Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
6. jan 2010

Luci - přesně tak, je to výhodnější si ji vybrat po MD 😉 Před to sice jde, ale ne za celý ten rok, protože se to počítá podle toho "už odpracovaného", takže třeba si můžeš vybrat dovču za loňský rok a pak třeba za ty první 3 měsíce, ale ne vše. protože nikdo nezaručí, že fakt na té MD a rodičáku budeš, může se stát cokoliv 😅 Já původně chtěla před MD si vybrat loňskou, protože mě se....o ty vycházky, že mě to omezuje, ale nevím, asi na to prdím 😅

lucik...
6. jan 2010

tak sem to pochopila správně 😀 No tak to si jí vyberu určitě pak 🙂

aaadus
6. jan 2010

lucik... jak si to lehátko objednala? já jsem jelito a nemůžu na to přijít 😀
mňam, jsem si teď uvařila čoko puding

lucik...
6. jan 2010

aaadus čoko puding jsem měla k snídani... Jinak jak objednat 😀 Když si otevřeš ten odkaz od Zdenky, tak tam úplně dole se můžeš přihlásit je tam kolonka na jméno a heslo.. Takže se přihlaš a potom tam vyplň zprávu pro prodejce, že bys chtěla objednat to a to lehátko a je to 😉 On ti pak odepíše na mail a už s ním budeš komunikovat mailem

aaadus
6. jan 2010

lucik... děkuji, ale už jsem ho našla za stejnou cenu jiném e-shopu, to vím jak objednat 😀
http://www.naseslunicko.cz/?988,b-k-es-lkoachic...

blanka.k
6. jan 2010

Lucik - jaké jsi objednala? Mě se líí právě to s medvídkem Pů, co máš v albu, v obchodech je mívají kolem 1400,- 😉 Nebo jako druhou variantu mám ABC design lehátko, černožluté, ať ladí s obývákem 😀

xxx.klarka
6. jan 2010

lucik... , díky. David to nějak naložil, tak jsem na to zvědavá. 🙂
jinak jméno se měnit nebude, mluvila jsem s Davidem a líbí se mu ta Natálka. Prej jsem prdlá že bych to měnila🙂

lucik...
6. jan 2010

blani objednala jsem to žluto šedé co mám v albu z MMB za 1600 jinak ho mají nad 2000 většinou

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik jj mysli ten od FP na dálkové s těma třema plyšákama a světelnou projekcí.... ty jsi objednala už nějaké lehátko?

Adus,no jo,jenže tam nemají to růžové lehátko,ještě musim pohledat

Blani a ty chceš lehátko bez toho zmenšovacího polstrování? tam asi úplně mimi dát nemůžeš by se mu hlavička klinkala asi

lucik...
6. jan 2010

holky myslíte že mám koupit monitor dechu už bez záruky... ?

lucik...
6. jan 2010

zdeni jo, to chicco relax & play

aaadus
6. jan 2010

lucik... jako už použitý, že je starší více než 2 roky nebo jak? bez záruky bych asi nekupovala

sstupel
6. jan 2010

Ahojte 🙂
Ja som bola doobeda vonku so sestrou a so psom 🙂 Sestra sa vysánkovala ja som vymrzla 😅 Poobede som si pekne pospala 😀 A teraz sa nudím 😅 😀

lucik...
6. jan 2010

aaadus starý právě dva roky, teďka mu v lednu končí záruka, ale za skvělou cenu..

sstupel
6. jan 2010

Ja ,že Vás idem dočítať ale zapísali ste toho toľko,že nemám šancu to dnes dočítať 😅 😔

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik a kde ho mají taky za těch 1600? tam jak jsem ti psala já nebo i jinde?
Lucik tak použitý monitor a natož beu záruky bych nikdy nekoupila- přečti si toto a i ten dopis od té paní http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html
nevim jaký chceš ty- já asi ten Babysence II,aby se mi vešel do kočárku

blanka.k
6. jan 2010

luci - na monitoru bych asi nešetřila...já ho chic pořídit až v dubnu, má 4 roky záruku, tak doufám, že ta záruka vvyjde ještě na druhé mimčo 😀
Zdeni - aha, to mě nějak nenapadlo 😅 Já hodím do alba, to druhé, co se mi líbilo...to vypadá, že má nějakou vložku...ale prd se v tom vyznám 😅

aaadus
6. jan 2010

lucik... tak to nevím, jedině zjistit jestli to nejde nějak nechat překalibrovat či jak se tomu nadává jestli funguje tak jak má. a jaký to je - babysense nebo nanny?

lucik...
6. jan 2010

my chceme nanny 😉

zdeni kupovala sem ho z toho tvého odkazu

aaadus
6. jan 2010

blanka a který monitor má záruku 4 roky?

zdenkapo
6. jan 2010

Blani aha,nevědela jsem ze je i jina verze,ale taky chces bez té děsné vibrace že? 😉

lolita.9991
6. jan 2010

ahojte

ktora uz ma doma kocik pre miminko? 🙂

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik fakt? tak to je dobře,že ti sehnali tu tvou barvu,tak pak mi dej hlavně vědět jaké je... a jaký je ten prodejce? už jste spolu komunikovali?

Nanny má záruky 4 roky,ale píše výrobce,že životnost je 2 roky,tak to teda nechápu http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html

zdenkapo
6. jan 2010

Lolita no my máme po Tomáškovi a máme ho doma a ne nikde schovaný

lucik...
6. jan 2010

zdeni jo jo komunikovali a přijde mi v pohodě, odpoví rychle a slušně 😉

blanka.k
6. jan 2010

Adus - u toho Nany jsou 4 roky 😉 http://www.nanny-cz.com/

lucik...
6. jan 2010

máte nějaký dobrý tip na dobré chůvičky?

aaadus
6. jan 2010

zdenka jestli to chápu, tak když ho koupíš má záruku 24 měsíců a pokud se ti do 3 let narodí další dítko, prodlouží ti záruku o dalších 24 měsíců

aaadus
6. jan 2010

chůvičky nevím, to jsem říkala manželovi že to vybírá on, ať se taky snaží

blanka.k
6. jan 2010

Lucik - jen oc testovali v časopisu dtest, tak dopadly dobře zn.Philips 😉
Lolita - my máme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre