Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
3. jan 2010

Tak to si myslím, ž eje dobrá věc, za 130,- mít klid, když to dítku někde proteče 😅 😉 Hnes si píšu do seznamu....

vladkaz1
3. jan 2010

http://www.babysen.sk/index.php?page=shop.produ... aj toto sa mi paci na prebalovak 🙂

doli1
3. jan 2010

tyto co se dají zachytit jsou lepší.jinak já použivám podložku na přebalování taky bohatě stačí
http://nejbaby.cz/d.Q0023.Chranic_matrace_60_12...

vladkaz1
3. jan 2010

Doli tak to by som brala aj na nasu novu postel ak kupime ,lebo mala si lubi cveknut v noci a nechcem mat znicene nove madrace budem urcite nieco take hladat a kupovat dik za radu 😉

aaadus
3. jan 2010

doli to jo do postýlky, ale to předtím bylo do kočárku a to je bez té gumy
blanka jj, 130,- není žádná hrůza a od nich budu objednávat více věcí najednou tak to už se ztratí 😀

aaadus
3. jan 2010

a to je dobré, už jsem to viděla i v reálu na dvojčatech 😀
http://www.babymax.cz/tommee-tippee-ksiry-medvi...

doli1
3. jan 2010

aha do kočárku bych to nějak neřešila.už proto že každý kočárek má jiný tvar jinou velikost a nemusí to sedět a něž by dítě pročůralo plínu a kopu oblečení + věci co má jako podložku tak to by byl fakt machr.při přebalovaní jsem dala podložku od fixís kterou jsem vozila v tažce.nikdy nic nebylo na kočárku.

xxx.klarka
3. jan 2010

Holky, a nejsou tyto chrániče zbytečné?? Myslím si že mě to vyjde nastejno když hodím pod dítko tu jednorázovou přebalovací podložku a je. Oni mají docela dobrou výdrž.

doli1
3. jan 2010

chrániče jsou dobré do postele to se mi stalo že v noci to bylo pročůraný.zvlášt u chlapečků.jinak jednorázovky naprosto stačí.

aaadus
3. jan 2010

klarka do postýlky do určitě zbytečné není. a náš kočárek je uvnitř bílý, tak koupím i do něj, těch 130,- mě nazabije

xxx.klarka
3. jan 2010

aaadus, tak ale zase nemůžu vědět jestli by to do našeho pasovalo .... a my hlavně budeme mít tu tašku přenosnou.

vladkaz1
3. jan 2010

No mne sa mala posrala az na krk 😀 .. tak neveŕavim ze je do kocika zbytocny chranic 😀 na ten pohlad muza nezabudnem 😀 😀

vladkaz1
3. jan 2010

nevravim mala na mne spi , pisem jak hotentot 😝

blanka.k
3. jan 2010

Vlaďka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Myslím, že 130,- je v pohodě, kdyby to stálo 500,-, tak na to asi koukám jinak 😅

aaadus
3. jan 2010

klarka tak rozměry kočárku vnitřní znáš ne? nebo počkej až budeš mít kočárek doma a změř si to

doli1
3. jan 2010

stějně budete mít pod prckem ještě deku nebo froté ručník takže ničemu nezabráníte.než by to proteklo na tu chránící podložku vše by bylo nasáklí a dítě se nikdy tak moc nepročůrá.v postýlce kde má jen plinečku a pyžamo tak je to hned ale v kočárku nee.taky je přebalováno co 2h tak to plína dobře udrží a kakání holt když to vyletí tak to vyletí je to na body a víc to neprosákne.potom stejně musíte dat jednorázovou aby jste dítě přebalili

xxx.klarka
3. jan 2010

aaadus, já ho právě doma mít nebudu 😀 uvidím ho až po porodu. 😒

vladkaz1
3. jan 2010

a da sa to usit ozaj aj doma 😉 ja som mala v postielke taky pvc nepremokavy chranic ,len nemal tie gumkove boky a bol cisto rovny a stoji to v lekarni asi 1E 😉
teraz rozmyslam, kde je, ze by sa nam veru aj hodil na manzelsku .. nech nemusim stale tepovat ,ide mi to na nervy ,no ale mam pocit ze som ho rostrihala na volaco 😀
Blanka vazne ,na to nikdy nezabudnem jak sa vedela pokadit 😀 a hlavne ked sme niekam isli na oslavu a ponahlali sme sa tak sa mala posragorila az za usi .. a cela presrata v tom paradnom oblecku a uz sme meskali ,tak sa isli od znova jeden prezliect okupkat malu muselo sa cakat aby ju neofuklo nech uschne a na novo obliect ,keby sa nam znova pokadila po sebe asi by ma porazilo . 😀

bramburka
3. jan 2010

čau holky, chranič matrace mame a věřte že se vyplatil...třeba když poblinkala celou postel i přes prostěradlo, průjem jako kr...a bla bla... do kočárku jsem davala jen plenu.

cestovní postylku vyuzivame furt, u tchyne, u našich, na chalupách, na horách, na dovolených, no rozhodně se vyplatí. Prot oho, kdo nikam nejezdí asi ne. Mam obyč, ale kdybych nemela, určo bych koupila tuto Cam, http://babykocarek.pasaz.cz/detail-218532-cesto...
maji ji kamaradi a hlavne ten zavesny system pro mimina a prebalovak je prostě bomba!

vladkaz1
3. jan 2010

Doli ved to ,ja som v lete babo nemala takze neviem ,co budem mat v lete alebo nebudem ,vobec nemam ani predstavu co obliect babu v lete ..
Kedze sme mali malu zimnu a bola zakutkana a naobliekana fakt si to neviem predstavit ,ci v lete budem aj pouzivat deku ,nedajboze nejaku larisu ved sa bude hrozne to babko potit v tom 😕

aaadus
3. jan 2010

klarka tak na netu to je ne? nebo jsi to kupovala aniž by jsi věděla rozměry? nebo ho má zdenka ne? tak ti to může přeměřit
vladka to muselo být radosti a vůně 😀

aaadus
3. jan 2010

musím končit, manžel už hudruje že jsem gambler 😀

vladkaz1
3. jan 2010

baby kazdy si kupi to co mu vyhovuje a co pouzije ,mne tak isto pridu nejake veci totalne nevyuzitelne a niketore by som brala hned .. ale nebudem to prehanat .. len mne sa zda ten chranic super vec 🙂

m.c.
3. jan 2010

Já jsem začala používat chránič na matraci až když jsem malou začala dávat spát bez plíny. Ale je fakt že nikdy v noci nepročůrala ani nepro*rala plínky🙂

vladkaz1
3. jan 2010

A cetovnu postielku vobec nevyuzijeme ,kedze mame tu celu rodinu a na dovolenku sa da doplatit postielka 🙂
adus no to bolo vune ,jak pises .. mojemu sa najprv tak hnusilo prebalovat .. ale velmi rychlo si zvykol chlapec 😀

vladkaz1
3. jan 2010

M.C , mne sa mala nepocuravala teraz bez plienky a jak zacala takato zima ob den sa pocika .. strasne ma to stve ze preco ? zeby bola prechladnuta? To by aj cez den chodila nonstop cikat a nechodi ☹

xxx.klarka
3. jan 2010

aaadus, můj nikdo nemá, je přes net bez toho aby jsem ho viděla. Viděl ho jen táta. 😅

vladkaz1
3. jan 2010

Uz vela z vas ma kocik co citam ,ja nemam ani tusa co ... a aky 😀
tak Jane nam asi pada ,lebo sme sa s MM za neho pohadali a uvazujem nad tym casualplay S4 ,neviem kazdy kocik ma plus aj minus 😖

doli1
3. jan 2010

v létě jen body a zakrytý plinečkou ale pod prckem jsem vždy měla froté ručník aby byl na měkým.na podzim už deku.
m.c holčičky čůrají pěkně dolů ale chlapečci ty nee.jak to ráno pustil tak to nasáklo celé pyžamko.ne že by plínu pročůral ale jak čůrají nahoru tak se to u bříška odchlíplo jak bylo prázdný a nasáklo to oblečení.na tohle jsou holčičky lepší 😀

vladkaz1
3. jan 2010

Doli body s dlhym rukavom ?
mam take bavlnene kosielky ,myslim ze to bude fajn na leto ze?
V zime som si zapamatala, ze babku dat viacej tensich vrstiev ,musi byt oblecene raz tolko ako dospely

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre