba stáhlé z netu,mažou ty,na které je vodoznak s www adresou,tak musím najít ty fotky z jiných stránek :wink:
30. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, takto mám já předplacenou betynku:slight_smile:
30. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka pěkné bříško, takové kulaťoučké
zdenka tak samo to měli v tescu, mezi neslevněnýma věcma. ale letos mě ty výprodeje baví tak jsem hrabala dlouho
30. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,
možno si ma pamätáte, patrila som medzi Vás. Chcela som Vás len pozdraviť a oznámiť, že už sa zasa potichu tešíme z tehotenstva, ktoré tento raz hádam dotiahneme do šťastného konca :slight_smile:.Maminky, dávajte na seba pozor a nech Vás miminká v bruškách poslúchajú :dizzy_face: .
30. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky mate hezka briska :slight_smile: nekdy mi fakt prijde,ze jsem spolkla kopacak :grinning:
jestli potrebujete jeste nejakou vybavicku pro deticky kuknete na www.brumla.cz uzasne vecicky, fakt :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa gratuluju a budu držet palečky :wink:
adelko proč tu dáváš takový odkaz, chceš mi zruinovat peněženku? :grinning: ale ceny tam mají teda super
30. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halintoa - gratuluji a držím palečky :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus :grinning: musela jsem se podelit :grinning: zakazala jsem si z tama neco objednavat,asi by me manza zaplestil, doma mame vybavicku na dva chlapecky :grinning: mooc vecicek jsme dostali po bratrancich kteri se narodili loni a uz to ani neni kam davat :grinning:
ale do budoucna by to chtelo tento odkaz nejak zamrazit,abych na nej nezapomnela :grinning:
30. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, tý jo, to jsou ceny, super :slight_smile: akorát že můj účet je na nule :grinning:
30. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka my nedědíme nic, takže musíme všechno kupovat. no určitě tam objednám overalky, bodyčka, dupačky, mikiny, svetry. ty ceny jsou fakt jedinečné
30. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa, držím palečky:slight_smile:

aaadus, že:grinning: budu muset sject věci kolik čeho mám a pak podle toho objednat až budou korunky:grinning:
30. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka manžel si furt myslí že oblečení už máme hodně, ale jenom to tak vypadá. jak to bude ukakané u ublinkané dítě tak se to sejde více věcí
30. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se už těším na praní a žehlení :slight_smile: a to skládání do skřínky, hehe :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa: No to jsou skvělé povánoční zprávy :dizzy_face: Gratuluju a držím všechny palce co mám :slight_smile:

Já mám taky předplacenou Betynku, od manžela (ehm, teda od Ježíška :grinning: ), tak doufám, že dostanu už lednové číslo. Maminku jsem si jeden čas taky kupovala, ale pak jsem přesedlala na Betynku a tu už kupuju víc jak rok. Jsem psycho, no. Těhu 5 měsíců a tyhle časopisy od února 2008 :sweat_smile:
30. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka, tak to jsem stejný psycha já taky kupovala časopisy ještě než jsem byla těhu:grinning:
30. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to já jsem včera přebrala věcičky po Tomáškovi a ty malé jsou fakt jako úplně nové, ani praní není znát :wink:
30. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hal, tak to vam s celeho srdiecka Gratulujeeeem a nech toto tehu uz vyjde uspesne az do konca :dizzy_face:
30. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ptala jsem se tý porodní babičky tady na koníku na to moje tlačení do spodku a ona mi napsala, že je těžké to posoudit, ale že to mohou být poslíčci :confounded: že tomu může napomoct námaha. Den před tím jsem tahala basu piva do auta a balení vody. Týý jo :unamused:
30. dec 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hal drčím moc palečky, aby to tentokrát vyšlo (pamatuju si tě).

Kláry.. neděs se... může to být úplně cokoliv.. I mě dnes chvílema strašně tlačilo břicho do spodku, jako by mi tam malej padl.. a buď to bylo tím, že jsem byla celé dopoledne na nohách, anebo tím, že jsem měla plná střeva.. protože pak jsem byla asi 3x na velké a přešlo to :wink: ..
Každopádně se nestrejsuj... lepší bude diagnóza od doktora, který tě prohlídne ..
30. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka: no, mně za před pár dny a dneska zase píchalo jakoby z boku břicho. Nejlepší je klidový režim, nenamáhat se, nechodit dlouho a tak. Tím nic nezkazíme, když se budeme šetřit.
30. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezyre, nestresuju se, jen píšu info:slight_smile: vím že si za to můžu sama, že nemám tahat nic těžkýho, ale holt jsem nemohla nic jiného dělat. Budu si muset zvyknout na pomoc od ostatních a začít se šetřit.

andelka, přesně jak píšeš. V neděli jsem byla v tchýni na procházce a bylo to na mě asi moc a začalo mě píchat dole a zase ty tlaky. Tak musím trošku opatrněji.
30. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

halintoa gratulujeme ale psssssst ať to nezakřikneme :wink:

Klári břicho mam teda megální při Klárce jsem takový měla až v 7 měsíci a s timhle prckem ho mam už teď no haluz a s tim pícháním já to mívám taky ale povětšinou stačí abych se vycikala a na chvilku vypla a sedla si a pak je to v pořádku.... :wink:
30. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik, pěkný máš to bříško, to je pravda:slight_smile: takový velký:slight_smile: jasný, já vím, tak ale byla jsem zvyklá že jsem si vše dělala vždy sama, a nejsem schopná si říct o pomoc ... :grinning: David sice když je potřeba umeje nádobí a vyluxuje, na tohle je puntičkář. Ale stejně. :slight_smile:
30. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KLárko já to znám ....taky mi lidi okolo chtěj pomáhat ale já nejradši sama a co se týče nošení malý na ruce to už vůbec a to váží 16 kil
30. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo ste sa bavili o tej cukrovke.. ja idem 18.1. na siedmu rano a od siedmej nemám jesť a mám piť len nesladené napoje..
inak ten môj drobec kope a kope.. od včera sa zastavil len na pol hodinku.. sa vytešujem..xi
30. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem si dneska objednala první věci pro miminko - kojící polštář (to je spíše pro maminku) a dudlíky :slight_smile:
30. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dudlik len jeden..:slight_smile: a aj ten som dostala.. uvidíme, či ho vôbec využijem..:slight_smile:
30. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky boli sme popozerat kociky .. ale ine palky to co sa nam pacilo ako jane 25 tisic hruza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Este sa mi celkom pozdaval X lander XT zeleny bol ozaj pekny .. ale za tu 3 kombinaciu ... teda tu cenu mozem mat spod ruky dajme tomu nieco fakt lepsie ,aj aby sa otacala korba ,ten Geselin bol pekny ale cena ma odrovnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok