Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
4. jan 2010

Dobré ráno,
lucik... mi kontrola nepřišla zatím ani jednou a to vycházky nijak extra nedodržuju, hlavně o víkendu 😀 ale mám s dr dohodu, že ty vycházky nemám řešit a kdyby něco, mám jí hned volat a ona jim řekne že jsem byla u ní na kontrole
my si na tu dovolenou budeme pronajímat chatu a tam postýlka vážně není, takže ji budeme muset koupit tak i tak. a jak tu někdo psal že ji využívá i doma jako ohrádku a kvůli krbu, tak my krb máme, takže je možné že to využijeme i na toto, to mě ani nenapadlo
jsem měla dneska hroznou noc. večer jsme byli v kině a když jsme jeli domů, tak bylo -17 tak že vezmeme psa domů když jsou takové mrazy. a s hrůzou jsem zjistila že v očím mega krevní podlitiny, tak jsem hned začala bulet a dneska s ním musíme na veterinu. to má asi jak se rvali s tím psem, ale proč se mu to udělalo? a v noci mě tak bolely záda, břicho mě tlačilo do žeber a nevěděla jsem jak si mám lehnout

lucik...
4. jan 2010

aaadus tak jasný, u těhulí je to trošku jiný než u jiných nemocných... 😉
S pejskem je mi to líto, ale určitě to bude dobré 😉

Mě se dneska zdálo že sem porodila 😀 Někde v restauraci snad 😀 Holčičku a dala sem jí jméno Sára 😀 😀 😀

aaadus
4. jan 2010

lucik... já jenom doufám, že nebude muset pod narkozu, to jedno oko mám fakt hrozné a nevím jak se to léčí a raději si o tom nic na netu nehledám. ty máš sny teda, holčičku ti přeju, ale aby jsi rodila v restauraci neeee

arcik
4. jan 2010

Dobré ránko holky....

dneska krásnej den......včera odpol mi zavřeli kamarádku na riziko že přenášela....žádný kontrakce nic neměla...
malej se jí narodil v 1:15 po hodince a půl,kluk má držte se 4280 g a 53 cm a to šel normálka.....je to fakt borka mě by to zabilo

lucik...
4. jan 2010

aaadus no to byl divnej sen 😀 Sem tam byla ještě s jednou těhulí a najednou nám oboum praskla voda a v klidu jsme si to tam sami odrodili 😀 A pak jsme jen museli nutit číšníka přestříhnout šňůru 😀 A za chvíli už jsem byla v pohodě, doma a šli jsme s kočárkem ven 😀 😀 😀

neboj, určitě to bude v pořádku, třeba mu dá jen nějaké léky nebo injekci

aaadus
4. jan 2010

arcik ty jo, takový macek, to by mě asi rozervalo

lucik...
4. jan 2010

arci tak to je super, gratuluju 😉 a je to teda macek.. Já chci nějaké malinké miminko 😀

aaadus
4. jan 2010

lucik... 😀 😀 😀 tak si pak na ten sen vzpomeň u porodu jaká to byla brnkačka 😀 😀 😀

arcik
4. jan 2010

holky díkes..už se těšim až si ho poňuchňám..ale musim počkat až přijdou domu jelikož máme zakazaný návštěvy v porodce.........

i já chci malý miminko kdo by to tlačil.....fuuuuuhaaaaaa

aaadus
4. jan 2010

já jsem říkala že rodím maximálně 3000-3200g, pokud to bude víc ať si rodí kdo chce 😀

lucik...
4. jan 2010

arcik jakto že máte zakázaný návštěvy?
aaadus no to bych brala vid, ale taková brnkačka to 100% nebude 😀

lucik...
4. jan 2010

no každopádně si myslim, že i když ty naše prťata nebudou malinký, tak ta dřina stejnak zůstane na nás 😠 😀 😀 😀

arcik
4. jan 2010

Lucik jsou tu zakázaný kvůli těm chřipkám....nechápu ☹

aaadus
4. jan 2010

no brnkačka to nebude, to je mi jasné, ale nějak to dítko ven musí že
u nás ve fakultce byly nebo jsou taky zakázané návštěvy. dokonce ani nedělali velké utz, protože to je na stejném patře jako porodní sály

michalag
autor
4. jan 2010

Dobre ranko 🙂
aaadus ten sen 😀

arcik, to bol teda valibuk, naozaj sa cudujem ze to vytlacila

luciik
4. jan 2010

Dobré ránko holky 🙂
Předne dodatečně vše nej do Nového Roku 😵 Ať to všechny krásně zvládneme 😉

Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte jak se vypočítává mateřská? Nemocenská se tam nepočítá, že ne?
Jo, a nevíte, když jsem měl dva pracovní poměry, jestli mi budou počítat oba příjmy???

aaadus
4. jan 2010
luciik
4. jan 2010

Adus, děkuju. Tak jestli to chápu, tak se počítá hrubý příjem za posledních 12 měsíců bez PN.
Tak snad mi tam započítají oba příjmy.

luciik
4. jan 2010

Adus, ty už jsi měla velký uzt, že? Jak dlouho to trá? Já jdu dneska a jsem jak na trnu, zda bude vše ok.

aaadus
4. jan 2010

luciik nemocenská se tam nepočítá. nebo tady je to podrobně rozepsané
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-d...

xxx.klarka
4. jan 2010

ahojky,

holky já poslední dobou spím tak tvrdě, to není možný 🙂

aaadus
4. jan 2010

luciik já jsem ho měla hotový za 10-15 minut, ale to proto, že jsem předtím byla na fecho tak nemuseli tak podrobně zkoumat mozek, srdíčko. neboj, všechno bude ok 😉
já se zatím loučím, musím na preventivku k zubaři

luciik
4. jan 2010

Adus díky. Držím palece u zubáka 😉

michalag
autor
4. jan 2010

klarka tak to sme dve ale u mna je problem ze mi strasne dlho trva kym zaspim ... vcera som bola hore do takmer 00:00 a potom som si isla lahnut a prehadzovala som sa do 1:30 a ked som konecne zaspala tak sa mi maly o 2:00 zobudil, ale nastastie hned zaspal, ale rano bol hore uz o 6:30

michalag
autor
4. jan 2010

aaadus drzim palce u zubara 😉

luciik, urcite bude vsetko v poriadku 😉

xxx.klarka
4. jan 2010

michalag, to já taky, když lehnu do postele že jdu spát, tak ještě minimálně hodinu a půl mi hraje televize než usnu ... :-/ a pak nevím ráno v kolik vstáát.

michalag
autor
4. jan 2010

keby to bolo aspon naopak ze rychlo zaspim a rano skor vstanem tak to mi az tak nevadi .... ale toto 😒, potom vyzeram ako ... 🙄

mishutka
4. jan 2010

Ahojky, mě taky kontrola ještě nedošla a přes svázky jsem to vůbec nedodržovala 😀

Co se týče spánku tak s tím nemám problém 😉 Usnu v podstatě kdykoliv a kdekoliv 😅

Naštěstí mě ráno nikdo nebudí tak si spím jak dlouho chci, občas stávám s manželem o půl 7 🙂

adelka89
4. jan 2010

dobre rano 😔 tak mame za sebou dalsi probdelou noc. Moc jsem toho fakt nenaspala, maly me kopal uplne v kazde poloze a proste se mu spinkat nechtelo a to se mam nucit na zitrejsi zkousku ☹ ach jo ...
jdu vas docist

kika29
4. jan 2010

tie ceny tých kočíkov sú príšerné 😖 taký čo sa mi celkom páči stojí majland 😒 všetky eurá čo nám dajú po pôrode akože bolestné mám dať za kočík? nepreháňajú to s tými cenami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre