Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
2. jan 2010

ahojky,
nestihám dočíst 😅

Co se týče kil nahoře tak já pěkně přibírám, ale věci mám dobrý teď mi za poslední dobu dost povyrostůlo bříško 😀
V poradně mě chválí, že pěkně přibírám 😉

adelka89
2. jan 2010

yanika no ja merim jen 164 takze tech 49 neni zas tak strasne malicko 🙂 ale jsem rada,ze jsem tech par kg uz pribrala, citim se ted lepe a taky si pripadam peknejsi 🙂 😅

doli1
2. jan 2010

ahojky všem a krásný Nový rok
aaadus ten kočárek má švagrová a taky kámoška fakt je super prostorný a lehký.jen ta brzda je trochu na prd.někdy se povede že nescvakne pořádně a kočárek se rozjede(už se stalo)a vycvaknout tu brzdu v opánkách v létě docela bolí.když je možnost a vybrala sis ho rak dopředu zeptej se na jiný podvozek-klasiku. taky ji vyrabí.jo a v létě vrzá houpání jak se ty plasty roztahují ale to je ted běžný je to u více kočárků.

u nás je taky sníh ale žádný zázrak.

aaadus
2. jan 2010

doli o tom vrzání mi paní říkala, ale stačí promazat silikonovým sprejem a je po vrzání. brzdu jsem zkoušela a šla lehce, asi záleží kus od kusu. no ještě uvidím jak posoudí manžel po technické stránce

tu sníh padá čím dál tím víc, ani nejde poznat že jsem zametala chodník

andelka
2. jan 2010

Tak hlásím, že u nás se sníh zatím drží 🙂

A váha? Hm, jelikož jsem začínala těhu s 66 kg na 160 cm, tak mi vůbec nevadí, že jsem doteď přibrala tak 400g a beztak za to ještě můžou vánoce 😅 Ne, že bych se nějak extra hlídala, ale moc bych přibrat opravdu nechtěla. Naštěstí chutě nemám a že bych se někdy nějak moc přejedla se taky říct nedá. Jím od každého něco a spíš bych řekla že i méně než dřív. Jsem dřív plná. Zatím se držím +- na stejné váze, ale vím, že poroste s tím, jak bude malej růst, a taky podpůrný systém a takové ty věci víc váží. Docela se připravuju na to, že to co jsem nenabrala doteď doženu v těch zbývajících 4 měsících. Ale kdyby ne, tak bych se nezlobila. 😅

Jinak kočárek pojedem kupovat do Polska na jaře, asi v březnu. Ono stejně hodně kočárků co se prodávají tady jsou původně z Polska, takže o nic nejde. Ale v samotném Polsku vychází o dost levněji, tak se vyplatí pro něj sjet.

kitty123
2. jan 2010

Nazdárek holky

kitty123
2. jan 2010

Koukám, že se bavíte o váze. Tak já jsem měla před prvním těhotenstvím 50 kg na 165 cm. A před tímhle jsem měla 54. A zatím jsem doteď přibrala asi 3,5 kg.

mishutka
2. jan 2010

Já jsem přibrala 8kg 😅 a to jím ráno, odpol. a večer-pravidelně!Nepřežirám se nejím moc sladké ani nezdravé věci 😉 Vono to jde nějak samo 😀
Adelka.já chtěla kočárek včas a vše kolem páč myslím na nejhorší 😉 a už za chvíli "můžu rodit" 😅

kitty123
2. jan 2010

mishutka, určitě je lepší mít vše připravené dřív, než to pak honit na poslední chvíli.

blanka.k
2. jan 2010

Andel - 400g? To jsi se akorát víc najedla,ne? 😀 mě teda lítá během 24hod. váha klidně o 2 kg, a během let ani nemluvím, to se pohybuju od 43 do 63kg/160cm, záleží jak jsem zdravá a žravá 😀 Akorát nevím, nyní mám nahoře 4,5kg, ale břicho není nejmenší, o prsou ani nemluvím, i ruce mám silnější , stehna,... když se na sebe kouknu, tak si přijdu těžší aspoň o 10kg 😀 Když si vzpomenu když jsem šla na VŠ, tak jsem měla možná 45kg 😅

kitty123
2. jan 2010

Koukám, že už vás hodně ví, co čekáte. Já to chci taky strašně moc vědět. V 16. týdnu nám na ultrazvuku doktorka neochotně řekla, že je ještě brzo a není to poznat....asi nechtěla ztrácet čas. No ale teď jdeme příští týden na velký ultrazvuk, tak snad nám to konečně řeknou.

mishutka
2. jan 2010

No právě...
Občas čtu članky-celé těhu nic a pak paní začala zvracet a jedla jenom rohlíky a když to řekla doktorce po všech odběrech ji zjistily nějakou vzácnou nemoc a museli vyvolat porod ☹

kitty123
2. jan 2010

My jsme při prvním těhu objenávali kočárek už v únoru a termín jsem měla v půlce července. Nechali nám ho v obchodě ve skladu a my jsme si ho vyzvedli až když jsme přišli s miminkem z porodnice.

aaadus
2. jan 2010

já si myslím že na tom nic není zařídit a nakoupit všechno dopředu. na mě se všichni dívají jak na blázna když jim řeknu že chci "už" v lednu malovat pokojík a dávat do něj koberec. ale kdo jiný ví kromě mě jaké věci chci a jak si představuju pokojík zařízený? a manžel už taky pochopil že toho času tolik nezbývá

blanka.k
2. jan 2010

Já jsem se narodila 2 měsíce před termínem, tak chci taky být připravená, kdyby náhodou 😅 prostě těch 8 týdnů, než člověk půjde na MD, tak mít to hlavní doma... 😉 Moje mamka měla tu "výhodu", že mě přes 2 měsíce neviděla, jelikož mě přvezli do Brna do inkubátoru a na návštěvy se nemohlo, tak měla čas vše nakoupit. Ale prý stejně mi bylo vše malé 😅 A v týdnu v Kiku měli ve stojanech s výprodejem velikosti 40, 42,...atd 😅 A ještě nedonošené mají v CaA, kdyby náhodou, vyšlu muže 😀

kitty123
2. jan 2010

No jasně, nenechte si do toho od nikoho mluvit.

blanka.k
2. jan 2010

Však se podívejte kolik holek plánuje otěhotnění třeba v roce 2011 a už kupuje oblečky..stačí kouknout tady do pár alb 😀 Já dnes teda vymyla takové šuplíky, co máme v koupelně, že tam začnu dávat, co koupím pro malého....teploměry, olejíčky,...a zároveň jsem vyházela polovinu věcí, co se nepoužívá 😅
nemáte někdo doma už koupené povlečení, atd? Já bych potřebovala změřit jak velká látka je potřeba na nebesa nad postýlku 😀

aaadus
2. jan 2010

to už mi přijde trošku úchylné kupovat výbavičku když ještě není ani těhotná 😅

mishutka
2. jan 2010

Taky budu dělat pokojík jen co bude komora na mezipatře. Už mám vybranou skříň, koberec už máme taky a postýlku.
Manžel už se těší na malováni a zařizováni, my totiž strašně rádi něco zařizujem a renovujem 😀

kitty123
2. jan 2010

To už je fakt brzo. Pak se jim třeba nebude dařit otěhotnět a pohled na miminkovské věcičky je bude deptat.

kitty123
2. jan 2010

My chceme teď v lednu zajet koupit nový dětský pokojíček pro Honzíka. Protože svůj miminkovský přenechá miminku. A dokonce mají teď slevu 20%, což je úžasný.

blanka.k
2. jan 2010

Jsou tu i takové, co třeba ani nemají přítele, nebo ho mají chvíli a ani o těhu neuvažují (teda ti chlapi,,....), o máte jak na BRM, také jsou tam holky, co plánujou jaké chtějí šaty a chlapa nemají 😅

aaadus
2. jan 2010

no já čekám jestli nebudou mít slevy v Kika - už tam mám vybranou komodu a skříň. a koberec už mám taky vybraný, aj bych ho i koupila a jaksi ho není kam dát 😅

kitty123
2. jan 2010

My máme pokoj pro mimčo taky z KIKA. Jsme s ním maximálně spokojeni. Výborná je komoda, na kterou se dá nástavec a je z toho přebalovací pult.

aaadus
2. jan 2010

blanka taky už jsem takové alba viděla, to si vždycky musím klepat na čelo. jasně že asi každá co chce vdát či mít mimi po takových věcech sem tam pokukuje, ale abych si zakládala album nebo ty věci už kupovala...

aaadus
2. jan 2010

kitty no takovou mám vyhlídlou, ale ta cena...

kitty123
2. jan 2010

Nám kupovali pokojíček rodiče, moc nám tím pomohli.

blanka.k
2. jan 2010

Zrovan dens jsem někde viděla reklamu na slevy, že od 31.12. do asi 14.1.....ale myslím, že to byla Ikea 🤐 Já chci zařizovat pokojík, tak ve 2 letech, do té doby asi bude s náma v ložnici , i když uvidíme, třeba ho "šoupneme" pryč za pár měsíců 😀 Ale ráda bych pak ten pokojík zařídila už pro 2 děti, takže asi nějaká sestva postelí nad sebou, skříně (těch není nikdy dost) a asi už stůl pro kreslení,...a zatím do doplnit nějakýma blbostma na sezení a válení se, nízkým stolečkem na hraní, atd...A barvu nábytku bílu, aby se dalo dokupovat kdykoliv a obměňovat... 😉 Tak jsem to udělala v obýváku, tam máme červenou a černou, to se taky dá dokoupit kdykoliv a neřešit design dřeva. Akorát teď sehnat černou lednici bylo trošku fuška 😀 Ale hnedle bych zařizovala i velký pokojíček, ale ještě tam dáme poslední 2 roky našim fretkám 😀

kitty123
2. jan 2010

Ale teď v lednu mají slevy všude, tak snad se dočkáš v KIKA.

kitty123
2. jan 2010

My jsme pokojíček udělali hned jak se malej narodil. Ze začátku spal s náma v ložnici v kolébce. Ale přesně v 6 měsících jsme ho dali do svého pokojíčku a od té doby je tam. Teď co dosáhne na kliky, tak se často v 5 hodin ráno přestěhuje k nám do ložnice a vleze nám do postele, potvůrka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre