Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
2. jan 2010

Blani rozměr je good a je to čtverec po rozbalení....
já tohle nevyužila páč mi z toho malá klouzala ven neni ten střed kde uchytit..nejlepší je to ovázat okolo nějakou stuhou hezkou

blanka.k
2. jan 2010

A jaké "pemprsky" se dávají novorozencům? mě kamarádka poradila koupit v Tesku v akci s 50% slevou balení huggies, nejmenší bylo 4-9kg, ale pak jsem viděla nějaké neznačkové 2-4kg nebo tak nějak....ale jestli je mají i jiné firmy, jsem nekoukala...jaké se nocí do porodnice?

arcik
2. jan 2010

Blani pokud budeš mít nadstandart tak žádný jinak bych volila pampersky žlutý 2-6 kg tušim

arcik
2. jan 2010

a taky dělaj happy plínky malý.... 😉

arcik
2. jan 2010

jo a Blani u miminka je celkem jedno esi má značkový nebo neznačkový pleny...měněj se docela často,u většího bych to pak řešila 😉

blanka.k
2. jan 2010

Arcik - super díky. Mě právě hodně lidí říkalo, že jdou dobré Huggies a Pemprs (co já vím, jak se to píše 😀 ), tak jsem je koupila... 😉 u toho nadstandartu si nejsem jistá, jestli něco dostanu... předporodní kurz je až od 30tt, tam řeknou co a jak :( a taky nemusí být volný, že? To by mě asi trefilo 😠 Já chci na tu zavinovačku dát suchý zip, koukala jsem na to v ocbhodě a drželo to, tak snad to bude ok... jinak to olepím izolepou 😀

xxx.klarka
2. jan 2010

blanka, já mám 75x75 zavinovačku. 😉

aaadus
2. jan 2010

arcik aha, já se v tom nevyznám, jenom že jsem projížděla ty stránky a narazila na to. ale Klárka v tom vypadá brutálně 😅
blanka to by mělo stačit takový rozměr ne? do zavinovačky se dává mimi jenom chvíli

arcik
2. jan 2010

Blani tak ti teda nevim ale u nás v porodce dávaj i na šestinéďu plínky miminkům zadara...jen určitej počet na nadst.je jich neomezeně 😉

arcik
2. jan 2010

jo a holky pokud prahnete po pamperskách tak se jim rovnají kvalitou plíny z tesca ty zelený my baby...jen nejsou ničim napuštěný ale jsou skvělý...my jsme na nich a spokojenost..vyzkoušela jsem snad všechny značky ale k tesco plenám jsem se vrátila vždycky 😉

arcik
2. jan 2010

aadus fakt jsou zbytečný pokud neřekne doktor a ortoped ti bude mimi prohlížet hned v porodce tak se dozvíš ortel...já jsem normálka ty kalhotky dávala malý v porodce a doma jen široký balení

arcik
2. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
holky co to je za kočík nevíte,?

zdenkapo
2. jan 2010

Adus vložku do kočárku jsem nepotřebovala a kupovat nebudu, mimi budu mít v té tašce do kočárku a ta je měkká,tak na to dám jen látkovou plenku a ty orthopedické kalhotky nekupuj,jak píše arcik, v porodnici mi řekli,ať balim naširoko- dáš jednorázovku a na to složenou látkovou plenku nebo dvě do obdélníčku tak,aby to mělo mimi od předku až na zadeček a na to dáč body aby ti to drželo a dupačky a balíš tak až do kontroli v šestinedělí a tam ti řeknou,zda balit do další kontroli kyčliček ve 3 měsících 😉

Blani tak já mám 24.4. narozeniny a teda pamatuju,že byly mrazy a sníh a TP mám 23.4.,tak se na teplo zas až tak nespoléhám 😀
ta zavinovačka- rozměr na rozložené a malé to není,já mám u toho ale takovou stužku na udělání mašle,líp top drží 😉

plenky jsem TOmáškovi kupovala Pampers a pak i někdy Huggies,ale ty Pampers se teĎ hodně pohoršily,ale zkusim asi ty nové bílé Pampers,Huggies a Happy-ty jsou dobré,že mají výkroj pro pupíček u novorozenců-jiné plenky se musejí pak ohýbat

plenky v porodnici jsem dostávala jen 4ks na den a zbytek musíte mít svoje včetně vlhčených ubrousků,ale jak kde

michalag
autor
2. jan 2010

co sa tyka plienok tak ja kupim prve 2 balenia (najmensie balenie Pampers 2-5kg do porodky a domov 3-9kg) a potom skusime Clever (Billa), maly bol na nich a boli sme s nimi najviac spokojny 🙂

arcik
2. jan 2010

michal i cleverky jsou dobrý ano i ty jsem zkoušela dokonce na Sk a i peníze za ně dobrý 😉

aaadus
2. jan 2010

arcik,zdenka děkuji, počkám až jak se malý narodí co řeknou
já budu kupovat Pampers a postupně budu zkoušet. u nás v porodnici plenky nedostaneš, musíš je mít už na příjmu. a na některých těch zavinovačkách bývá i suchý zip aby to drželo
arcik napiš té holčině co to je za kočárek, vypadá podobně jako ten co máme vybraný

adelka89
2. jan 2010

my mame zatim koupene jedny huggiesky do porodnice je koupim taky ale v mensim baleni, pak asi taky presedlame na tesco plenky, pry jsou fakt dobre, jen je tam mene obrazku 🙂
Holky rozeslala jsem vam ten seznam, kdybyste jeste nektera chtela, tak napiste.

arcik
2. jan 2010

aaadus to ona mi napsala esi nevim co je to za značku 😀

arcik
2. jan 2010

adel sem s nim

aaadus
2. jan 2010

ty tesco plínky jsou prý 2druhy a jenom jedny jsou dobré, někde jsem to četla v diskuzi o plínkách. a zase v jiné diskuzi radila mamina, že na doma kdy můžete přebalit kdykoliv stačí obyč plenky a pak jak někam jdete dát lepší plenku co lépe saje a mimčo nemá pocit mokra

arcik
2. jan 2010

adel mam pocit že prckovi bude jedno kolik má obrázků na plíně hlavně když bude mít ritku v suchu 😀 😀

zdenkapo
2. jan 2010

adelka jaký seznam,já v IP nic nemám 😒

aaadus
2. jan 2010

arcik aha 😀

adelka89
2. jan 2010

arcik posli mi mail do IP

arcik
2. jan 2010

aaadus tesco mají 2 pleny ale ty jendy jsou modro bílej balík a to jsou ty igelitovky a ty jsou na chuja...já měla ty tesco..a i do poradny jsem jí je dávala páč je to úpe každýmu buřt co máš za plenky.v poradně povětšinou matky nestíhaj čouhat kdo má jaký plenky...

arcik
2. jan 2010

adel rozkaz 😀

aaadus
2. jan 2010

arcik já se v tom prd vyznám, ale za 4 měsíce se to změní 😀

arcik
2. jan 2010

aaadus no mě se to jinka machruje víš jak ale zase proč neporadit....sama si na to uděláš názor a to za chvilku prosím 😀 a počkej pak budeš řišit jen ty plínky a UM a hračky a kočárka a zakrne ti mozek 😀

zdenkapo
2. jan 2010

ono taky každému mimi vyhovuje něco jiného,TOmáškovi to bylo jedno,netrpěl na opruzeniny ale taky jsem ho mazala preventivně Rybilkou-ta je po odzkoušení nejlepší,ale třeba neteř na ně trpěla a obyč.plenky nesnesla ani chvilku

adelka89
2. jan 2010

arcik hotovo 🙂 mas to tam 🙂
co kosmetika? my jsme dostali pod stromecek od segry pripravky pro prcka NIVEA tak budeme pouzivat asi ty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre