• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
mi taky nejdou vidět hned na první pohled protože jsou bílé a jdou vidět jenom když kůži trošku natáhnu
30. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já nosím podprsenku i na spaní.. už od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhotná, protože prsa mi skočily ráz naráz téměř o 3 čísla.. a musím zaklepat .. ťuk, ťuk, že ani jedna strijka.. a ani na břiše a ani na bocích (teda na bocích kromě těch co tam už byly)
30. dec 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavně, že je mám na boku, takže zatím velký výstřih nic neohrozilo :grinning: Kamarádka totiž popisovala, jak to zabírá v MHD, aby ti lidi pomohli s kočárkem :grinning: Teda chlapi :grinning:
30. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem objevila jen na prsou... teda jestli to jsou strie, prostě hodně malilinaktých červených žilek... :sweat_smile: Ale jinak břicho i boky si mažu od asi 12tt možná i dřív :wink: Teď teda už i prsa...A dnes jsem byla v obch.centru, a tam rušili obchod Atlantic , tak jsem tam vlezla, a paní že mi poraí, tak jsem řekla, že hcci aspoň 75F, tak prý mají max.75C :sweat_smile: A prodejna s padákama tam nebyla :sweat_smile: A v tesku taky jak na potvoru ve výprodejích nic na mě... tak sjem aspoň malému koupila botičky, rukavičky,... :sweat_smile:
30. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mě zatím břicho ťuk ťuk taky ani jedna strie, na bocích mám pouze strie staré a doufám že to tak i zůstane. no mi zatím stačí podprda C, F si teda moc nedovedu představit :sweat_smile:
kdy se kupuje kojící podprsenka, asi až tak někdy v 8. měsíci?
30. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blanka, s tými kopančekmi som to mala rovnako.. drobec kopal a kopal a min. víkend nič.. vlastne od piatku do takej stredy nič.. len sem tam jeden kopanec.. som mala strach.. a od včera aktivista ten môj drobec.. a mm tiež už ucítil konečne drobca.. ho včera kopol do ruky.. pred tým, ked mi dal ruku na brucho, tak prestal.. :frowning2:
30. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, vy ste toho zase nakecaly :grinning:

Klari nevim kde to miminko schovávám :grinning: Ale už mi roste neboooj :wink:
Nic víc sem dočíst nestihla... pardooon :frowning2:

Jinak pohyby už mám docela silné, že i manža je cítí na ruku :wink: :wink: :wink:

Dneska jsme byli plavat a pak na obědě, to bylo supeeeeer a koupili jsme si polárkový dort na večer :wink:
30. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - já určo budu nakupovat na spoeldní chvíli, tak měsíc před termínem, protože docela rostu, tak nevím, na jaké vel.se zastavím :sweat_smile:
Bibi -díky, to mě uklidnnilo :wink:
30. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tí naši drobci si s nami robia čo chcu.. :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi - jojo, a bude hůř... to jim zůstane ještě tam min. 18 let :grinning:
30. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajejda.. :confounded:
30. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já kopance na ruku cítím od 18tt, na prvomamku docela brzo. já si stejně myslím že porodím už v dubnu, nevím proč, ale mám takové tušení
a ta kojící podprda je číslovaná jako klasické nebo S,M,L,...?
lucik... to jste měli pěkný den, skoro závidím :sweat_smile:
30. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si nedovedu představit že mi z toho miminka vyroste nějaké velké dítě :grinning:
30. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, tiež si myslím, že budem rodiť v dubnu..:slight_smile:
30. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus :grinning:

Jak jsou čílované nevím, ale koukala sem že jsou pěkně drahý.. Já chtěla jet dneska do outletu, mají tam výprodej v intissimu a podprsenky za 149,-- :wink: Ale manžel se mnou nechce a já tam sama netrefím. Ach jooo :cry:
30. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já chci rodit 22.4., to máme výročí :grinning: A koj. podprda je doufám, číslovaná jako klas. :sweat_smile: Jinak fakt nevím, jak by mi to sedlo :sweat_smile:
30. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... ti manželové jsou všichni stejní :sweat_smile:
30. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
někde sem četla, nebo mi to někdo říkal, že se má kupovat před porodem a tak, aby se pod ní vešla ruka, protože pak se prsa ještě více nalejou mlékem :wink:
30. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já hlavně nechci rodit 15.4., to má narozeniny švagr a je to pěkný d...l
30. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já viděla kojící v tesku za asi 200,-, takže žádná tragedie :wink: A ruka se tam má vlézt moje nebo manželova? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus přesně, ale když si pak koupím podprsenku drahou tak řve :angry: a do výprodejů se mnou nechce
ony ty kojící jsou asi bez kostic že. jestli jo tak takovou podprdu jsem naposledy nosila když mi začaly růst prsa :sweat_smile:
blani nevim, třeba manželova, určitě je větší :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka asi raději jenom tvoje :grinning: můj muž má 3x větší ruku než já, tož to nevím jaká velikost by z toho vylezla :grinning:
lucik... škoda že sem tak daleko, bych jela s tebou, tady outlety nejsou :angry:
30. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - ten jsem chvíli googlila a jsou i s kosticema, naštěstí :sweat_smile:
30. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus: Já viděla i s kosticí. Taky bych radši větší podporu, na bezkosticovou mám prsa už moc velká. Sice mi zatím nějak moc neporostla, od začátku těhu (hned zkraje) o půl čísla, takže mám 80D,ale nevím, jak by to bez kostice vypadalo. A podívat se po nějakých chci tak na začátku 8 měsíce.

Jo a manželé - můj se může přidat do party. Nakupování je boj. Jedině nakupování jídla mu nevadí. :sweat_smile:
30. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka tak to jo, bez kostic nedám ani ránu
30. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem te´d koukala na webu na velikosti podprsenek různých firem a teda vůbec to neodpovídá tomu co si kupuju :sweat_smile:
30. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady je to dobře popsané, ale každý výrobce má asi jiné číslovaní. ale podprdy tam mají drahé, ale pěkné
http://www.svudnepradlo.cz/velikostni-tabulky/velikostni-tabulky-7-1367552434.htm
30. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus no babyexpert je především chicco,ale mají tam i jiné značky- canpol babies atd atd a je jen pár kamenných obchůdků v republice,ale mi když tam byli tak měla pár věcí slevněných jako dupačky za 99,-Kč,ale zase příště,rozjela jsem se v tom globusu,tak zase příště :grinning: ale nakoupim tam před porodem vložky do podprsenky chicco- jsou fakt nejnej a pojišťovna na to dává příspěvek 1000,-Kč tak toho využiju- teda snad to bude i v 2010 platit ty jejich příspěvky :unamused:

ale koukali jsme tam na to lehátko chicci relax § play,ale ta naše růžová barva z kolekce 2010 bude až po 13.1.10 k dostání,ale šlo mi o rozměry a jak vypadá a byli jsme spokojení,je veliké a krásně jde do lehu a polstrované pěkně,takže asi do něj půjdem a třeba objednám po netu...

Blani strie ještě budou,počkej hned po porodu,to svoje prsa ani nepoznáš :wink: , já mám strie už bledé ještě po Tomáškovi a teď už mám pár nových,tak se tim nezatěžuju,můžu mazat dvacetkrát denně a nepomůže to :unamused:
30. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok