• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
O lehátku jsem taky vážně uvažovala, ale není jednoduché zjistit které jde opravdu do lehu?????A taky jsem četla, že děti nemají v autosed. a lehátkach příliš dlouho ležet, nedělá jím to dobře na páteř a dýchací cesty!?
4. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty: Separačky jsou super věc. chci je používat a používala je i švagrové do jednorázovek.

No a já jsem taky ještě nepracovala (brigádu nebo dohodu o prac. činnosti v to nepočítám), otěhoteněla jsem měsíc po promoci. Ale manžel normálně pracuje a já se po dětech taky chystám, samozřejmě.

klarka. to je pěkný :dizzy_face: Já jsem se zas dneska dozvěděla, že ve středu jdem podepisovat kupní smlouvu a na katastr :slight_smile:
4. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko, tak to je dobrá zpráva - tak to držím palce :slight_smile:
4. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko:tak to ťuk-ťuk ať máte pořádnej bejvák :grinning: My máme 3+1 a místa není nikdy dost :wink:

Co jsou to separ. plenky????
4. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishutka, koukni sem - prostě ti to to ušetří počet plínek:
http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-potreby/canpol-separacni-plenky-100ks/
4. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A taky to zabraňuje styku kůže miminka s plenkou. U nás se to hodilo, když si holky ukákly, tak se separačka vyhodila a plenka nechala, vydrželo to tak dýl.

to lehátko - miminko by v něm nemělo být prý víc jak 10% bdělého času. Já též ještě nevím jaké pořídit. :unamused:
4. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsou ještě celulózové separačky, ty se můžou vyhodit do wc :slight_smile:
4. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu vás pozdravit :grinning: snad se máte všechny dobře :grinning:

holky, my jsme lehátko měli, ale v podstatě jsme ho nevyužili, Jiřík v něm nechtěl být. A stejně bych ho v něm moc nenechávala, do 100% lehu to nešlo dát, pořád měl trochu prohnutá zádíčka.

separačky jsme taky používali, ale byli jsme spokojení jen s kompostovatelnými, myslím, že to byly Popolini. Zkoušeli jsme i Canpol, ale přišly mi takové umělohmotné. Ty popolinky jsou moc příjemné a materiálem připomínají hedvíbný papír. Když se počůrají, tak se jen propláchnou a můžou se používat dál, dokud je miminko nepokaká nebo se neroztrhají.
4. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andělko, nám se nejlépe osvědčily PUL kalhotky Imse Vimse, měly nejlepší střih a nejlíp nám seděly. Zkoušeli jsme různé - Popolini, Bambino Mio, Kikko, ale Imse byly nejlepší. Ještě jsem na bazaru koupila Wacky wraps, ale ty se u nás nedají sehnat, navíc je už ani nevyrábí a ty byly taky super. Zeshora jsou fleesové, vevnitř PUL vrstva :wink:
4. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si tu vedu úspěšně monolog :grinning:

už jste některá byla na vyšetření ohledně cukrovky? :astonished:
4. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka, taky hezký :grinning:

anty a mishut, děkuju, no uvidíme, ale my se jich už doprošovat nebudeme, tak jsem zvědavá jak to vše dopadne.

Holky, jestli budete některá kupovat Pampersky tak teď je majív akci v globusu za 279kč.
4. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka:já ještě né a ani mi nikdo ještě nic neříkal, že bych měla jít. Vlastně mě ještě nikam neposílali :wink:
4. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a začala mě furt pálit žáha :frowning2:
4. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishutko, prý se má chodit mezi 24. a 26.tt. Já asi půjdu příští týden, ale nijak se na to netěším. jen jsem se chtěla zeptat, jestli už na tom někdo byl a jak to snášel. Prý je to bleeee. S jiříkem jsem na tom nebyla, tak nemám zkušenost.

na žáhu zkus Rennie :wink:
4. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka: díky :slight_smile: Takže Imse.

U mě se bude GTT řešit až na kontrole 26.1., asi půjdu hned ten další týden, na přelomu ledna a února. Má to být do 28tt a to stihnu.

mishut: Ty jo, mně taky. Ale zatím jen večer, když si lehnu a chci spát. Naštěstí to vždycky brzy přejde, když si podložím horní polovinu těla.
4. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terka.cucám jak drak :wink: chvíli klid a pak zas :frowning2:
Do poradny jdu až 28.1. to je +-26tt a nic mi neříkali takže na to asi serou :grinning:
4. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jak vysoko stoupá děloha?? Já se nemůžu pomoc, ale včera když jsem v noci ležela, tak mi přišlo že mě to mrně kope jakoby nad pupkem. :confused:
4. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty jj do ster. od aventu dáš vše od aventu- i šidítka i případně odsávačku mléka atd...

EMITEX- tak zimní fusak Combi jsem používala na TOmáška ještě loni a i letos by se tam vlezl a je super i po někalikerém vyprání... jinak budu kupovat tu letní verzi rychlozavinovačky do autosedačky,ale dá se využít universálně asi tu variantu oranžovou žirafku ale mají i verzi něco mezi zimní a letní je několik variant, mrkněte na emitex.cz
4. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojka, tak ve středu jdu na kontrolu a už ted se děsím, od rána zas špiním a jen se děsím jak na tom budu s tím hematomem, jestli bude větší nebo menší nebo nebude vůbec, ach jo
4. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka:nevím to jistě ale možné to je :wink: Když jsem byla na 3D v prosinci tak mni říkal Dr. že mám přijít v lednu(za měsíc) že se mi otočí placenta nebo co nahoru :sweat_smile:
Mě kope na pravé straně kolem pupku ale většinou pod pupkem na špeku :grinning:
4. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka:já jsem to teď studovala a právě mě se líbí víc ta zimní rychlozavinovačka, mají víc barev a dají se stáhnout kolem hlavy a když bude horko tak přikryju malýho dekou :wink: Líbí se mi oranžová, tyrkysová a hrášková zelená :slight_smile:
4. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medan - neboj, prcek se drží a to je nejdůležítější. Takže se zkus nenervovat, ono to dobře dopadne, uvidíš.
4. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka, ja obcas uz citim pohyby aj nad pupkom :wink: :slight_smile:
4. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynka1:no opravdu se snažím, ale pokaždé když zas začne to špinění jsem K.o., tak se hrozně bojím té kontroly ve středu aby bylo vše ok
4. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zpátky od zubaře, bez jediné chybičky :slight_smile:
medan klid, hlavně že je mimčo ok a jestli je to hnědá krev tak by to taky mělo být ok :wink:

ach jo, jak vidí toho našeho hafana a ty jeho krví zalité oči tak hned bulím. už aby byl manžel doma z práce a mohli jsme zajet na veterinu
4. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
medan, vsetko bude dobre a hlavne je ze drobcek sa drzi a v kolkom tt si teraz?

ja planujem kupit od Emitex-u letnu deku, myslite si ze sa to oplati?
4. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, malý se drží tak snad bude vše ok. držím palce:slight_smile:

michalag, ty jsi ale dále, mi to právě přijde docela divný, tak nevím :slight_smile: dekuju, já právě nevěděla u koho sem ten obrázek viděla.
4. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus neboooj, bude v pořádku :wink: Náš jde dneska na vyndávání stehů
4. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok