Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
7. jan 2010

vladka, pěkný bříško máš 🙂

aaadus
7. jan 2010

mi též ty prsa furt rostou, od začátku o 7cm a co teprve až se nalijou mlíkem
blanka a kdy jdeš na GTT? a tvarůžkovou pizzu bych si dala, ta je mňam. a pivo k tomu 😅

doli1
7. jan 2010

aadus táta ted otevřel pivo a říká chceš a já že ne a stejně jsem neodolala.smažim palačinky a otočim se a pivo nikde tak říkám tátovi kde je a z koupelny jen smích.jen mě uklidnuje že je to jen na chut a vypiji tak deci ale kdybych mohla a měla stejný chutě tak asi vypiju i dvě(muj rekord 😀 😀 )

vladkaz1
7. jan 2010

je Doli ja odpadnem 😀 som sa fakt s chuti zasmiala, ano mam cecista jak svet ... hrozne uz nemozem zohnat podprdku .. 😀 😀 😀 😀 😀
A dakujem aj Klarke aj vsetkym za pochvalu ,ja mam stale zo seba pocit ze to brusenko je take slaninkovske ... nie take tehu 😀 ale vecer ma vacsie brusenko nez rano ,vecer nejako napucham cela

blanka.k
7. jan 2010

Adus - my ji zkoušíme poprvé,... uvidíme, snad nás smrad nevyžene...aby se naše fretky nanaštvaly, že tui něco smrdí víc než ony 😀
Já mám zatím přes prsa o 11cm 😅 Dnes jsem zas byla v obchodě a nic moc na mě neměli (a 900,- za podprdu se mi dávat nechtělo 😅 ) Taky se docela hrozím, co bude po porodu, když vidím současný stav ☹

vladkaz1
7. jan 2010

V tescu maju vypredaj na belindy podprdy bola som tam dnes aj mama si kupila FF znacku a belindu 😉 za 199 belindu FF za 89sk 😀

blanka.k
7. jan 2010

Hurááá, pizza je tu 😀 Zítra taky ještě zkusím Tesco, FF má docela hezé a levné podprdy, ale nevím,jestli na mě budou 😀 😀 😀 Dnes jsem zrovna v jedné za asi 100,- z výprodeje šla k mudr., ale lezlo mi to všude, ještě, že se nikde nevyslíkám 😀

doli1
7. jan 2010

já mám jen jednu v které to trochu drží a pak už kojící v těch je ted nejlíp 😅

mishah
7. jan 2010

Ahoj holky, zas až večer, přes den s malým moc nemám šanci se tu dostat 😉
lucik a klarka. gratulace k holčičkám!! 😵 🙂
antynka: držím palečky! kamarádka taky nešla na odběr plodovky(odmítla ho)a dcerka jde naprosto zdravá.
Jinak s těma podprdama vám závídím, já musím kupovat větší velikost a jediné, co mi seděly-ty kojící od Anity,takže už mám jednu novou doma a hned peněženka lehčí o 1300,- 😝

xxx.klarka
7. jan 2010

holky, já taky budu pootřebovat podprdu, ale už nevím kam jí mám jít koupit ☹ teď mám 85G, přes obvod pod prsy se mi to nerešiřuje, ale prsa jsou možná o trochu větší, ale ta podprda s emi na jedné straně páře☹ taky která by jen tak udržela takový k..y☹ jsem z nich neštastná!!!!!!

doli, ta co nosím je taky kojící, je mi v ní dobře😀 a k tomu pivu, dneska jsem od přítele taky furt ucucávala😀

aaadus
7. jan 2010

v tescu mají si myslím kolikrát lepší vyběr podprd než v obchodě, kde je jenom spodní prádlo. a ještě docela velký výběr je v HaM a taky vcelku dobré ceny
blanka jaká je pizza pokud už jste napadli smradem? 😀
klarka malé pivo si klidně můžeš dát

xxx.klarka
7. jan 2010

jinak moc děkuju všem za gratulace.

Holky, jaký máte pohyby?? Mě malá skoro vůbec nekope, cítím jen jak se tam vrtí.

xxx.klarka
7. jan 2010

aaadus, já vím a neodpírám si to. Když na to přijde tak si dám i sklenku vína, protože když jdeme v pátek do hospůdky naší vesnický😀 tak tam má hnusné pivo které mi nechutná. Takže si dávám jen doma, když si přítel otevře.

mishah
7. jan 2010

klarko, tak zkus tu anitu🙂)mají právě tyhle velikosti a drží suprově 😉

blanka.k
7. jan 2010

Adus - smrad děsný, ale chuťově dobrá, už tu ležím a funím...a dnes se malej torchu projevuje...obrátil se při obědě a teď při večeři.... 😀 (fakt celej tatínek, jak vidí kus žvance... 😀 )
v HaM mají jen malý velikosti.
Mám docela ráda Barley spodní prádlo, podprdy do 500,- a jsou pohodlné 😉
Klárko - já ho necítím třeba 12 hod. vůbec, pak se 2x otočí (což je třeba 2sec., že to cítím) a pak za hodinu 5x lehce kopne a toť elý den klidně vše 😅

xxx.klarka
7. jan 2010

Tý jo, koukala jsem do albíčka Majovky2010 břuška a normálně mě zarazila Adelka jaké má krásně velké bříško🙂 jinak samozřejmě všechny ostatní taky máte pěkné🙂

mishah
7. jan 2010

Tak mám pocit,že mě začla pěkně pálit žáha...není to nějak brzo???ještu tu mám zásobu anacidu,musím se mrknout, jestli to už není prošlé 😉

blanka.k
7. jan 2010

Mishah - mě pálila snad před měsícem nebo i dvěma, napřed jsem nevěděla co se děje, takový pocit na hrudi, prvně ve mě hrklo, že mám infarkt 😀 😀 😀 ale trvalo to jen asi 3 dny a nic jsem nebrala a přešlo to...ale co to způsobilo nevím 😅

m.c.
7. jan 2010

mishah, tak kojící od anity byla snad nejlepší podprda co jsem kdy měla. Škoda že mi teď velikostně není, určitě si koupím novou, až ale po porodu, mně zatím prsa moc nerostou🙂.

Zdeni, fakt je ta zavinovačka supr, určitě doporučuju, vypadá ideální tak na přelom dubna/května. A pokud nebude moc teplý léto tak ju užijem dlouho. Hezky ušitá a příjemnej materiál.

Blani, já cítím i jak mě mimčo kope, dneska už kopalo i Peťulu když dala ruku na břicho. A pořád mi zakrývala pupek, prej ať miminko nevyleze🙂.

xxx.klarka
7. jan 2010

mishah, díky za radu, kouknu 🙂

blani, děkuju za info. Já kopanec cítila asi jen 3x, jinak cítím jen jak se tam vrtí, možná to je tím mým špekem na břiše. Nevím. Proto se ptám.

blanka.k
7. jan 2010

M.c. - tatínka taky pěkně kopl asi před 2 dny, když muž mi dal ruku na břicho, když jsem křičela, že hurá konečně kope, a pak zas celý den nic... a pak mi v práci jeho kolegyně říká, že M. vyprávěl, jak budeme mít fotbalistu... to by se teda asi fotbalem moc neuživil, když kopne 5x denně 😀 Takový Rosický, nebo který ten fotbalista nastoupí, 5x kopne, zraní se a půl roku nehraje 😀
A dnes jsem se rozhodla, že povlečení pro mimčo bude celé zelené (druhá var. na převlečení žlutá) a jen na mantinel nechám našít medvídka a je...dnes jsem zas oběhla nějaké metráže a nic moc s dětskýma obrázkama mě nezaujalo... 😉 A malého medvídka nechám našít na kapsář a bude 😉
Taky jsem byla v asi 4 obchodech kvůli punčochám, tak jediné zimní měly sice rozšířený klín (prý vhodný až na 130cm v pase), ale na výšku 176 😅 Já nosím 158 nebo 164 😅 Tak jsem si pak v jednom obchodě koupila vel.44, a bojím se je rozdělat 😀

doli1
7. jan 2010

holky u nás suprově zabírá otevřít MMB a jak kdyby to tušila tak kope jak pominutá.jinak se spíše vlní 😀 právě jsem otevřeli sukýnky a myslim že si cvr.... 😀
říká se že když pálí žáha tak má dítě vlásky a ty ted začínají růst třeba něco na tom bude.
zas se ten koník pěkně vleče

doli1
7. jan 2010
blanka.k
7. jan 2010

Klárko -. tak já mám poměrně velké břicho a malý rozhodně není obřík, takže asi má hodně místaa vody a tak ho fakt necítím, pokud vyloženě nekopne, ale rozhodně to není, že by kopal třeba 5 min. v kuse, max.1 minutu, že párkrát kopnce a to max.3x denně, a mezitím ho vyjímečně cítím třeba, že se 2 x za den obrátí, že to není kopanec, ale jen takové otření se. I dnes na UZ spal a ani ho to neprobralo 😅 Tak kéž by mu to vydrželo 😀

blanka.k
7. jan 2010

Doli - tak odolat budu muset, když jsi mi je vyfoukla 😀 Ty růůůžový pro našeho Marcelka jak dělaný 😀 😀 😀 😀

xxx.klarka
7. jan 2010

blani, tak ta moje řádí, si myslím že tam dělá kotrmelce. Já mám tak vyčůraný dítko a to se nenarodilo ještě😀 napíšu že kope málo a teď do mě čutá o 106 😀😀😀

doli no to jsou krásné šatičky🙂

aaadus
7. jan 2010

doli tak jestli se to říká o pálení žáhý tak budeme mít asi plešaté dítě 😀

xxx.klarka
7. jan 2010

aaadus, asi tak nějak😀😀 já ani nevím co to je za pocit.

doli1
7. jan 2010

šimek byl taky plešatý až později mu začalí růst vlásky.víte co se ještě říká o vláskách 😀
moje ted spí ale její hodina je po desáté až k jedenácté.ted většinou chrupká
raději jsem přešla na bodíčka jinak bych to tam vykoupila.
no marcelkovi by byli fakt na prd 😀 takoví podobný příběh kamarádim s holkama co mají stejně staré mimi jak šimi a samé holčičky.jedem tak s kočárky kolem rybníka a holky se baví o naušnicích a já jen tak plácnu já jsem se rozhodla že naušnice asi dávat nebudu a oni paka se chytli.fakt a proč ne pak jim došlo že mám kluka a dělám si srandu 😀 😀

michalag
autor
7. jan 2010

prisla som vas na chvilku kuk, kedze dnes sa venujem drahemu o cosi viac ako inokedy 😉... dnes mame vyrocie, fuu ani sa to nezda a uz ubehlo 7 rokov co sme spolu 😵

tak co sa tyka prs tak mne tiez stale rastu a drahy sa mi smeje ze P. Anderson bude za chvilku proti mne nic 😀
k paleni zahy, tak mna pali teda otrasne aj cez den a vecer uz ani nehovorim a v noci sa obcas nato zobudim ako mi je zle az na bleee 😝 .... a bolo to takto aj pri Samkovi a bol krasny vlasaty blondacik tak som velmi zvedava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre