Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
7. jan 2010

medan hezoučký teda

xxx.klarka
7. jan 2010

arcik, vím🙂Opravdu se mi moc ulevilo, že je všechno ok jak má být. Že malá je malÁ a že krásn roste. Teď už jen fakt foto z dne když se narodí a víc mít nepotřebuji🙂

medan, ta ošuška je taky mooc pěkná.

arcik
7. jan 2010

klári přesně tak...pak už ti ke štěatí nebude nic chybět 😉

xxx.klarka
7. jan 2010

holky já byla tak štastná, že jsem zapoměla tchýni vyzvednout brýle z optiky😀😀😀 takže jsme se museli zase vracet do města.😀

xxx.klarka
7. jan 2010

arcik, akorát mi chybí ještě přesvědčit toho mýho troubu aby šel semnou k porodu, on nechce jít☹ a já bych to tak ráda měla u sebe.

medan29
7. jan 2010

tak u nás manža půjde k porodu, tedy jestli tady bude 😀

zzuzullka
7. jan 2010

my sme sa s manželom dohodli tak, že pôjde so mnou a bude pri mne v tej fázi pred porodom a čo sa týka samotého porodu tak to uvidíme až tam, že ako sa bude cítiť. ak by tam mal sebou seknúť na zem tak pôjde radšej na chodbu čakať 🙂 no ale uvidíme ako to nakoniec všetko dopadne

arcik
7. jan 2010

Klárči hele netlač na něj...klidně si tam sebou vem někoho jinýho když on nebude chtít....a uvidíš že si to rozmyslí..můj chlap po porodu prohlásil že smeká před ženskejma že jsme mnohem silnější než chlapi....a že to bylo to nejlepší co mohl udělat že k porodu šel...

michalag
autor
7. jan 2010

ja som sa k Pc dostala az teraz, najskor sme boli s malym von, potom v obchode a nakoniec sme zkladali stromcek ... zatial som stihla precitat len tak zbezne

klarka, este raz blahozelaaam k dievcatku 😵

xxx.klarka
7. jan 2010

arcik, nepřemlouvám. Vím že to nemá cenu, ale já nemám nikoho kdo by tam semnou šel ☹ proto mě to mrzí.

michal, děkuju a děkuju za změnu🙂

nikkka
7. jan 2010

nemate niektora skusenost so strankou babystar.sk? chcela by som odtial kocik objednat...

michalag
autor
7. jan 2010

idem dat tabulku do albumu 😉

nikkka, ja bohuzial nie

zzuzullka
7. jan 2010

nikkka, ja tiež bohužiaľ nie

lucik...
7. jan 2010

michal tak prosím aktualizuj i u mě 🙂 Holčička Viktorie a rodit budeme v porodnici Hořovice

michalag
autor
7. jan 2010

jeeej Lucik, akurat som sa ta chcela spytat kedy idete na sono .... gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵 a idem zmenit 😉

nikkka
7. jan 2010

tak este pozriem na inych strankach, ale moc ho nemaju, iba na tejto som ho nasla..

zzuzullka
7. jan 2010

baby, čo hovoríte na toto?:
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
hlavne asi tie čo už máte deti a máto skúsenosti s plienkami. ja nad tým veľmi silno premýšľam, výjde to určite lacnejšie ako jednorázovky.

michalag
autor
7. jan 2010

myslim ze v tomto by ti vedela poradit vladka 😉 ...

zzuzullka
7. jan 2010

a neviete koľko by som tých setov potrebovala pre bábo aby mi to vystačilo až dokiaľ sa nenaučí na nočník?

lucik...
7. jan 2010

michal děkuju 😉 😉 😉

aaadus
7. jan 2010

klarka gratuluju k vytoužené holčičce 😵 a proč s tebou nechce jít k porodu, řekl ti důvod?

antynka1
7. jan 2010

Ahoj holky,
já se z tý genetiky zbázním!!!! Dneska jsem volala na gyndu, jestli už jim poslaly moje papíry z tý genetiky - prý poslaly jen výsledky těch opakovaných triple testů, ale žádnou zprávu. Tak volám na genetiku - tak prý zprávu nepošlou, že jim tam musím přijít podepsat, že odmítám amnio. To je jak u blbých (přitom v pondělí mi řekly, že papíry pošlou a nic už ode mne nepotřebují). Já už ze toho fakt picnu... Oni mají prostě v ruce jeden můj blbý výsledek - ačkoli opakovaný byl už v pořádku a prostě mi nedají pokoj... Jen jsem zdálky slyšela sestřičky, jak se baví, no ale ta by na to amnio měla jít, když tenhle jí vyšel 1:80. Já už fakt přijdu o nervy!!! Ach jo..... A pak že mají být těhulky v pohodě a nenervovat se... A jak to asi udělat????

aaadus
7. jan 2010

antynka to je teda děs běs. bych jim pěkně řekla svoje krávám 😠

lucik...
7. jan 2010

anty to mě mrzí 😔 Ale nevěš hlavu.. Důležité je, že ty druhé testy dopadli už dobře 😉 Přece nepůjdeš na amnio, když máš větší miminko že při tom o miminko přijdeš než že bude mít DS... Blbost

zzuzullka
7. jan 2010

antynka kašli na tie blbky, keď ti druhý krát vyšli výsledky dobre. by som sa ich opýtala, či by oni sami šli na amnio, určite by ani jedna nešla. len nás stresujú 😠

antynka1
7. jan 2010

no právě, já to mám v hlavě srovnaný, ale jak je vidět, tak když odmítnete něco, co Vám doporučí, tak jste hned na černé listině a koukají na vás jak na debila a chovají se hnusně. Prostě to berou jak rutinu a že je to nebezpečné pro mimčo, to neřeší. Je mi z toho fakt na zvracení....

xxx.klarka
7. jan 2010

aaadus, děkuju, protože se bojí že by mu bylo zle a tak všechno okolo.

aaadus
7. jan 2010

klarka třeba změní názor až tě porodnice poveze a uvidí, že ho potřebuješ. oni stejně ty chlapy nepustí k nohám, stojí u hlavy, takže co se děje dole nevidí

xxx.klarka
7. jan 2010

anty, klídem, vyprdni se na ně. Jsou blbý. Ať se starají sami o sebe, to je přeci jen a jen vaše rozhodnutí a když druhé byli lepší tak není důvod.

xxx.klarka
7. jan 2010

aaadus, já vím. Snad si to rozmyslí a půjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre