Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
4. jan 2010

O lehátku jsem taky vážně uvažovala, ale není jednoduché zjistit které jde opravdu do lehu?????A taky jsem četla, že děti nemají v autosed. a lehátkach příliš dlouho ležet, nedělá jím to dobře na páteř a dýchací cesty!?

andelka
4. jan 2010

anty: Separačky jsou super věc. chci je používat a používala je i švagrové do jednorázovek.

No a já jsem taky ještě nepracovala (brigádu nebo dohodu o prac. činnosti v to nepočítám), otěhoteněla jsem měsíc po promoci. Ale manžel normálně pracuje a já se po dětech taky chystám, samozřejmě.

klarka. to je pěkný 😵 Já jsem se zas dneska dozvěděla, že ve středu jdem podepisovat kupní smlouvu a na katastr 🙂

antynka1
4. jan 2010

Klárko, tak to je dobrá zpráva - tak to držím palce 🙂

mishutka
4. jan 2010

Klárko:tak to ťuk-ťuk ať máte pořádnej bejvák 😀 My máme 3+1 a místa není nikdy dost 😉

Co jsou to separ. plenky????

antynka1
4. jan 2010

Mishutka, koukni sem - prostě ti to to ušetří počet plínek:
http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-...

andelka
4. jan 2010

A taky to zabraňuje styku kůže miminka s plenkou. U nás se to hodilo, když si holky ukákly, tak se separačka vyhodila a plenka nechala, vydrželo to tak dýl.

to lehátko - miminko by v něm nemělo být prý víc jak 10% bdělého času. Já též ještě nevím jaké pořídit. 😒

andelka
4. jan 2010

Jsou ještě celulózové separačky, ty se můžou vyhodit do wc 🙂

terkajesterka
4. jan 2010

jdu vás pozdravit 😀 snad se máte všechny dobře 😀

holky, my jsme lehátko měli, ale v podstatě jsme ho nevyužili, Jiřík v něm nechtěl být. A stejně bych ho v něm moc nenechávala, do 100% lehu to nešlo dát, pořád měl trochu prohnutá zádíčka.

separačky jsme taky používali, ale byli jsme spokojení jen s kompostovatelnými, myslím, že to byly Popolini. Zkoušeli jsme i Canpol, ale přišly mi takové umělohmotné. Ty popolinky jsou moc příjemné a materiálem připomínají hedvíbný papír. Když se počůrají, tak se jen propláchnou a můžou se používat dál, dokud je miminko nepokaká nebo se neroztrhají.

terkajesterka
4. jan 2010

andělko, nám se nejlépe osvědčily PUL kalhotky Imse Vimse, měly nejlepší střih a nejlíp nám seděly. Zkoušeli jsme různé - Popolini, Bambino Mio, Kikko, ale Imse byly nejlepší. Ještě jsem na bazaru koupila Wacky wraps, ale ty se u nás nedají sehnat, navíc je už ani nevyrábí a ty byly taky super. Zeshora jsou fleesové, vevnitř PUL vrstva 😉

terkajesterka
4. jan 2010

tak si tu vedu úspěšně monolog 😀

už jste některá byla na vyšetření ohledně cukrovky? 😲

xxx.klarka
4. jan 2010

andelka, taky hezký 😀

anty a mishut, děkuju, no uvidíme, ale my se jich už doprošovat nebudeme, tak jsem zvědavá jak to vše dopadne.

Holky, jestli budete některá kupovat Pampersky tak teď je majív akci v globusu za 279kč.

mishutka
4. jan 2010

terka:já ještě né a ani mi nikdo ještě nic neříkal, že bych měla jít. Vlastně mě ještě nikam neposílali 😉

mishutka
4. jan 2010

Jo a začala mě furt pálit žáha ☹

terkajesterka
4. jan 2010

mishutko, prý se má chodit mezi 24. a 26.tt. Já asi půjdu příští týden, ale nijak se na to netěším. jen jsem se chtěla zeptat, jestli už na tom někdo byl a jak to snášel. Prý je to bleeee. S jiříkem jsem na tom nebyla, tak nemám zkušenost.

na žáhu zkus Rennie 😉

andelka
4. jan 2010

terka: díky 🙂 Takže Imse.

U mě se bude GTT řešit až na kontrole 26.1., asi půjdu hned ten další týden, na přelomu ledna a února. Má to být do 28tt a to stihnu.

mishut: Ty jo, mně taky. Ale zatím jen večer, když si lehnu a chci spát. Naštěstí to vždycky brzy přejde, když si podložím horní polovinu těla.

mishutka
4. jan 2010

Terka.cucám jak drak 😉 chvíli klid a pak zas ☹
Do poradny jdu až 28.1. to je +-26tt a nic mi neříkali takže na to asi serou 😀

xxx.klarka
4. jan 2010

Holky, jak vysoko stoupá děloha?? Já se nemůžu pomoc, ale včera když jsem v noci ležela, tak mi přišlo že mě to mrně kope jakoby nad pupkem. 😕

zdenkapo
4. jan 2010

anty jj do ster. od aventu dáš vše od aventu- i šidítka i případně odsávačku mléka atd...

EMITEX- tak zimní fusak Combi jsem používala na TOmáška ještě loni a i letos by se tam vlezl a je super i po někalikerém vyprání... jinak budu kupovat tu letní verzi rychlozavinovačky do autosedačky,ale dá se využít universálně asi tu variantu oranžovou žirafku ale mají i verzi něco mezi zimní a letní je několik variant, mrkněte na emitex.cz

medan29
4. jan 2010

Ahojka, tak ve středu jdu na kontrolu a už ted se děsím, od rána zas špiním a jen se děsím jak na tom budu s tím hematomem, jestli bude větší nebo menší nebo nebude vůbec, ach jo

mishutka
4. jan 2010

klarka:nevím to jistě ale možné to je 😉 Když jsem byla na 3D v prosinci tak mni říkal Dr. že mám přijít v lednu(za měsíc) že se mi otočí placenta nebo co nahoru 😅
Mě kope na pravé straně kolem pupku ale většinou pod pupkem na špeku 😀

mishutka
4. jan 2010

zdenka:já jsem to teď studovala a právě mě se líbí víc ta zimní rychlozavinovačka, mají víc barev a dají se stáhnout kolem hlavy a když bude horko tak přikryju malýho dekou 😉 Líbí se mi oranžová, tyrkysová a hrášková zelená 🙂

antynka1
4. jan 2010

Medan - neboj, prcek se drží a to je nejdůležítější. Takže se zkus nenervovat, ono to dobře dopadne, uvidíš.

michalag
autor
4. jan 2010

klarka, ja obcas uz citim pohyby aj nad pupkom 😉 🙂

medan29
4. jan 2010

antynka1:no opravdu se snažím, ale pokaždé když zas začne to špinění jsem K.o., tak se hrozně bojím té kontroly ve středu aby bylo vše ok

aaadus
4. jan 2010

tak jsem zpátky od zubaře, bez jediné chybičky 🙂
medan klid, hlavně že je mimčo ok a jestli je to hnědá krev tak by to taky mělo být ok 😉

ach jo, jak vidí toho našeho hafana a ty jeho krví zalité oči tak hned bulím. už aby byl manžel doma z práce a mohli jsme zajet na veterinu

michalag
autor
4. jan 2010

medan, vsetko bude dobre a hlavne je ze drobcek sa drzi a v kolkom tt si teraz?

ja planujem kupit od Emitex-u letnu deku, myslite si ze sa to oplati?

xxx.klarka
4. jan 2010

medan, malý se drží tak snad bude vše ok. držím palce🙂

michalag, ty jsi ale dále, mi to právě přijde docela divný, tak nevím 🙂 dekuju, já právě nevěděla u koho sem ten obrázek viděla.

lucik...
4. jan 2010

aaadus neboooj, bude v pořádku 😉 Náš jde dneska na vyndávání stehů

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre