Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
5. jan 2010

Adus no ten Tomee Tippee taky vypadá dobře- za Tomáška to ještě moc nebylo tak to neznám,ještě budu omrknout novinky,než začnu nakupovat 😉

Mishutka tak taky půjdeš do té jarní verze nakonec? právě že se rozhoduju mezi těma třema holčičíma... tak se musim rozhodnout do konce ledna tak

aaadus
5. jan 2010

mishu tak za jeden den se ti rýma nezastaví, to by jsi chtěla zázrak 😀
zdeni já jsem taky na to čučela jak tele, ale vypadá dobře, je i antikoliková. snad bude potřeba jenom na čaj jak budou vedra

lucik...
5. jan 2010

juu ta flaška je dobrá 😉 Asi pořídíme 😵 😵 😵

zdenkapo
5. jan 2010

tak jsem na to koukala a cenově je to s Aventem nastejno,jen sterilizátor mají menší kapacitu... akorát na to koukám,jestli se to bude dobře mýt,když je to takové prohnuté... no,asi skončíme u Aventu,mám je odzkoušené a taky mám na to náhradní díly s lahviček po Tomáškovi,tak asi u toho zůstanu...

taky říkám,že snad budu kojit co nejdéle... Tomášek byl od 5.měsíce na Nutrilonu Comfort,protože jsem musela na operaci...

kajamatus
5. jan 2010

Ahojky davno som tu nebola a docitat vas ani nedokazem, ale preberali ste pocty plienok , tak pri prvom som mala nachystanych cca 50 ks a v zalohe asi este 40 ks (ale tie som mala po segrinom malom no boli trocha zafarbene na ruzovo 😒 ) a bola som vdacna aj za ne, musim povedat, ze som vyuzila vsetky, maly mal reflux a grckal vsetko okolo seba oblecko som nosila dvojo nahradne a aj plienok som mala 4 pre istotu. A aj na plienkach sme prebalovali Pravala som 3 x do tyzdna. takze zalezi od dietatka.

Flasku som mala iba jednu MAM
http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/mam/fl...
a tu zacal drobec pouzivat az od 6 mesiacov, dovtedy som kojila a vodu som nedavala, grckali sme aj bez nej dost. Flaska sa mi paci lebo sa da aj na spodu odsrobovat a pekne vyumyvat.Este dnes z nej popijame mliecko.
A na ucenie samostatneho pitia ako z poharika sme mali NUK
http://www.babydirekt.eu/sk/fc-hrnecek-na-uceni...

a pre prvorodicky co chcu dojcit je jedna knizocka Stastna matka alebo Co o dojceni nevieme? od Martinaskovej Frantisky.
http://www.antikvariatshop.sk/kniha/F5630/marti...
Moj maly prve dni pil iba z flasky M.M. lebo bol na ISK-e no od 6 dna sme zacali kojit a zostalo nam to 21 mesiacov 😉 .

lucik...
5. jan 2010

kaja když ta knížka je asi slovensky viď, to bych se moc nedozvěděla 😵 😵 😵 Já doufám že nám to půjde a když ne, tak navštívím laktační poradnu 😉

lienka1076__2
5. jan 2010

Ahojky včera mi vypadol net, tak som nemohla písať. Až teraz som sa začala zaujímať o veci ohľasom tehotenstva, lebo som si doteraz myslela, že mám dosť času. Ale akosi to rýchlo ubieha, tak sa musím rozbehnúť. Ešte nič s manželom neriešime, lebo sa nám to zdá dosť skoro. Ale ako vidím vy už ste v plnom prúde. Tak to som riadne pozadu 🙂 🙂 .

misicka85
5. jan 2010

Ahoj holky.
Tak my dneska spaly do 9h,pak jsem šla s malou ven,potřebovala jsem na poštu. Teď se mi vaří oběd, ještě musím něco málo poklidit...

FLAŠKY - mám koupenou jednu od Aventu, tuším těch 260ml.U Adélky jsem ji nepoužila ani jednou, do 6ti měsíců byla plně kojená a pak už jsem jí dávala čajík rovnou z toho nekapajícího hrnečku od NUKu. Takže flašku nechám pro druhé mimčo, to snad budu kojit taky takže další flaštičky nepotřebuju.A když ne,tak drogerku kde je prodávají mám za barákem 😉

ZAVINKU - asi taky nebudu kupovat.Doma mám plno dek, to myslím bohatě stačí.Autem moc nejezdíme,jednak vlastní nemáme a já stejně radši chodím pěšky, a v kočárku malého pořádně přikryju a bude. 🙂

michalag
autor
5. jan 2010

Ahojte, tak sme doma z poradne 🙂 ... vsetko je oki, dali mi uz ziadanku aj na GTT, mam ist v 26tt co vychadza zhruba medzi 18-22.1, dalsia poradna 3.2. a uz mi da potom aj papier na sono v 30tt, ale predtym nas 11.1. caka este to 3D, tak sa tesim ale ked si to predstavim co vsetko musime podstupit za tieto 4tt tak mi to pride ako keby to ubiehalo na dni nie na tt 😅 ... inak som spomenula lekarovi ze mi obcas ztvrdne brusko ale len na chvilku a ze potom to prejde, tak viete co mi povedal? ze je to sval a ze sa pomalicky pripravuje na porod, pokial to nie je v pravidelnych interavaloch tak to netreba riesit a netreba brat ani magnezko, co si myslite? podla mna ma z casti aj pravdu, ale ...

idem vas docitat 🙂

lucik...
5. jan 2010

michal tak pravdu asi má, ale magneskem nic nezkazíš, pa naopak 😉 😉 😉 Mám to podobně jako ty, tak uvidíme co řekne moje doktorka 😀

antynka1
5. jan 2010

Ještě k těm lahvičkám, je tedy dobré si vyhlédnout jakou a v koupit až v případě nutnosti? Když se mi podaří plně kojit, tak jí asi dlouho potřebovat nebudu ne? A kdy mimčo začíná pít z hrníčku? V kolika měsících? A odsávačku na mléko zatím orzhodně kupovat nebudu - tu si také vyhlédnu, ale uvidím, jak na tom budu.

michalag
autor
5. jan 2010

antynka, ja by som doma jednu pre istotu mala 😉 , ale jasne ze kazda chceme uplne kojit ... nam zacal myly pit z hrnceku okolo 1,5 roka ale uplne ze si vedel aj sam drzat aj vsetko

lucik a kedy ides do poradne? ved doma mam pre istotu sumive ak by nieco .... ale zatial som minula len jednu

lucik...
5. jan 2010

michal až v pondělí 😒

misicka85
5. jan 2010

ANTYNKA - jednu lahvičku bych koupila pro jistotu a další když tak až podle potřeby. Jak říkám - já ji měla a byla mi na houby. Od 6ti měsíců už jsme jí učila rovnou na ten nekapající hrneček, koupila jsem ho v DM tuším stál něco kolem stovky.A pila z něj.... Pokud budeš plně kojit tak do 6ti měsíců mimčo nic jiného nepotřebuje a jak začneš s příkrmy tak ti stačí jedna lahev na čajík.

arcik
5. jan 2010

Ahoj kočky....
dočetla jsem jen posledních pár příspěvků...
a chci reagovat na odsávačku mm Anty měj radši jednu byť obyč pístovou po ruce může se stát cokoliv a mimi ti nebude pořádně sát a mlíčkose ti nevytvoří a pokud chceš kojit odsávačka ti pomůže,to mi věř.. 😉

arcik
5. jan 2010

a o lahvičkách se tu zmiňoavt radši nebudu na to jsem byla vždycky psycho a měla jich plnou skřínku.... 🙂 😉 😀

doli1
5. jan 2010

já dostala dvě lahvičky žádná značka ale prozatim stačí.
já odsávačku budu určo kupovat bojim se že prcek bude lenoch jak šimi a nevysaje všechno a přestane se tvořit mlíko

antynka1
5. jan 2010

pístová odsávačka = ruční odsávačka? Nějak se v těch názvech ztrácím....

blanka.k
5. jan 2010

Ahoj holky,
Zdeni - v postýlce bude spát v zavinovačkách nebo spacích pytelech, do kočárku mu nechám ušít nějakou červenou podložku (nějaká deka je součástí, ale je to v krabici zaleeneo, tak sjem na to ještě nekoukala 😅 ) a na přebalovák si nechám ušít látkové chrániče + na to jednorázové přebalov.podložky 😉
Adus - tady chce profi kolem 3000 za vyvolaných 5 fotek + další na CD, a jelikož se hcci nechta fotit na konci 3, 6. a 8. měsíce, tak 10.000 za to nedám. Hlavně s vycházkama to prostě moc nedám dohromady. tak mě fotila kamarádka u nás doma, byla jsem domluvená, že jí pak řeknu, ale mají nějaké problémy s otěhotněním, a má s tím starosti, tak uvažuju, že buď řeknu sestřence nebo to holt zvládnu na stativu na samospoušť sama 😀
A dnes jsem v HaM koupila do porodnice jako "nejvrchnější" oblečení overal a la gepard, jen takový sametový, žádný chlupatý, tak M. bude nadšený , jsem mu volala, že ledního medvěda prostě nikde nemají,a i když je to jeho milované zvířátko, tak říkal, že gepard možná bude ještě lepší 😀 A tak jsem ještě v Tesku koupila na 6-9m dítko chlupatou zimní kombinézu a la hnědý mevděd 😀 Akortá se mi pos... pokazil 😅 ten blbý blesk k foťáku, tak to nejde pořádně vyfotit :(

lucik...
5. jan 2010

jeee blani to je škoda, chtěla bych to vidět 😀 😀 😀

antynka1
5. jan 2010

A co Blani, ještě vidíš bílý obdelníček? 😀

lucik...
5. jan 2010

tak jsem zjistila že mi zmizely fotky z alba... Ty kde byla uvedena webovka.. 😠 😠 😠 Člověk to tady chce mít aby pak věděl kde to vzít a oni mu to smažou 😠 😠 😠

lucik...
5. jan 2010

a ani mě na to nikdo neupozornil do IP ☹ ☹ ☹

michalag
autor
5. jan 2010

antynka toto je piestova odsavacka http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP... , ja ju mam ale strasne ma z nej boleli ruky 😅 , ale ked si po case ruky zvyknu tak to uz ide v pohode ... ale ja planujem kupit inu odsavacku asi Chicco alebo Tommee Toppee, teda ak bude treba , Avent sa mi zdaju az prilis drahe aj ked mam od nich flasky, ale ak by bola akcia tak ... 😉

aaadus
5. jan 2010

tak jsem jela spešl do obchodu kvůli kapkám do očí pro psa a samozřejmě je neměli 😠 tak musím zítra do města tam to snad v nějaké lékárně mít budou jinak mě klepne
v HaM jsem koupila ve slevě fleecovou mikinu za 70,-, tričkou s dlouhým rukávem za 70,- a hrubou mikinu uvnitř s kožíškem za 200,-, vše v hnědé barvě 😀
blanka já vím kterou tu chlupatinu z tesca myslíš, u nás už měli jenom velikost 12-18 měsíců, tož nevím na co by mu to bylo v květnu 😀

aaadus
5. jan 2010

lucik... to oni teď mažou zvesela z alb, já už si to raději píšu kde jsem co viděla protože se mi to pak nechce hledat znovu

blanka.k
5. jan 2010

Antyn - už ne, ale fakt asi 12 hod. jsem ho viděla, až jsem mělastrach, jeslti jsem na sobě neprovedla domácí laserovou operaci očí 😀 Akortá s tím rozdílem, aby se mi oči zlepšily, tak budu ještě větší slepoň.... Ale štve mě to, jsem si říkala, že třeba měl blesk jen špatný den, ale dnes zas... nabíjel se 2 minuty, pak fotil ok, pak mu začal problikávat displej , hrčet v něm asi baterky a byl ko :( ach jo :(
Lucik - oni neuporozňují, akorá když třeba pořád něco porušuješ, tak nějaké varování napíšou 😉

lucik...
5. jan 2010

aaadus já vím... já to mám snad někde doma v počítači, doufám... a taky vím proč, ale to nesmím řikat veřejně 😀

blanka.k
5. jan 2010

Adus - já koupila 6-9 měsíců, to snad bude akorát na zimu 😅 JInak do prodky je ten gepard, to je jen taková sametová na dupačky atd. To snad bude v květnu ok. 😉 Kdyžtak okolo něj omotám toho hnědého chlupatého medvěda nadvakrát 😀

aaadus
5. jan 2010

lucik... proč? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre