Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
1. jan 2010

no poriadne pozri maju akcie aj na samostatne sportaky a doplnky 😉

blanka.k
1. jan 2010
xxx.klarka
2. jan 2010

dobré ráno🙂

aaadus
2. jan 2010

krásné zasněžené ráno
blanka no tak to je na mašlu 😝

xxx.klarka
2. jan 2010

Tak jsem konečně našla adresu na Toho Dr. ke kterému jedu v úterý na 3D do Žatce, tak si pučím od mámy navigaci aby jsme trefili 😀 Už se těším. Včera jsem necítila zlatíčko moje, asi odpočívalo po silvestrovské noci. .

lucik...
2. jan 2010

Dobré ránko 😉

klari, neboj, dnes ho určitě ucítíš 😉

Já jdu v pondělí po 14ti dnech do práce.. To bude mazec... Ale 11.1. jdu na KO a už zůstanu doma.. Pobolívá mě dost břicho a občas i tvrdne a protože jezdim ráno i odpoledne hodinu MHD tak nechci riskovat... Navíc mi posledně bylo v metru taaak zle že sem málem omdlela ☹

michalag
autor
2. jan 2010

Ahojte 🙂
tak nam akurat odisli svokrovci z dnesnej navstevy a doniesli aj oneskoreneho Jeziska 😝 🙂 ... chlapi ich isli odprevadit na bus a ja som zacala varit cestovinu a zeleninu ... a teraz vegetim kym sa nevratia domov 🙂

aaadus, to zasnezene ranko vam fakt zavidim, tu je hmlisto 😒 ☹

blanka, tak to asi aj mna, tomu s ahovori smola 😅

klarka, tak snad vam tam uz povedia co to je 🙂

lucik...
2. jan 2010

tady je taky sníííííííh 😵 😵 😵

andelka
2. jan 2010

Tady je taky ještě nasněženo. Ale asi to zase sleze. I když tvrdili, že od pondělí má být zase i dost pod nulou.

lucik: dávej na sebe pozor. Já jsem omdlela v MHD jednou a stačilo. 😒

zdenkapo
2. jan 2010

ahojky... tak mi máme sníh už od včerejška,tak jsme se probudili do úplně bílého Nového roku a stále sněží a sněží 🙂

aaadus
2. jan 2010

lucik... na bříško pozor a nech si předepsat hořčík

michalag
autor
2. jan 2010

baby poslite nam trosku snehu ...

lucik, davaj na seba pozor a je dobre ze chces ostat doma a ak ti tvrdne brusko tak si daj predpisat magnezko B6

aaadus
2. jan 2010

michalag posílám 😀

michalag
autor
2. jan 2010

jeeej supeeer 😀
aj tu hlasili snezenie ale ako pozeram tak pozeram nikde nic 😅

yanika
2. jan 2010

Ahojte, tak sa aj ja hlasim v novom roku, vsetkym Vam prajem hlavne este par krasnych a kludnych tyzdnov pred sebou a hladky priebeh pôrodu 😵 a nech su tie nase deticky zdrave a krasne!!!!
Ja som prave nahadzala do hrnca 3kg zeleniny - mam taky super recept na azerbajdzanske jedlo - a cakam draheho aj s kamoskou, isli lyzovat na Mart. hole.. trosku im zavidim 😉 A okrem toho som zase prechladnuta, no katastrofa... A kamoska mi doniesla krasne vecicky z Cypru pre maleho, tak tiez cosi pofotim a supnem do albumu..

Aaadus: tak vidim ze uz sa blizime k rozhodnutiu ohladom kocika 😉 klasicky kocik je aj podla mna najlepsi, tiez uvazujem aj nad tou inglesinou magnum..

Ako sa maju bruska? Kolko ste pribrali? Ja uz 7kg dohromady 😀
A je mozne ze mi obdov pod prsiami skocil z 75 na 85? Vsetky podprdy ma sialene tlacia....

aaadus
2. jan 2010

yanika já už mám rozhodnuto. byla jsem se dívat na Inglesinu a moc mě neuchvátil. za týden si manžel bere den volna a půjdeme ho objednat. rozhodli jsme se pro tento, vypadá podobně jako inglesina, ale vychází o 6 tisíc levněji 😝
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/...

já jsem se včera večer tak přecpala. jen co jsem dojedla jednohubky přivezl manžel z mekáče chilli papričky plněné čerstvým sýrem a obalené jako řízek. a hranolky, ale ty mi moc nechutnaly. tak mám dneska dietu (skoro 😀 ) já jsem celkově přibrala 4kg, z toho jenom 2kg navíc oproti původní váze

yanika
2. jan 2010

Aaadus: 6tisic je dost, za to sa da pekne nakupit kopec inych veci...
My sme sa este nerozhodli, urcite pojdeme do Polska pozriet na ceny.
Takže čili papričky? 🙂 ja mám tiež strašne rada štipľavé...

Luciiik: ja som mala problem s tvrdnutim bruska minuly tyzden, aj na pohotovost som letela, ale upokojili ma, beriem to magnezko a snazim sa vobec nelezat na chrbte.. (takze uz zostavaju len polohy na boku 😅

aaadus
2. jan 2010

yanika ten kočárek by měli prodávat i v Polsku jestli se nepletu. manžel kočárek z Polska nechce tak ani nevím jaký tam mají výběr. ale určitě tam všechny kočárky výjdou o hodně levněji než u nás nebo u vás. já ostré věci úplně miluju, to je jediná chuť co mi snad zůstala původní 😀

bara.c
2. jan 2010

Ahoj Luciku, tak jsem tě našla alspoň tady. Na porodnici Hořovice u Berouna si už asi nepokecáme. ☹ Chtěla jsem se tě zeptat, jak si poznala, že ti trvdne bříško. A jak jste na tom teď??? Doufám, že je to lepší. My už taky máme pohyby. 😀 😀 😀 Škoda, že ztratím kontakt na ostatní holky. Možná je najdeme v jiných diskuzích.

Jinak zdravím všechny a doufám, že nevadí, když se připojím. Děkuji Bára 🙂

aaadus
2. jan 2010

bara nevadí 😉

bibi13
2. jan 2010

ahojte.. u nas troška snežilo, potom pršalo, potom zase snežilo a teraz nič.. ja mám dnes pyžamový den.. aj ked, asi by som mala vybehnuť von.. no uvidíme.. možno pojdeme s havinom do lesa.. fuu!! v pondelok do prace... nechce sa mi.. vôôôbec..
prosím Vás, kto to má ten zoznam, čo treba pre drobca? aj mne by sa zišiel.. dakujem
Bara zdravím a vitaj!

aaadus
2. jan 2010

bibi adelka89 ho má, ale musíš jí do IP poslat mail

adelka89
2. jan 2010

yanika ja jsem celkem pribrala 8kg 😲 je to dost,ale jsem stale v norme 🙂 navic jsem otehotnela jako 49kilova 😀 takze par kg nahoru mi neuskodi 😀
bibi poslu ti ho jen mi pisni do IP mail

adelka89
2. jan 2010

vy uz vsichni kupujete kocarky? my to nechavame na unor snad to bude stacit...

michalag
autor
2. jan 2010

bara.c jasne ze mozes 😉 🙂

aaadus
2. jan 2010

adelka 49kg, to jsem měla před hoooooodně roky 😅
na ten náš kočárek je dodací lhůta 3 týdny tak raději dřív

michalag
autor
2. jan 2010

ja som mala 49kg pred prvy tehu, teraz pred tehu som mala uz trosku viac a som zvedava kde skoncime po tomto tehu 😅

xxx.klarka
2. jan 2010

U nás je taky sníh, ale teď jak to trochu roztálo a dneska je pod nulou, tak je to pěkně o "držku". Kloužě to jako blázen a to mají přijít zase nějáký mrazy prý.

lucik... , tak na sebe dávej pozor.

michalag, také doufám. Furt mrněti domlouvám at je hodný. Si dám asi před zase marcipán a bude mrštný jako na tom velkým😀

yanika, já jsem na nule s kilama a jsem ráda, mimí má z čeho brát ze mě, takže jsem v klidu.

adelka, my kočárek máme už objednaný🙂

blanka.k
2. jan 2010

Lucik - to je dobře, že budeš doma, to bude hned lépe. Jen bacha, jak psala Michalag to magenezium + B6, to je ten zázračný preparát, kterým mě v porodnici předávakovali 😅 Takže raději jím jen čisté Mg + Calibrum, Mg se předávkovat nemůžeš, ledviny by to měly zpracovat, takže ho můžeš i třeba 4 denně, což by už u toho B6 bylo moc 😉
Adelka - nám říkali, že dodací doba cca 6 týdnů, když není kočárek na skladě, tak únor je v pohodě. Spíš, že třeba teď jsou velký výprodeje, třeba Perego, co jsme původně koukali, tak asi o 5.000 levnější loňská kolekce (jen je jinak barevný, jinak stejný jako nová 😝 ), my ten náš zas měli v akce bez DPH, takže taky pár tisíc dolů,... 😉
A co se týče váhy, tak jsem od min. týdne zhubla 1,5kg, nevím,jestli je to možný, ale přijde mi, že mám menší břicho (manžel to teda popřel 😀 ), ale taky jak píše Yanika, tak mám z obvodu 75, 80 😅
V Brně dnes ráno kossssa, sníh a vítr, šla jsem pěšky do obchodu (je to celkem 4km), tak jsem byla ráda, že mám pod punčochama ponožky, teplý rukavice a velký šál omotaný kolem hlavy a la Nastěnka 😀

yanika
2. jan 2010

adelka: tak to ja som 49kg mala ako pubertacka, ale pri mojej vyske (177cm) bolo mojich povodnych 63 ok🙂
my kupu kocika tiez nechavame na neskor, resp. tu v okoli sa mi nic nepaci, takze musime vycestovat dalej a na to bude hadam uz cas teraz po novom roku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre