Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
7. jan 2010

jen jsem nakoukla, už se chystám,za chvíli dorazí manža z práce,tak se osprchnu a jedem do poradny,uf,snad tam nebude zase plná čekárna 😒

Vladka- nemyslela jsem to zle 😉 taky někdy nestíhám dočítat a i tak jsem šŤastná za holčičku a všichni se na ní moc těšíme

aaadus
7. jan 2010

klarka ještě mu zkus v nějaké vhodné chvíli říct, že když tam nebude on, kdo vám nafotí či natočí vaší holčičku jak ji budou vážit, měřit a že si ji sám může popsat aby vám ji nevyměnili

m.c.
7. jan 2010

klarka, Lucik, gratuluju k holčičkám 😉 😉 . Je fajn že vám to oběma vyšlo když jste si holčičku přály 😉

antyn, nenech se vynervovat, prostě baby jedou v zaběhnutých kolejích a jak někdo chce něco jinak tak neví co s tím. Hlavně že druhý výsledky vyšly dobře.

Dneska mi přišla ta červená zavinovačka z emitexu,je fakt moc krásná! Zdá se mi docela teplá, ale ono asi nebude ještě moc vedro v tom květnu🙂.

antynka1
7. jan 2010

Holky, gratuluji k holčičkám.
A díky za podporu 🙂

aaadus
7. jan 2010

m.c. a ty jsi objednávala tu jarní verzi zavinovačky? já ji objednávala včera, tak příští týden by mohla dorazit. a v květnu je počasí jako nahoupačce a kolikrát i v létě chodím v mikině když se ochladí

michalag
autor
7. jan 2010

baby nehodite link tej zavinovacky?

aaadus
7. jan 2010

michalag já jsem objednávala tady tu, barva limetka

xxx.klarka
7. jan 2010

aaadus, zkusim. Koukala jsem a podle UTZ mám termín 14.května, to zkrátili. Ale stejně to není nikdy na termín. 🙂

m.c. a anty, děkuju 🙂

hoolky, pošlete mi odkaz na tu letní vezvi zavinovačky, asi do ní půjdu🙂 myslíte že bude v květnu zima??

lucik...
7. jan 2010

26 chlapečků : 6 holčičkám

xxx.klarka
7. jan 2010

pozdě, michalag byla rychlejší😀

aaadus
7. jan 2010

klarka jenom 6% mamin rodí v termínu, takže já to beru tak, že kdykoliv během dubna můžu porodit

xxx.klarka
7. jan 2010

aaadus, přesne. chci tak do konce března mít tak nějak vše hotové, kdyby náhodou malá chtěla na svět dříve.

michalag
autor
7. jan 2010

aj mne sa velmi paci ta limetka, cervena alebo sv modra, uz dlhsie som ju okukavala, ale ked mi autosedacku nebudeme potrebovat kedze nemame auto 😅 😝 tak neviem ci sa nam oplati kupovat do kocika co myslite?, mozno pre nas mozno skor toto http://www.babymax.cz/emitex-letni-deka-bavlna-...

antynka1
7. jan 2010

Tak to já to vidím, že porodím až začátkem června - termín mám 29.5. ale mimi je o týden mladší. Takže vy už budete mít mrňousy třeba měsíc doma a já se budu doma ještě kutálet 😀

michalag
autor
7. jan 2010

antynka, nikdy nevies, kludne mozes mat mimi pri sebe od polovice maja, my sme tiez mensi o 5 dni a myslim si ze porodim este v aprili, aj ked podla sona v 12tt mam TP az 5.5.

mishutka
7. jan 2010

Ahojky, pozdě ale přece 😀

Velká gratulačka k holčičkám!!!
Ať není válka 😉

Já budu emitexku objednávat příšti týden po UTZ, já mám vždycky větší nakupovací mánii když ho vidím na utz 😀

Co se týče porodu čím dřív tím líp pro oba 😉
Jsem nervózní z toho, že to nepúoznám a budeme tam jezdit 10x a pokaždé mě pošlou domů ☹
Císař je prej hnusný, ale je to vesměs na termín a člověk ví kdy to bude 😅

aaadus
7. jan 2010

michalag já ji budu používat i do kočárku, možná i doma ze začátku do postýlky
mishu do porodnice se jezdí podle 3 příznaků - kontrakce co 5-6 minut které trvají 2 hodiny, odteklá plodová voda a jasně červená krev. a císař bych kvůli tomu, že přesně budu vědět kdy porodím nechci, jedině v případě že by nastaly velmi vážné komplikace

yanika
7. jan 2010

Ten pomer je super - aby ti nasi chlapci mali z toho vyberat opar rockov!!!! 😀

A uz sa vam niektorej obratil pupok? Neboli to? Ja mam z toho trosku strach, netreba to nejako specialne osetrovat?

aaadus
7. jan 2010

yanika mně se ještě neobratil, ale už začíná pomalu vystupovat. a myslím že to bolet nebude. jenom se mi začala dělat ta tmavá čára od pupku dolů

michalag
autor
7. jan 2010

mne sa ta zavinovacka velmi paci, ze ma volne nozicky a nie je v tom ako sardinka, tak preto sa pytam ci by to nevyzeralo blbo keby som to mala aj v kociku ... inak neviete do kolko sa tam zmesti babo? lebo na jesen by sa este zisla kym nie su este velmi chladne dni/ vecere

mishutka
7. jan 2010

aaadus.taky císaře nebrat!!!!Jenom kamarádka kvůli problémům s kyčlema musela rodit císařem tak že věděla celé těhu co jí čeká a pak jí daly termín.
Mě děsí když čtu jak někdo přijede do porodnice ráno a rodí druhý den ☹ Nesnáším nem. a už vůbec cizí lidi.
Do toho klistýr 😒 Já jsem pohodář a až to příjde tak se s tím vším smířím, ale taky jsem nedočkavec 😅

yanika
7. jan 2010

A čo poviete na toto: http://www.martinus.sk/?uItem=77142

Teda neviem, či sa niektorá riadite týmito vecami, ale ja si podla toho minimalne striham vlasy a funguje to🙂

adelka89
7. jan 2010

yanika nene to urcite neboli 🙂
aadus ja mam tu tmavou caru i nad pupkem skoro pres cele brisko 🙂

michalag
autor
7. jan 2010

yanika, pupok urcite netreba osetrovat, ved staci pokial sa natieras 😉 ...

adus, od pupku dole znamena chlapcek 😉 ... aj mne sa zatial tvori len od pupku dole ale je zatial dost slaba oproti tomu co som mala pri Samkovi

cisarsky by som ani ja nechcela, dlhsie to trva kym sa to zahoji, naozaj by to muselo byt nevyhnutne ... nechapem zeny ktore chcu cisarsky len aby predisli bolesti

doli1
7. jan 2010

všechno zvládnete a vše bude v pohodě.jen tatínek u porodu je fakt opora.
jak obrátit břicho?¨¨
linienegra se jmenuje ta čára a já ju ještě nemám v prvním těhu jsem ju měla docela brzo a ted nee

adelka89
7. jan 2010

mich. od pupku dole i nahoru znamena holcicka ? 😀 my budeme mit ale kluka 🙂

lucik...
7. jan 2010

taky tu čáru ještě nemám, za to se mi ale čára od pupíku dolu a nahoru chlupatííííí 😀 😀

aaadus
7. jan 2010

mishu právě proto se má jet do porodnice až podle toho co jsem psala. jinak si tě tam můžou nechat, ty jsi vystresovaná a porod se nerozběhne jak by měl nebo ti ho x-krát vyvolávají a to pak trvá ještě dýl
michalag já ji tak mám jenom takovou slabounkou, ale je tam
yanika takovýma věcma se neřídím, nejsem na to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre