• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Blani rozměr je good a je to čtverec po rozbalení....
já tohle nevyužila páč mi z toho malá klouzala ven neni ten střed kde uchytit..nejlepší je to ovázat okolo nějakou stuhou hezkou
2. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A jaké "pemprsky" se dávají novorozencům? mě kamarádka poradila koupit v Tesku v akci s 50% slevou balení huggies, nejmenší bylo 4-9kg, ale pak jsem viděla nějaké neznačkové 2-4kg nebo tak nějak....ale jestli je mají i jiné firmy, jsem nekoukala...jaké se nocí do porodnice?
2. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani pokud budeš mít nadstandart tak žádný jinak bych volila pampersky žlutý 2-6 kg tušim
2. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a taky dělaj happy plínky malý.... :wink:
2. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo a Blani u miminka je celkem jedno esi má značkový nebo neznačkový pleny...měněj se docela často,u většího bych to pak řešila :wink:
2. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Arcik - super díky. Mě právě hodně lidí říkalo, že jdou dobré Huggies a Pemprs (co já vím, jak se to píše :grinning: ), tak jsem je koupila... :wink: u toho nadstandartu si nejsem jistá, jestli něco dostanu... předporodní kurz je až od 30tt, tam řeknou co a jak :( a taky nemusí být volný, že? To by mě asi trefilo :angry: Já chci na tu zavinovačku dát suchý zip, koukala jsem na to v ocbhodě a drželo to, tak snad to bude ok... jinak to olepím izolepou :grinning:
2. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blanka, já mám 75x75 zavinovačku. :wink:
2. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arcik aha, já se v tom nevyznám, jenom že jsem projížděla ty stránky a narazila na to. ale Klárka v tom vypadá brutálně :sweat_smile:
blanka to by mělo stačit takový rozměr ne? do zavinovačky se dává mimi jenom chvíli
2. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani tak ti teda nevim ale u nás v porodce dávaj i na šestinéďu plínky miminkům zadara...jen určitej počet na nadst.je jich neomezeně :wink:
2. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo a holky pokud prahnete po pamperskách tak se jim rovnají kvalitou plíny z tesca ty zelený my baby...jen nejsou ničim napuštěný ale jsou skvělý...my jsme na nich a spokojenost..vyzkoušela jsem snad všechny značky ale k tesco plenám jsem se vrátila vždycky :wink:
2. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aadus fakt jsou zbytečný pokud neřekne doktor a ortoped ti bude mimi prohlížet hned v porodce tak se dozvíš ortel...já jsem normálka ty kalhotky dávala malý v porodce a doma jen široký balení
2. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adus vložku do kočárku jsem nepotřebovala a kupovat nebudu, mimi budu mít v té tašce do kočárku a ta je měkká,tak na to dám jen látkovou plenku a ty orthopedické kalhotky nekupuj,jak píše arcik, v porodnici mi řekli,ať balim naširoko- dáš jednorázovku a na to složenou látkovou plenku nebo dvě do obdélníčku tak,aby to mělo mimi od předku až na zadeček a na to dáč body aby ti to drželo a dupačky a balíš tak až do kontroli v šestinedělí a tam ti řeknou,zda balit do další kontroli kyčliček ve 3 měsících :wink:

Blani tak já mám 24.4. narozeniny a teda pamatuju,že byly mrazy a sníh a TP mám 23.4.,tak se na teplo zas až tak nespoléhám :grinning:
ta zavinovačka- rozměr na rozložené a malé to není,já mám u toho ale takovou stužku na udělání mašle,líp top drží :wink:

plenky jsem TOmáškovi kupovala Pampers a pak i někdy Huggies,ale ty Pampers se teĎ hodně pohoršily,ale zkusim asi ty nové bílé Pampers,Huggies a Happy-ty jsou dobré,že mají výkroj pro pupíček u novorozenců-jiné plenky se musejí pak ohýbat

plenky v porodnici jsem dostávala jen 4ks na den a zbytek musíte mít svoje včetně vlhčených ubrousků,ale jak kde
2. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
co sa tyka plienok tak ja kupim prve 2 balenia (najmensie balenie Pampers 2-5kg do porodky a domov 3-9kg) a potom skusime Clever (Billa), maly bol na nich a boli sme s nimi najviac spokojny :slight_smile:
2. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michal i cleverky jsou dobrý ano i ty jsem zkoušela dokonce na Sk a i peníze za ně dobrý :wink:
2. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arcik,zdenka děkuji, počkám až jak se malý narodí co řeknou
já budu kupovat Pampers a postupně budu zkoušet. u nás v porodnici plenky nedostaneš, musíš je mít už na příjmu. a na některých těch zavinovačkách bývá i suchý zip aby to drželo
arcik napiš té holčině co to je za kočárek, vypadá podobně jako ten co máme vybraný
2. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame zatim koupene jedny huggiesky do porodnice je koupim taky ale v mensim baleni, pak asi taky presedlame na tesco plenky, pry jsou fakt dobre, jen je tam mene obrazku :slight_smile:
Holky rozeslala jsem vam ten seznam, kdybyste jeste nektera chtela, tak napiste.
2. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaadus to ona mi napsala esi nevim co je to za značku :grinning:
2. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adel sem s nim
2. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty tesco plínky jsou prý 2druhy a jenom jedny jsou dobré, někde jsem to četla v diskuzi o plínkách. a zase v jiné diskuzi radila mamina, že na doma kdy můžete přebalit kdykoliv stačí obyč plenky a pak jak někam jdete dát lepší plenku co lépe saje a mimčo nemá pocit mokra
2. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adel mam pocit že prckovi bude jedno kolik má obrázků na plíně hlavně když bude mít ritku v suchu :grinning: :grinning:
adelka jaký seznam,já v IP nic nemám :unamused:
arcik aha :grinning:
arcik posli mi mail do IP
2. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaadus tesco mají 2 pleny ale ty jendy jsou modro bílej balík a to jsou ty igelitovky a ty jsou na chuja...já měla ty tesco..a i do poradny jsem jí je dávala páč je to úpe každýmu buřt co máš za plenky.v poradně povětšinou matky nestíhaj čouhat kdo má jaký plenky...
2. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adel rozkaz :grinning:
2. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arcik já se v tom prd vyznám, ale za 4 měsíce se to změní :grinning:
2. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaadus no mě se to jinka machruje víš jak ale zase proč neporadit....sama si na to uděláš názor a to za chvilku prosím :grinning: a počkej pak budeš řišit jen ty plínky a UM a hračky a kočárka a zakrne ti mozek :grinning:
2. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ono taky každému mimi vyhovuje něco jiného,TOmáškovi to bylo jedno,netrpěl na opruzeniny ale taky jsem ho mazala preventivně Rybilkou-ta je po odzkoušení nejlepší,ale třeba neteř na ně trpěla a obyč.plenky nesnesla ani chvilku
2. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arcik hotovo :slight_smile: mas to tam :slight_smile:
co kosmetika? my jsme dostali pod stromecek od segry pripravky pro prcka NIVEA tak budeme pouzivat asi ty
2. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok