Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
6. jan 2010

klarka, tak to teda je 50:50 ked predtym ti povedali ze asi dievcatko teraz ze asi chlapcek, no som zvedava co bude v 30tt 😀

vladka a nie je ten molitan+kokos velmi tvrdy?

zdenkapo
6. jan 2010

já jsem našla prodejce z MMB a má tam pěkné ceny- matraci za 290,-Kč a i lahvičky aventu o dost lacinější a šidítka a lehátka do vaničky- no spoustu věcí http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=362581

xxx.klarka
6. jan 2010

michalag, dej pokoj až ve 30tt? Já doufám, že mi to doktorka poví už zítra. Stejně jí chci poprosit aby mi přeměřila mimo když mi ho na tom velkém UTZ neměřila a stejně je ve zpráve že má zkontrolovat močový měchýř a obličej. Tak jí poprosím i at jukne mezi nožky. 🙂

zdenka, přesně tady jsem chtěla kupovat tuto matraci než mi řekla babička že nám jí koupí 🙂

aaadus
6. jan 2010

za nás určitě žádný kokos v matračkách nebyl a taky žijeme. my máme kokos ve velké posteli a je úplně naprd. ráno tam mám vyležený důlek - nebo mám velkou a těžkou p...l 😀
a už tu nedávejte žádné odkazy, já jsem dneska objednala věci za 14tis tož už nemůžu nic objednávat 😅

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik,ty jsi taky chtěla to lehátko co cheme mi od chicco akorát to černožluté že? tu jsem na MMB na šla za 1600,-Kč http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=255146

aaadus
6. jan 2010

zdeni já ho chci taky. a jak je to s koupí toho lehátka? já ten systém nechápu, nikdy jsem takto nic nekupovala

zdenkapo
6. jan 2010

Adus chceš taky jak chci já to chicco relax§play? a jakou barvičku? já to růžové 😉
normálně se tam zaregistruj a přihlaš a pak si najdi tento obchod a dej koupit a postupuj dle toho co píše ten který krám v obchodních podmínkách- líbí se mi,že posílají poštou, nemám ráda ty přepravní firmy

lucik...
6. jan 2010

zdeni já chci tohle (dole) a to tam nevidim ☹ ☹ ☹

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik no jo,tohle tam není,ale třeba tam písni,jestli ti ho nesežsnou za ty peníze

mishutka
6. jan 2010

Ahoj holky, vy zas jedete 😉
Než vstanu tak už tu je nakecáno 🙂

lucik:co provedl tvůj manžel nějak mi to uteklo 😅

Co se týče nábytku tak ten vůbec nějak neřeším, četla jsem že dítě výzdobu stejně neocení 😒
Chci koupit jenom skříň na věci možná nějakou komodu a v ikea se mi líbil takový dřevěný regál na plýnky a věci abych měla po ruce. My máme dospělackou postel po manželovy tam koupíme lepší madraci pro mě když budu spát v pokojíčku.
Chci zkusit naučit prcka spát v postýlce a já budu mít postel hned u něho a časem se vytratím 😀

lucik...
6. jan 2010

mishu tady: tak v půlce stránky příspěvek ode mne

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zdeni jo zkusím 😉 😉

mishutka
6. jan 2010

Tak to je pecka 😀 😀 😀

Já uvažuju o chicco dream, ale to co máte vybráno taky není špatné 😉

Hlavně jsem zvědavá kdy mě chytne chuť nakupovat nějaké pleny a osušky, zatím jsem mimo. Prcek si má co obléct, v čem jezdit, ale do čeho bude čůrat a utírat se nevím 😀

lucik...
6. jan 2010

mishu 😀 😀

aaadus
6. jan 2010

zdeni mě se líbí to úplně dole vpravo. tak já se tam teda zkusím zaregistrovat, třeba se mi to povede 😅

doli1
6. jan 2010

já pokukuji po té s medvídkem pú za 999,- ta červená je super

aaadus
6. jan 2010

tak jsem se registrovala a stejně nevím jak to koupit 😅
a se musím pochlubit - heč, se mi začala dělat taková ta těhotenská čára od pupku dolů. zase jsem o cosi více těhotná 😀

zdenkapo
6. jan 2010

Adus určo to zvládneš 😉 a barva je hezká chlapečková

Mishu taky jsem uvažovala na tím chicco dream s vloženým medvídkem s vibrací,ale nelíbí se mi ten umělý panel na tom a kvůli vibraci se mi to nevyplatí- u Tomáška jsme měli půjčené lehátko s vibrací a zapli jsme ho fakt párkrát,přišlo mi to hrozné to brnění...

Doli,nějak jsem s stratila- co se ti líbí červeného?



holky já teď vybírám kolotoč na d postýlku,měli jsme od Canpol Babies s tim natahovacím strojkem a za pár měsíců to začlo hrát falešně no hrůza a furt to natahovat ja blbec- chceme teď s dálkovým ovládáním a vybírám,který je dobrý.... prolezu na Koníkovi názory v sekci výbava... na pár jsem už narazila,třeba tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26957664&tab=1

mishutka
6. jan 2010

aaadus. 😀 😀 😀
Víte, co mě minulý týden "pobavilo", že chřipková epidemie potrvá do května 😅 Já jsem to totiž předtím říkala manželovy ze srandy, že bych se nedivila kdyby to trvalo do května 😀 A říkala jsem to protože je to naprostý nesmysl 😉
Asi budu vědma 😀

lucik...
6. jan 2010

zdeni ten je hezounký... 😉 my budeme kupovat natahovací od nattou 😉

mishutka
6. jan 2010

zdenka:máš pravdu mě o ty vibrace taky nějak nejde protože pak si zvykne a já si ruce utahám 😅 Spíš se mi líbí vzhledové.

A uvažujem ještě o http://www.babylife.cz/hracky-chicco/usinacek-s...

aaadus
6. jan 2010

zdeni do je fisher-price že? já jsem kolotoč už raději neobjednávala, by mě manžel zastřelil 😀
mishu já bych řekla, že ta epidemie bude celý rok pokud se v tom všichni budou pořád pitvat 😅 a už mě to s..e jak se o tom furt mluví i o tom blbém očkování 😠

aaadus
6. jan 2010

mishu si nahraj jak crvlkají ptáci, kup obyč plyšáka a výjde tě to levněji 😀
já budu kupovat takového přítulníčka
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=253447

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik je jrásný viděla jsem i na živo,ale ještě pohledám v diskuzích....

Mishu no právě mě dost odradila ta hrazdička,dětem se líbí se chumlat příjemnýma věcma na omak a ten stedený plast- no nevim.... ta vibrace je taková nepřirozená...
a toho skřítka usínáčka od chicca chci Aničce koupit až k Vánocům,to jí bude 8 měsíců,bude se jí líbit i jak to svítí a tak,teď je to zbytečné pro novorozeně,stejně jako nějaká chrastítka a tak...

zzuzullka
6. jan 2010

Ahojte baby, vy ste zasa ukecané 😀

mne je dnes zasa pekne zle, tlak na prd strašne nízky, hlava sa mi točí ako na kolotoči, pulz naopak vysoko až niekde v oblakoch... no proste hrôza. si to tehotenstvo pekne užívam. najskôr až do 20tt problémy s nevolnosťami a keď ustali tak začali problémy s tlakom...som zvedavá čo príde teraz 😠

lucik...
6. jan 2010

zdeni možná vezmeme radši tenhle 🙂 🙂

mishutka
6. jan 2010

Prcek přitulnička nepotřebuje má mě 😀
Já s čistým svědomím můžu říct, že pokud jsou jedináčci rozmazlení tak u nás to bude platit 100% 😅
I ten pes mě má plné zuby jak ho furt mazlím, naštěstí manžel to má rád!!!!!!!
Já jsem byla v dětství taky hodně mazlená 😀

aaadus
6. jan 2010

tu výjde ten kolotoč ještě levněji
http://www.aaahracky.cz/kolotocnadpostylkumotyl...

zdenkapo
6. jan 2010

Adus jj je to FP

Lucik to myslíš jako ten kolotoč,že si koupíte od FP? no jak říkám,ten natahovací už fakt nechci i manža to uznal, běhat tam jak blbec

sstupel
6. jan 2010

Ahojte 🙂

michalag tak u nás nasnežilo poriadne 😝
aaadus ďakujem 🙂

zdenkapo tiež ďakujem 🙂

Ja som sa až teraz zobudila som zas nemohla zaspať do pol tretej som pozerala TV a potom ani neviem ako som zaspala 😅 A ráno som mala super budíček kamarát prišiel za bratom zvonil asi 15 minút brat spal nepočul samozrejme,že mňa to zvonenie zobudilo 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre