Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
4. jan 2010

zdeni to je dilema že ta barva 😅
no u nás na jednu holčinu chlap vytáhl pistoli. chudák byla tak v šoku že se na nic nezmohla. a šéfka jí ještě řekne proč nevolala ochranku 😠

aaadus
4. jan 2010

blanka nešpul tak ten pupek, vypadáš jak těhotná 😀

iwonka
4. jan 2010

ahojte.))))))))))))))))))juj nestiham vas docitat nebola som tu uz dost dlho🙂))))))dufam ze sa vam dopre sviatkovalo...

blanka.k
4. jan 2010

Adus - dnes jsem byla v cukrárně posedět s jednou holkou z BRM a říkala, že na mě není nic vidět (no bylajsem pěkně nabalená), tak jí hned pošlu odkaz, že myslím, že to poznat je 😀

zzuzullka
4. jan 2010

ahojte baby, vy ste toho zasa nakecali dneska, normálne nestíham 😀

na mňa ide asi nejaká chrípka alebo čo, ma bolí strašne hlava a mám plný nos ale horúčku našťastie nemám tak ani nič neberiem a jem ovocie tak dúfam, že to za pár dní prejde

aaadus
4. jan 2010

holky mizím, jedeme se psem na veterinu ☹

adelka89
4. jan 2010

blani mas hezke brisko 🙂 ja bych se mela asi taky vyfotit nejak to zanedbavam 🙂

adelka89
4. jan 2010

aadus copak je pejskovi? myslim na vas, at to vsechno dobre dopadne

zzuzullka
4. jan 2010

blani no ty už máš krásne bruško, tak ako tehulka 😀

adus, dúfam, že nie je psíkovi nič vážne

lucik...
4. jan 2010

zdeni a co třeba žlutá ta zavinka 😉 K zelené by šla hezky 😉

blani mooooc hezké bříško.

Mě dnes v práci jedna holka řekla že už mi dobře leze a druhá že to na mě vůbec neni vidět, tak teda nevim 😀 😀

vladkaz1
4. jan 2010

Ahojte nemam vas docitane tak pojdem na to ked bdue cas a moje vysdky s AFP su v poriadku tak mi odlahlo ,na sono ma objednala az na 28 januara .. tolko cakat ma porazi ... nemaju volny termin 😝

lucik...
4. jan 2010

vladko moooc gratuluju 😉 😉 😉

vladkaz1
4. jan 2010

Dakujem velmi pekne som bola v strese cele sviatky 😒
musim ist popratat mala som navstevu ...z daleka necakanu takze tak a som sama tak sa venujem malej

zzuzullka
4. jan 2010

vladka, gratulujem k dobrym vysledkom 🙂

zdenkapo
4. jan 2010

adus to jo no,barvu ještě promyslim

Lucik to právě nechci žádnou klučičí ani neutrální- mám vše takové neutrální ba dokonce klučičí po Tomíkovi,tak to chci teĎ dohnat vším v holčičích barvách,aby bylo zřejmé,že máme holčičku,ale myslim,že ta červená bude taky vypadat hezky,uvidíme,ty ostatní barvy jsou tykové moc bledé

lucik...
4. jan 2010

tak červenou 😉 Ale i tu může mít kluk 😀

xxx.klarka
4. jan 2010

vladka, moc gratuluju🙂

blanka.k
4. jan 2010

Vlaďka - moc gratuluji. My máme neutrální červený kočárek 😀 , takže bud kupovat červený fusak a muž dosta v lrpáci firmení červenou deku (bez jakéhokoliv loga), tak to taky dáme do kočárku. Ato je taky do čerevena i autosedačka 😉

m.c.
4. jan 2010

holky, nedávejte sem žádný odkazy na věci!!!!! Už slintám nad tou zavinovačkou, a to jsem si říkala že nebudu nic kupovat🙂. Zdeni, taky uvažuju nad tou červenou, je taková čučavá a máme červenou autosedajdu a černo-zelenej kočár, ta by se hodila.... Dneska jsem uvalila 1200 za těhu rifle, koupila jsem si jedny přes net a jsou mi hrozně velký, takže jsem si je nakonec stejně musela koupit v normálním obchodě, já kalhoty přes net nakupovat fakt nemůžu.

Zítra jdu na kontrolu, beztak mě už dá žádanku na ten cukrovej blivajz, na to se fakt netěším 😝. Dívala jsem se že s Peťulou jsem byla ve 24 tt.

vladkaz1
4. jan 2010

ja chcem vsetko ladit do zelena ja zelenu mozem 🙂 a kocik neviem aku farbu a neviem aky .. videla som aj pekny taky zvlastny sedy ako strieborny bolo to super ..

zzuzullka
4. jan 2010

ja stále ešte vôbec neriešim nakupovanie výbavičky. začínam až vo februári, to vy už budete mať všetko aj poprané aj vyžehlené 😀

lucik...
4. jan 2010

zzuzul já ne 😀 já budu prát a žehlit až budeme mít pokoj 😀 A k němu se manžel zatím nemá 😀 😀 😀 Ale plánuju minimálně sepsat seznam věcí 😀

zzuzullka
4. jan 2010

ale aspoň už budem mať od vás nejaké postrehy čo ste kde nakupovali a tak 🙂

zdenkapo
4. jan 2010

mc no mi máme taky černozelený kočárek- mám ho v albíčku,tak chci něco holčičkového 😉

zuzu no tak já musim vše naobjednat a nakoupit,abych to měla do konce února už doma vše- v půli března začnu prát a žehlit abych měla nachystáno pro všechny případy

zzuzullka
4. jan 2010

stále premýšlam nad plienkami že by sme používali prevažne látkové keď to je ževraj lacnejšie a dá sa to v pohode zvládať...

blanka.k
4. jan 2010

Já dnes dělala pořádek a napadlo mě...musí mít mimčo spec. ručník/osušku? My totiž ručník používáme akorát v kuchyni, v koupleně máme každý osušku na radiátoru (žebříku) , tak jednou za měsíc vytáhnu ručník pro návštěvu, takže ty co jsou vespodu jsou akorát vyprané a nepoužité... 😉

zzuzullka
4. jan 2010

blanka tak to je dobrá otázka, to aj mňa zaujíma

blanka.k
4. jan 2010

Jo a ještě asi 3 osušky mámnerozbalené ve skříni (bílé, které se mi tam jednak nehodí a jednak to není praktická barva)...tak že by mamka z nich udělala 2 menší s takovu tou kapuckou.... 😉

zdenkapo
4. jan 2010

holky ze začátku jsem na utírání používala normální bavlněné plenky-vyvařené a vyžehlené a až trochu povyoste,tak ty tetra pleny-je to to samé bavlna,ale větší rozměr- takové ty froté s kapuckou jsme požívali až déle.... v plenkách je budete zabalovat i v poradně u pediatra

blanka.k
4. jan 2010

něco takového? http://bambisek.com/tetra-plena-80x80-p-925.html
já jsem 2 plenky a jednu tu osušku teď dostala a ještě si říkala, že nakoupím, abych měla tak 10 látkových (na blinkání, pod mimčo, k mudr. a pak 3 ty větší na osušení. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre