Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
2. jan 2010

michalag tak já mám koupenou jednu hodně teplou soupravičku - tričko s dlouhým rukávem,kabátek a kalhoty. kdyby bylo hodně teplo, musím ještě koupit nějakou fajnovou soupravu s dlouhým rukávem a čepičku

xxx.klarka
2. jan 2010

Já jsem taky koupila jednu věc než jsem otěhotnila a to tu deku na hraní s hrazdičkou. Naskytla se mi příležitost a myslím že to byl dobrý kup. 🙂

blanka.k , já mám doma povlečení i nebesa i mantinel kolem půl postylky ve stejné látce.

aaadus
2. jan 2010
blanka.k
2. jan 2010

Teď nevím,jeslti jsem to psaly vy tady, aleprý se mám mimču dávat o jednu vrstvu ví cnež dospělému... 😉

aaadus
2. jan 2010

blanka jo to se říká. ale zase když je mimčo celou dobu v takovém teplíčku a pak má jít do takové "zimy" a loni v květnu byla zima, nějakých 5 stupňů

blanka.k
2. jan 2010

Klárko - a nemáš to náhodu nějak rozdělané? Bych poytřebovala vědět, jak jsou ta nebesa dlouhá od vrchu až dolů, a pak kolik mají "obvod" kolem té postýlky dole u země.... 😉 Má strach, až spočítám,kolik látky bude potřeba, tak že to radši objednám hotové 😀 Bych chtěla 2x povlečení,mantinel, nebesa, povlak na přebalovací podložku, kasář na bok postýlky, spací pytel, zavinovačku a pak kousek látky, kterým si potáhnu zvenku plast.krabici, ve které chci mít vedle přebalováku ty rzné serepetičky pro mimčo.... a to je asi vše, co mě tak napadá 😅

zdenkapo
2. jan 2010

jo a prát a žehlit budu tak v půli března,to je tak akorát,rovnou i s chystáním tašky do porodnice,tam už si zabalim pro Aničku oblečky-kvůli focení,TOmáška jsem taky převlékla a by neměl foto v tom nemocničnim opraném,když ty fotky jsou tak krásné 🙂 ale je fakt,že každá porodnice to neumožnuje,kde chodí fotograf

blanka.k
2. jan 2010

Já vím, že 8.8.2008 (kdy jsem původně chtěli svatbu, ale to bychom si ji museli zamluvit 2 roky dopředu 😅 ) bylo asi 10st, kosa, zataženo 😝 Aspoň jsem si škodolibě říkala, že ještě, že nám ten termín nevyšel... 6.6. bylo 28 ve stínu, sluníčko 😝 U našich je 24.4. pouť a většinou se to povede, že má člověk kr.sukýnku, tičko a svetřík 😉 Tak doufám, že letos taky přijde jaro brzo 😉

blanka.k
2. jan 2010

Já bych si chtěla do porodnice vzít foťák, pokud se mi podaří ukořistit nadstandart, tak ho beru na celou dobu, jinak poporísm M. ať ho každý den vezme na návštěvu. 😉

xxx.klarka
2. jan 2010

blanka, tak já ti ty nebesa můžu změřit, ale nebude vadit když to bude až zítra?? dneska jsem docela hotová, byli jsme s lese na vycházce a nějak mě to vyčerpalo.

blanka.k
2. jan 2010

Klárko - jasně, kdykoliv, jak se ti to bude hodit 😉 Oni je sice mají všude v obchodech vystavené, ale když tam člověk vleze, tak ho prodavačky pozorují jak zloděje, a vytháhnout tam metr a začít to měřit, asi by koukaly 😅

xxx.klarka
2. jan 2010

blanka, ok. Tak zítra nejpozději v úterý ti to změřím ju. A pošlu ti to IP.

blanka.k
2. jan 2010

dííííííííííííííííííky moc 😉

xxx.klarka
2. jan 2010

blanka 🙂

bibi13
2. jan 2010

blaniii ty toho maaaš..🙂)).. ja budem musieť popozerať čo všetko mám a čo všetko dokupiť.. sa neviem k tomu nejako dokopať.. uf!

aaadus
2. jan 2010

blanka oni se na tebe jako na zloděje dívají i když se jdeš dívat na postýlku 😅

blanka.k
2. jan 2010

Adus - tak nějak... 😅 I když jak jsme byli vybírat kočárek, tak M. si půjčil metr a začal to tam přeměřovat, obracet, pak si hovzal ven a šel přeměřovat auto...a podruhé už měl svůj, ale půjčil si ten kočárek a šel ho zkoušet do auta...já radši zůstala stát s druhou prodavačkou u pokladny, abych jim třeba neutekla 😀

aaadus
2. jan 2010

blanka když jsme byli na kočárek tak jsem si metr zapoměla doma, tak říkám prodavačce jestli mi to může přeměřit tu korbičku vevnitř, že to tam nikde nemají napsané. to si měla vidět ten ksicht 😀

aaadus
2. jan 2010
blanka.k
2. jan 2010

tak to M. přeměřoval v každém obchodě 😅 a kupovat tu vložku nebudu 😉

aaadus
2. jan 2010

a co budeš dávat do kočárku? jenom plínku, peřinku, deku?

aaadus
2. jan 2010

a co toto, je dobré to mít koupené a používat preventivně nebo až když to doporučí ortoped?
http://www.babymax.cz/marwell-medic-ortopedicke...

arcik
2. jan 2010

aadus ty kalhotky marwel nekupuj pokud budou potřeba napíše ti je ortoped a budou zadara od pojišťovny...
takže fakt zbytečný

arcik
2. jan 2010

hlavně jsou brutální jako ....dám do alba fotku když je měla malá..a hodím odkaz...fakt hnus

blanka.k
2. jan 2010

tak nad kočárkem jsem neuvažovala... 😅 Musím říct M., ať vytáhne korbičku, ptoože tam byla zabalená nějaká deka k tomu, tak na co je to dobré. právě jsem vytahala všehcny deky co mám doma, a počítám, co z toho nechám ušít...jednu přehnu napůl a bude peřinka do postýlky, z druhé nechám udělat 2 slabší deky do kočárku (je pěkně červená), a ze třetí asi jednu slabou deku a možná slaboučký fusak 😉 A když bude potřeba něco do kočárku jako podložku, tak nechám asi obšít jen nějakou silnější látku...nad tím jsem ještě nepřemýšlela. 😅 A na zimu kouoopím fusak

aaadus
2. jan 2010

blanka no náš kočárek bude uvnitř bílý, tak něco tam dát musím ať ho za chvíli nemáme jako čuňátka 😅

aaadus
2. jan 2010

arcik od kámošky malý nosil široké balení, on byl takové tintítko a dupu měl větší jak já (skoro 😀 )

blanka.k
2. jan 2010

aha, já myslím, že náš je červený 😅 ale musím kouknout, až ho M. vybalí...
Nemáte někdo doma podobnou zavinovačku? http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1291487 😉
Tam jsou psány rozměry 80x80....? to je jako čtverec 80x80, když je to rozložené? není to malé? nebo jak máte velkou ty zavinovačku? Dávám dohromady všechno co chci ušít a jde mi z těch rozměrů hlava kolem 😅

arcik
2. jan 2010

aadus široký balení je takový inteligentnější tohle se navíc dává na oblečení ne pod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre