• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
oki dik :slight_smile:
6. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Míšo - díky. koukám, že co jsme tu 3 z Brna, tak každá máme vybranou jinou porodnici :grinning:
6. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blanka, ale podla mna ked si vladka zoberie 2x magnezkoB6 tak sa jej nic nemoze stat, teba predavkovali lebo ti dali 8 tabliet denne to musi byt aj pre slona vela

vladka a kolko je to mg? Ja som si vcera vecer dala magnezko sumive 300 lebo sprosta som isla na nakup ako hrdinka a nakupila som toho tolko ze ked som zobrala tasku a prisla domov tak mi tvrdlo brusko, tak som si racsej dala a nastastie zabralo ale aspon mam ponaucenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

inak chcem aj vas zacne pobolievat v podbrusku ked slhsie sedite???
6. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blanka :grinning:
6. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda na milosrdný bratry moc dobrou odezvu neslyšela.docela flegmoši tam jsou
6. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Micha - však jsem jí psala, že 2 tbl se můžou :wink: Koará aby pak ješyě třeba nebrala jiné vitamíny s B6 nebo si nevzala 4, 6 denně, což u klas. Mg klidně jde :wink: Mě bolí v podbřišku akorát při chůzi nebo práci, jinak mi naopak sed nebo leh dělá dobře :grinning:
6. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nemáte nějáká dobrý recept na utopence??
6. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani ja jeste nejsem nejak napevno rozhodnuta, ale mame to nejbliz, tak asi Obilnak....
6. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Já na všechny porodky slyšela dobré i špatné i strašidelné ohlasy... :slight_smile: K Miloušům bych chtěla proto že tam mám doktorku, protože jsem slyšela víc těch dobrých ohlasů a taky jsem tam byla na praxi, tak to trochu znám. Za nevýhodu považuju, že nemají novorozeneckou Jip, ale pokud se to bude dobře vyvíjet, chci tam.
6. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě tvrdne břicho kdykoliv ale hlavně když třeba umyvám země.zametám takoví ten polo předklon to je nejhorší.jinak to přichází ve stoje,v leže,na boku,při chůzi prostě kdykoliv.
u miloušů je dobrý že temu nechávají scela přirozený průběh takže moc nechtějí epidurál.kámoška tam ted rodila a až byla po termínu tak se do ní poprvé koukli jak to tam vůbec vypadá.kámoška chtěla aby aspon zkusili hemiltona na vyvolání a nechtěli ale na to že kvůli riziku velkého dítěte a taky že si celé těhu musela pichat injekce na ředění krve tak měla zakázáno přenášt ale to tam nikoho nezajímalo.takže nakonec porodila 10dní do termínu stejně vyvolaný hemiltonem přenošený a velký dítě
6. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem na všechny 3 četla + i -, do Bohunic to mám sice nejdál, ale zas to tam znám, líbí se mi tam ten nadstandart a třeba na gastro kliniku nemám jediné špatné slovo, tam jsou super, a i co jsem byla třeba jendou na kožním, chirurgii, tak jsem byla spokojená (když pominu, že jsem byal v čekárně třeba 4 hod :sweat_smile: )
Klárko . mám - běž do Glubusu, tam mají utopence z těch mini párečků v akci a jsou výborné :grinning:
jinak holky z Brna, budu možná tento víkend objednávat nějaké věci odtud, kdybyste chtěli ušetřit za poštovné, klidně vám něco přihodím do balíčku a můžu pak předat v centru, mají tam teď v kaci ty plínky :wink:
http://www.baby-eshop.cz/vyprodej-latkove-pleny :wink:
6. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale říkala že porod super bez problému.šestinedělí taky v pohodě jen ta předporodní péče sté byla vždy špatná.jenže její první porod byl katastrofa díky řízenému porodu tak chtěla klid a pohodu jak to u miloušu je.
6. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, mi právě chceme udělat domácí:grinning:
6. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted čtu a napsala jsem blbost 10 dní po termínu
6. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko koukni na MMB tam jsou snad recepty na všechno
6. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě u Mmiloušů rodila kamrádka v říjnu a říkala, že asi kdyby neměla titul (to je jak jsem psala, že je fyzioterap.), tak dostala pokoj...a teď nevím, jeslti říkala pro 6 nebo dokonce 8 :sweat_smile: , ale že ještě jí našli místečko na pokoji pro 3.Ale že to měla za barákem, tak šla tam :wink: Ale jinak si nestěžovala,a kortá na ty pokoje :sweat_smile: A přenášela taky hezkých pár dní. Zítra s ní jdu na oběd, tak se poptám :wink:
6. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě ve vyškově nechali přenášet den a druhý den mě hned brali na vyvolání.stejně byl šimi už přenošen
6. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, na MMB?? Však tam jsou jen inzeráty ne? :grinning: se tam moc nevyznám.
6. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do toho název napiš utope a ono ti to najde spousty receptů
6. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, aha, tý jo to jsem ani nevěděla, děkuju, jsem zase o něco chytřejší:grinning:
6. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam i hodně postupů na tvoření pokud někdo rádi vybíráte.nebo inspirace k šití nebo výtvorům
6. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo, tak už se těším až M. přijde z práce, dostala jsem neodolatelnou chuť na ty miniutopence, co si jich asi 5 sklenic koupil, ale nemáme tu ledničku, tak musím počkat, jestli si dá se mnou napůl.... :grinning: Zatím si asi ulovím nějakou čokoládu, ať nepojdu hladem:grinning:
6. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, já na ně mám taky právě chuť už snad měsíc, tak jsme se rozhodli je konečně udělat:grinning: miluju tu cibuli z toho:grinning:
6. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj já teda vůbec kyselí nemusim takže jen představa chuti mi dělá blbě :confounded: já před chvíli měla druhý pozdní oběd(ten první byl v normální dobu) a potom si dám nějakou večeří ale to až později :grinning: :grinning:
už to zase přestavá šlapat.
k nám měl v 6 přijet poradce a nějak nestihá nebo co.což mě štve bude tu otravovat jakou dobu a je potřeba aby šimi byl v 7 v posteli.vykoupaný najezený :angry: dělá nám čáru přes naše pláný
6. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari my děláme utopence takový rychlý, že se nemusí uležet a můžou se hned snísta a je to lahoda :grinning: Normálně buřty - ale nakrájet na kolečka, cibuli, okurky, feferonky (kozí rohy) naložené, zelí - všechno s lakem :grinning: A je to... Teda myslim.. Pokud bys chtěla přesně musela bych za tchýní :wink:

Holky ještě se vrátím k té dovče :grinning: Buď se dá vybrat před MD a nebo když skončí MD tak budu mít dejme tomu měsíc dovolenou a pak až nastoupím na rodičák? V tom případě je asi lepší až potom ne?? Protože ať už teď pracujete nebo jste na PN tak máte nějaké peníze (určitě víc jak 7600) a po MD byste brali jen těch 7600 kdežto když si vezmete tu dovču tak dostanete jakoby skoro celý plat... Je to tak?

Zdeni, pani mi odepsala že mají to lehátko i v té variantě co chci, takže ho hned beru :wink: :wink:
6. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klári: "natálo" je sice ošklivý, ale když jí chceš vynadat tak jí přece nebudeš říkat hezky :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty bláho holky to fak nebudu vše dočítat :astonished:

Blani jj ať ti tam napíše,těžko se pak budeš někde v porodnici v bolestech dohadovat zda streptokoka máš nebo ne, mě zapoměla sestra zapsat jedny výsledky do průkajdy a taky to nebylo nic příjemnýho ty keci...
Ten kolotoč jsem právě našla na MMB za 990,-Kč,tak se mi to líbí a musim najít nějaké reference i o dalších...

JMÉNO- měli jsme při TOmáškovi vybrané jméno Eliška,ale byl to kluk a teď budeme mít Aničku

Právě jsme ve fázi,kdy pilujeme chození na záchod a to že si samo dítě řekne v roce je spíš velice unikát
6. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni myslíš ten kolotoč FP?
6. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok