Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
5. jan 2010

..... a bruuu nocku 🙂

aaadus
6. jan 2010

Dobré ránko,
tak u nás dneska sneží pořádně a nevím jak dojedu do města, ale musím ☹
lucik... no jsem si málem ucvrnkla z těch perel tvého muže 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sstupel vítám 🙂

včera večer jsem dostala brutální záchvat smíchu až jsem se nemohla nadechnout. jsme se dívali na ČT1 na Den D - to je jak je tam 5 investorů a někdo příjde s nějakým nápadem, ale nemá peníze a chce je od těch investorů. a byl tam nějaký děda a vymyslel všestranou hůl pro staré lidi - byl tam zabudový i mobil, ale nějak na pevno, takže když ten starý člověk chtěl telefonovat tak si musel dát tu hůl k uchu. no jsme si šli s mužem do kolen a měla jsem co dělat abych se nepočurala 😀

lucik...
6. jan 2010

Dobré ránko 😀

Sem ráda že sem vás pobavila 😀 Pak sem dostala vynadáno že sem to zveřejnila, že ho prej všechny budete mít za blbečka 😀 😀 😀 Ale co už 😀

U nás teda nesněží, ale má od zítřka až do neděle a snad pořád, tak asi zapadneme 😀

medan29
6. jan 2010

Ahojka, tak u nás taky docela dost sněží, ráno jdu k lékaři na kontrolu, už ted se děsím aby bylo vše ok a hematom nebyl větší ach jo, to zas bude den

lucik...
6. jan 2010

medan určitě bude vše v pořádku, budu držet palečky, moc moc 😵 😵 😵

medan29
6. jan 2010

Děkuji

medan29
6. jan 2010

lucik... koukám že máš termín porodu 2dny po mě

aaadus
6. jan 2010

lucik... neboj, není tvůj muž sám takový neznalý 😀
medan musíš si říkat, že je všechno v pořádku, těšit se až uvidíš prcka 😉

holky ten kruh po porodu, to je jako takový ten jak se v něm učí děti plavat nebo nějaký spešl?

lucik...
6. jan 2010

aaadus jo přesně ten 😵 😵 😵

medan tak to máme možná stejně, já mám 10.5. dle MS ale dle UTZ už 8.5. 😉 😉

aaadus
6. jan 2010

lucik... a dá se teď v zimě sehnat? ono to asi bude stát pár korun že a lepší ho mít než si pak nesednout 😅
tak jsem si hned po ránu pěkně ponakupovala po e-shopech - kočárek, autosedačku, chrániče na matrace do postýlky, kolíbky a kočárku, hrací deku, jarní zavinovačku a konečně i nějakou hračku 😀

lucik...
6. jan 2010

aaadus to si všechno teď nakoupila??? 😀 Blázne 😀 Já bych s tim taky měla už pohnout 😖 Krom oblečení a pár hraček nemáme nic 😀
aaadus možná někde ve sportu... Každopádně my ho máme 100% doma protože se na něm válíme v bazénu, takže neřeším 😉

aaadus
6. jan 2010

lucik... jj, to všechno jsem teď nakoupila 😀 nějak jsem se musela už konečně pohnout

vladkaz1
6. jan 2010

Ahojte dobre ranko zas mi nesiel kon dnes ,u nas napadalo snehu a snehu asi 10 cm a este snezi .. asi neprejdem s kocikom .. teda s karicku ,zlaty sportak s nafukovacimi kolesami tak banujem ze som ho predala 😅 😝
chcela som si ist kupit to magnezko no jak sa tam dostanem ? 😠 🙂

lucik...
6. jan 2010

aaadus tak to závidim 🙂 Já včera dělala ten seznam věcí a ta suma co mi vylezla mě málem povalila.. To abych šla vykrást banku 😅

aaadus
6. jan 2010

lucik... když už jsem nemohla spát, protože mám žaludeční neurozu z toho že musím jet pryč když je tolik sněhu tak jsem si aspoň udělala radost tady tím. a stejně se to muselo jednou koupit 😀 a o konečně cifře mi ani nemluv, já jsem na nějakých 70tis a to tam nemám započítáne hračky a oblečení 😅

vladkaz1
6. jan 2010

len aby ste vsetky tie veci vyuzili 🙂
Mne uz v podstate chyba len kocik a nejaka deka a postupne potom co bude treba

lucik...
6. jan 2010

aaadus tak to jsme na tom stejně... Vylezlo mi asi 72tis. vč. pokojíku teda a snad úplně všeho kromě oblečení a hraček 😲

aaadus
6. jan 2010

vladka já myslím že tam zatím nic zbytečného nemáme. a když ani nic nebudeme dědit tak nezbývá nic jiného než všechno koupit nové
lucik... taky raději nepočítáš hračky a oblečení? 😀 no kdybych měla sečíst kolik už jsem utratila za oblečení tak mě šlehne asi 😀 i včera jsem neodolala v HaM a nakoupila ve slevách, ale všechno už větší velikost tak na podzim že to bude dobré. no největší suma tam je nábytek a kočárek

vladkaz1
6. jan 2010

Ano adus mas pravdu ak sa zariaduje aj izba tak sa to napocita 😉
Ja mam vsetko po malej ako positielku lehatko a take veci vanicku ,veci aj nove uz ale nemusim hned vsetko od znova ked uz vela veci mam.
Ale zas mam objednanu kvalitnu odsavacku mlieka musle zberace mlieka ,na to sa chcem zamerat ked som mala s tym problem pri malej ..
No a tej kocik ma stve .. ale budem premyslat ,az ked budem mat prachy na neho ,lebo zbytocne mi to neda spat .

lucik...
6. jan 2010

vladko taky si myslím že tam nemáme nic zbytečné a to tam mám některé věci i že budu kupovat z MMB takže levnější varianta... Nejvíc je samo za pokoj a kočár...
aaadus nepočítám 😀 Ale my máme toho oblečení už teď docela hafo bych řekla a i dědím po dvojčatech od sestřenky, sice skoro samé růžové, ale i neutrál nebo modrá tam je 😉 Takže sem říkala že až budem vědět pohlaví tak dokoupíme už jen něco vyloženě klučičího/holčičího a s oblečením končim 😉 Ale hlavně to není tak strašné, když jdem na nákup tak vždycky něco vezmeme a to se pak v tom mega košíku ztratí ty 200-300 😵 😵

vladkaz1
6. jan 2010

No mne sa paci koick za 25 tis. tak budem hladat lacnejiu variantu .. to nedam 😝

lucik...
6. jan 2010

vladko my budem kupovat za 21 tis... 😖

lucik...
6. jan 2010

+ 1400 nánožník protože není v tom 😒

vladkaz1
6. jan 2010

fuuu dost ... no kamoska mi nasla v nemecku Jane co tu stoji za 25 tak tam je za 12 tis ,postovne 9Eur baby .. hned by som ho brala len sa mojemu nepaci a ma tu novu vanicku .. je paradny 🙂 ale asi ho objednam tak ci tak uvidim chcem pochodit este predajne omakat skusit jazdne vlastnosti ,stabilitu a tak

aaadus
6. jan 2010

lucik... jaký kočárek máš nakonec vybraný? PP GT3? my ani to oblečení nebudeme dědit ☹
vladka mi se taky líbily takové kočárky, nakonec budeme mít trojkombinaci za 11tis 😉

vladkaz1
6. jan 2010

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p... no je to asi 14 nast tis. ale ajstak super cena mrknite

vladkaz1
6. jan 2010

http://www.o-baby.de/katalog/quinny/quinny-spee... aj na tento som pozerala a skvela cena 🙂 za to tu nekupim ani pouzivany

vladkaz1
6. jan 2010

adus to je super ja by som bola rada keby som nieco take nasla ,len uz viem co od kocika ocakavam a ti 3 kombi co som pozerala mi nevyhovuju

antynka1
6. jan 2010

Já budu mít použitý kočárek od ségry, původně za něj dala asi 20 tisíc, já si ho od ní koupím za 6. Takže to je super. A vypadá dobře, je jen po jednom mimču. AKorát, že ségry malej mi minule vysvětloval (teď jsou mu 3 roky), že jeho kočárek mi teda nedá, ať si koukám koupit svůj, že tenhle je jeho 🙂 Tak to bude asi ještě vysvětlování 🙂

vladkaz1
6. jan 2010

antynka1 no aj malej vysvetlujeme ze kociky pozerame pre babo nie pre nu .. lebo ona by si hned privlastnila 😀 takze chapem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre