Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

iwonka
30. dec 2009

ahojky 🙂 ste tu baby?

blanka.k
30. dec 2009

Ahoj holky,
předem děkuji za tip na prodejnu Kik, fakt mě překvapilo, jak jsou tam hezké a kvalitní věci za pár kaček 😉 Tak děkuji, už bohužel nevím komu (Adus?) 😉
Mám dotaz ohledně pohybů...ty jsem pořádně cítila od asi půlky prosince, předtím jen když jsem ležela na břiše a měla ruku přitisknutou na břichu, ale od 15.12. to byly kopance a sílilo to, ale poslední 2 dny jen třeba 2 kopanečky denně (1 ráno, 1 večer) a klid... ☹ M. mi říkal, že si malý vzla k srdci, že před 2 dny večer mi dal pár takových kopanců a já mu ze srandy vyhubovala, že maminka se nekope, ať nezlobí... 😅 Tak teď zas k němu promlouvám, ať klidně kope 😀

aaadus
30. dec 2009

blanka a co jsi koupila v Kik? jaké nosíš punčocháče k šatům teď v zimě? já mám jedny takové teplejší, ale ty jsem dostala a jak budou mrazy tak mi v nich bude kosa. a pohyby je hlavní když cítíš, třeba se mu jenom nechce 😀

blanka.k
30. dec 2009

Adus - cítím, ale ale jak jsem psala, tak jen 2 obrácení denně, ani pořádný kopanec to není 😅 Punčochy nosím klasické, ony se přes pupek dost vytáhnou a mám je až nad pupek, mám z Teska nějaké DEN 60, mívají je teď hodně v akci, zrovna min.týden jsem kupovala mámě pod stroemček 3ks za 40,- (mají hnědé a šedé). Když bylo těch 20 pod nulou, tak jsem si vzala dvoje na sebe a bylo. Ještě mám kdyžtak jedny fakt chlupatý a ty taky přes pupek natáhnu. V tom Tesku kupuju normálně S, ale teď jsem koupila i M a XL a přijsou mi stejný přes lýtka a stehna,akorát přes pupek volnější, což je ideál. 😉

blanka.k
30. dec 2009

A v Kik jsem koupila modré body s ledním medvědem na prsou a prd..., pak 4 tepleljší ponožky za 89,- (vel.50-56, to nikde moc nemají), manžestráčky s ledním med. a pak modrou bílou sadu osušky s kapuckou a žínkou za asi 129,-. Sice jsem si řekla, že žádný oblečení, ale když na tom byly milovaní lední medv. mého muže 😀

babara
30. dec 2009

tak jsme na 400. strance.

Kde budete na Silvestra? My budem doma, prijdou 1 ci 2 pary s prckem a budem hrat spol. hry uz se moooc tesim. Snad budou prckove hodni a ospali 😀

aaadus
30. dec 2009

blanka asi se mu dobře spinká. ten náš raubíř když na na břicho ruku manžel tak buď nekopne vůbec nebo fakt za hodně dlouho, ale když dám ruku já na břichu do minuty začne kopat 😀 hold bude maminčin 😀 a mají teď v Kik výprodej. já jsem tam teď nebyla tak nevím, ale vím že tam měli super chlupatý overal za 319,- bez slevy

aaadus
30. dec 2009

na Silvestra budeme taky doma, akorát večer příjdou kámoši tak jsem letěla na nákup a samozřejmě když už jsem si vystála frontu u pokladny tak jsem si vzpoměla že jsem nekoupila rohlíky na jednohubky 😅

blanka.k
30. dec 2009

Tak ty tady už neměly :( ale třeba to body za 80,- fakt krásně silné, třeba ve srovnání s CaA, já byla nadšená. A dobřče jsem věděla, proč jedu radši hodinu MHD , abych netahal manžela, toho by už tam asi trefilo, jak jsem vymetala obchody 😀
Babara - doma sami...a o půlnocí poruším vycházky a půjdeme na pole koukat na ohňostroje 😉 A klasicky udělám ovocnou bowli (nebojak se to píše), pít nemůžeme ani jeden, tak bez vodky, pak asi zelen.pomazánku na veku, a budeme ležet a léčit se, nějak nás furt trápí bolení v krku, atd... 😉

zdenkapo
30. dec 2009

hal gratulace a dávej na sebe pozor

včera jsme se byli ještě podívat v babyexpert- mají i www.babyexpert.cz nebo e-miminko.cz a úplně jsem byla v úžasu tolik kojeneckých věcí a značek pohromadě a tak hezky vystavené fakt krása a těch spousta oblečků,úplně jsem si musela dávat přes ruce abych zase něco nekoupila 😀

zdenkapo
30. dec 2009

na Silvestra budeme doma a budou u nás moji rodiče, nakoupili jsme spoustu věcí na obložené talíře- salámy sýry- eidam,jadel... a budou chlwbíčky-manža teď dělá salát a chuťovky s pomazánkou a klobáskama a tak.... a o půlnoci budem pouštět rachejtle 😉

aaadus
30. dec 2009

blanka já jezdím na nákupy zásadně sama, s manželem se nedá - on do obchodu vejde a hned jde ven a tam na mě nervozně čeká a pak jsem nervozní já z něho. když jsem chodila do práce nákupy mě nebavily, ale teď si je fakt užívám, hrabu se ve stojanech protože nejsem ve stresu a mám fůru času
zdenka není babyexpert chicco? já se tam byla dívat dneska na inglesinu a ve skutečnosti mě zklamala. a oblečení tam mají hafo, to máš pravdu, ale ty ceny... jako fakt nedám za triko 300,- a tepláky k tomu taky 300,-

blanka.k
30. dec 2009

Babyexpert je i v Brně, a je to tady asi největší "hypermarketů s věcma pro mimčo... tam by se vybíralo. A před vánocema tam měli slevy 40%, takže ceny jak v Tesku, CaA, pohoda.... 😉 A po vánocích jsem šli okolo, ale muž i zakázal tam "nakouknout" 😀 Za týden už bude v práci, tak sednu na bus a jedu tam 😝
My naštěstí teď nemáme ledničku, tak nakupujeme jen to co hned určitě sníme, tak doufám, že letos bude Silvetsr skromný a moc nepřiberu 😀

dezyre
30. dec 2009

My chtěli jít na silvestra do jedné hospody (uzavřená společnost), ale jak řekl manžel, když budu chrchlat, budeme doma 😀 .. ale tak to by mě nevadilo. Asi bychom šli k jeho rodičům ... a tam strávili silvestra u bazénu (mají doma nádhernej velkej zastrřešenej a hlavně s vodičkou přes 30 stupňů :p)..

blanka.k
30. dec 2009

Dez - ty mi děláš chutě...koupání moc nemusím, ale takový telý bazén bez čumilů... 😉 To bych si nechala líbit...asi si napustím bazének s krtečkem (/má asi 1,2m v průměru 😀 )
Asi budu brzo vdova, M. si koupil Playstaton, a furt mi tu u klavy střílí (buď teroroisty nebo góly), prý to musí Marcelkovi otestovat 😖 😖 😖 Mám chuť ho uškrtit...nebo vybrat peníze a koupit mu pořádnou telku do obýváku, abych měla v ložnici klid 😖

blanka.k
30. dec 2009

.... uškrcení bude levnější.... k tomu získám ještě pojistku 😝

dezyre
30. dec 2009

Blani.. tak to s tím playstejšnem chápu 😀 😀 😀 Manžel zase furt valí cosi na počítači.. a nejhorší, je, že to hraje přes síť i s ostatníma borcema a tlachají tam a kecají třeba až do půlnoci.. radost...

blanka.k
30. dec 2009

to jsem si zvykla, na PC si dá sluchátka, ať si paří třeba do rána...ale tohle dokonce i vybruje 😅

dezyre
30. dec 2009

😀 😀 😀 .. vibruje? ... a jak 😕

aaadus
30. dec 2009

dezy to bych raději jela ke tchánovcům a pořádně se vyrachala ve vodě
blanka tak můj muž na takové hry úplné tele, prostě mu to nic neříká. ale já bych si zahrála, ještě že je to takové drahé 😅

dezyre
30. dec 2009

aaadus .. ono k tchánovcům můžu every day.. bydlí jen o dvě ulice dál než my 😀 Už od začátku říkám, že náš Staníček bude umět dřív plavat než chodit 😀

blanka.k
30. dec 2009

Já skončila s hrama u Min ve Windowsech 95 😀 A vybruje ten ovladač co držíš, že když třeba střílíš, tak to vybruje podle těch kulek, co jako střílíš... zkoušel tím i dnes probrat bublinu, že mi to dal na břicho a prd , ani to s ní nehlo 😖

babara
30. dec 2009

Blani 😀 to by me taky stvalo 🙂

adus, mm je to samy, taky ho radsi na nakup neberu, ho otravi, kdyz je u kasy vic jak 2 lidi a je schopny kvuli tomu tam nakup nechat. Navic furt pospichame, aby to mel za sebou a zapomenem pulku veci, tak musim stejne pak znova 🙄

dezyre
30. dec 2009

To jsou vymoženosti.. tak já skončila asi u Diabla.. a ten jede i na XP 😀

blanka.k
30. dec 2009

Diablo - to mi taky něco říká. Já jezdila za M. na koleje do Olomouce (já studovala v Praze), jsem tam dojela, otevřela dveře, všichni 4 seděli zády ke mě,sluchátka na uších a stříleli, tak jsem se vyslíkla, lehla utahaná do postele (měly palandy, tak já spala nahoře) a oni si mě všimli třeba po 2 hodinách 😅

dezyre
30. dec 2009

😀 😀 😀

aaadus
30. dec 2009

babara o frontách ani nemluvím, to se vždycky vytočí a pak se vytočím já jenom při pohledu na něho 😅
blanka 😀 😀 😀

blanka.k
30. dec 2009

Holky mám takový debilní dotaz...myslíte, že můžou být strie od toho, že nenosím podprsenku, jak jsem doma (beru ji fakt jen na vycházky, takže max.4 hod.denně)? Mě je to pohodlnější, ale nějak se mi začaly rozšiřovat žilky na boku, tak nevím, zas docela jsou zvyklé na výkyvy velilkosti a nikdy problém nebyl.... ☹ 😅 😅

aaadus
30. dec 2009

blanka mi se udělaly slabounké strie a podprsenku nosím furt - teda kromě spaní

blanka.k
30. dec 2009

já je taky mám hodně slaboučké.... že jsem si jich všimla až teď po detailním zkoumání 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre