• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Luci - přesně tak, je to výhodnější si ji vybrat po MD :wink: Před to sice jde, ale ne za celý ten rok, protože se to počítá podle toho "už odpracovaného", takže třeba si můžeš vybrat dovču za loňský rok a pak třeba za ty první 3 měsíce, ale ne vše. protože nikdo nezaručí, že fakt na té MD a rodičáku budeš, může se stát cokoliv :sweat_smile: Já původně chtěla před MD si vybrat loňskou, protože mě se....o ty vycházky, že mě to omezuje, ale nevím, asi na to prdím :sweat_smile:
6. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sem to pochopila správně :grinning: No tak to si jí vyberu určitě pak :slight_smile:
6. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... jak si to lehátko objednala? já jsem jelito a nemůžu na to přijít :grinning:
mňam, jsem si teď uvařila čoko puding
6. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus čoko puding jsem měla k snídani... Jinak jak objednat :grinning: Když si otevřeš ten odkaz od Zdenky, tak tam úplně dole se můžeš přihlásit je tam kolonka na jméno a heslo.. Takže se přihlaš a potom tam vyplň zprávu pro prodejce, že bys chtěla objednat to a to lehátko a je to :wink: On ti pak odepíše na mail a už s ním budeš komunikovat mailem
6. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... děkuji, ale už jsem ho našla za stejnou cenu jiném e-shopu, to vím jak objednat :grinning:
http://www.naseslunicko.cz/?988,b-k-es-lkoachiccoarelaxaandaplayabarvaababyasketch-b
6. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik - jaké jsi objednala? Mě se líí právě to s medvídkem Pů, co máš v albu, v obchodech je mívají kolem 1400,- :wink: Nebo jako druhou variantu mám ABC design lehátko, černožluté, ať ladí s obývákem :grinning:
6. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... , díky. David to nějak naložil, tak jsem na to zvědavá. :slight_smile:
jinak jméno se měnit nebude, mluvila jsem s Davidem a líbí se mu ta Natálka. Prej jsem prdlá že bych to měnila:slight_smile:
6. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani objednala jsem to žluto šedé co mám v albu z MMB za 1600 jinak ho mají nad 2000 většinou
6. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik jj mysli ten od FP na dálkové s těma třema plyšákama a světelnou projekcí.... ty jsi objednala už nějaké lehátko?

Adus,no jo,jenže tam nemají to růžové lehátko,ještě musim pohledat

Blani a ty chceš lehátko bez toho zmenšovacího polstrování? tam asi úplně mimi dát nemůžeš by se mu hlavička klinkala asi
6. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky myslíte že mám koupit monitor dechu už bez záruky... ?
6. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni jo, to chicco relax & play
6. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... jako už použitý, že je starší více než 2 roky nebo jak? bez záruky bych asi nekupovala
6. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja som bola doobeda vonku so sestrou a so psom :slight_smile: Sestra sa vysánkovala ja som vymrzla :sweat_smile: Poobede som si pekne pospala :grinning: A teraz sa nudím :sweat_smile: :grinning:
6. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus starý právě dva roky, teďka mu v lednu končí záruka, ale za skvělou cenu..
6. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ,že Vás idem dočítať ale zapísali ste toho toľko,že nemám šancu to dnes dočítať :sweat_smile: :pensive:
6. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik a kde ho mají taky za těch 1600? tam jak jsem ti psala já nebo i jinde?
Lucik tak použitý monitor a natož beu záruky bych nikdy nekoupila- přečti si toto a i ten dopis od té paní http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html
nevim jaký chceš ty- já asi ten Babysence II,aby se mi vešel do kočárku
6. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - na monitoru bych asi nešetřila...já ho chic pořídit až v dubnu, má 4 roky záruku, tak doufám, že ta záruka vvyjde ještě na druhé mimčo :grinning:
Zdeni - aha, to mě nějak nenapadlo :sweat_smile: Já hodím do alba, to druhé, co se mi líbilo...to vypadá, že má nějakou vložku...ale prd se v tom vyznám :sweat_smile:
6. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... tak to nevím, jedině zjistit jestli to nejde nějak nechat překalibrovat či jak se tomu nadává jestli funguje tak jak má. a jaký to je - babysense nebo nanny?
6. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chceme nanny :wink:

zdeni kupovala sem ho z toho tvého odkazu
6. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka a který monitor má záruku 4 roky?
6. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani aha,nevědela jsem ze je i jina verze,ale taky chces bez té děsné vibrace že? :wink:
6. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ktora uz ma doma kocik pre miminko? :slight_smile:
6. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik fakt? tak to je dobře,že ti sehnali tu tvou barvu,tak pak mi dej hlavně vědět jaké je... a jaký je ten prodejce? už jste spolu komunikovali?

Nanny má záruky 4 roky,ale píše výrobce,že životnost je 2 roky,tak to teda nechápu http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html
6. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolita no my máme po Tomáškovi a máme ho doma a ne nikde schovaný
6. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni jo jo komunikovali a přijde mi v pohodě, odpoví rychle a slušně :wink:
6. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - u toho Nany jsou 4 roky :wink: http://www.nanny-cz.com/
6. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte nějaký dobrý tip na dobré chůvičky?
6. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka jestli to chápu, tak když ho koupíš má záruku 24 měsíců a pokud se ti do 3 let narodí další dítko, prodlouží ti záruku o dalších 24 měsíců
6. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chůvičky nevím, to jsem říkala manželovi že to vybírá on, ať se taky snaží
6. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik - jen oc testovali v časopisu dtest, tak dopadly dobře zn.Philips :wink:
Lolita - my máme :grinning:
6. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok