Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
7. jan 2010

Zzuzulka- dilataci ledvin.pánvičky 😉 Nějaké rozšíření... 😉 bohužel papír z toho centa jsem dnes dala své gyn. a ona to přepsala do těhu průkazy, ale jak je to latinsky a naškrábáno, takto nepřečtu jak se to mu říká odborně 😅

zzuzullka
7. jan 2010

klarka práve čítam ten návod na masáž a už ten prvý bod mi moc nesedí: v 9. mesiaci existuje nejaký pohodlný polosed s pokrčenýma nohama mierne od seba? 😀 ja myslím, že budeme radi keď budeme môct nejako sedieť a nie to ešte pohodlne 😀

xxx.klarka
7. jan 2010

andelka, vím, ale už vidím jak mi to dělá každý den .... takhle toho má hodně a když přijde domů, tak klidně i v 8 hodin spí. A myslíš že to epi-no je dobré??

zzuzul, já taky byla docela v šoku když jsem to četla.

zzuzullka
7. jan 2010

tak teda návod na masáž hráze som si teraz preštudovala a som z toho úplne jeleň, asi by som to potrebovala ukázať aby som to pochopila 😅

pralinka25
7. jan 2010

diky 🙂

Riesite masaz hradze? Musim sa na to mrknut.

dnes som bola na morfologickom ultrazvuku a maly je uplne zdravy tak sa strasne tesiiiiiiiim.

doli1
7. jan 2010

já jdu na půl desátou k dr a pak mám tak do dvou čas.myslim že 13:45 mě jede bus domů tak abych stihla školku když by manža nemohl.
já mazala sem tam.nic nevydržim dělat dlouho.nastřižená jsem byla a dost ale u mě to mazáním určitě nebylo ale manže to bavilo 😀

doli1
7. jan 2010

holky já bych řekla že dočítat nás nemá cenu.přečíst dvě stránky o čem se bavíme ted a psat.jinak by jste tu strávili celí dny a nic nenapsali 😀

zzuzullka
7. jan 2010

blanka to si ma teraz trochu postrašila s tou dilataci ledvin. pánvičky. som o tom nikdy nepočula, ale keď sme boli 28.12. na prenatálnej diagnostike, tak tam by to snáď doktor odhalil keby nebolo niečo OK, či nie?

xxx.klarka
7. jan 2010

doli, přesně, já jsem mězi vás přišla asi když bylo 250 stran a taky jsem nedočítala😀

zzuzullka
7. jan 2010

doli, presne tak. aj ja len zbežne preletím a pozriem, či niečo nie je adresované priamo mne a hotovo. dočítať by sa nedalo 🙂

michalag
autor
7. jan 2010

doli uplne suhlasim s tym docitanim, ja tu nie som 2 hodky a vy napisete 5 stran 😝 😀 ...

na predoslej strane som vam dala link o Viapoharikoch Avent, je to v podstate aj na zamrazovanie mliecka, alebo stravu ak niekam idete ...

vladkaz1
7. jan 2010

zuzul ty si sa pytala na tie plienky? tie co si dala lik su fakt dobreeeee no aj ja by som chcela 😀
na male mimi ti stacia viac vrstvove plienky a vrchne gatky mame mimi stale kaka ... nema cenu nicit take nadherne plienocky a drahe 🙂 ale ja budem kupovat doktorke aj par takych peknych na ukazku 😵

pralinka25
7. jan 2010

veru. Ja som vas vzdy zacala citat a kym som prisla nakoniec uz som ani nevedela co napisat 😀

vladkaz1
7. jan 2010

Michalag pekne vecicky potesi aj malickost veru ... 😉 ja chcem take avent flasky co si za nu dala? na nete je za 5 eur myslim

xxx.klarka
7. jan 2010

michalag, koukala jsem, prostě dozičky na uskladnění po našem🙂

pralinka25
7. jan 2010

vladka citala som niekde kopec stran dozadu ze si pisala ze si chcela ist do hlohovca na 3D. Volala si tam? Ja som tam bola v pondelok a som z toho nadsena. Stalo to za to

doli1
7. jan 2010

masáš hráze nějak bych to nekomplikovala.musíte to tam rozšiřovat,protahovat,natahovat.prostě nanést olejíček a kroužit.účel je aby hráz byla elastická a připravaná na velké natažení.

lucik...
7. jan 2010

klari jedna holka z jiné diskuze (z naší porodnice) rodila někdy koncem listopadu, epino měla a zvládla to bez poranění 😉 😉 😉

blanka.k
7. jan 2010

Doli - tak to je ideál, mě trvá skoro hodinu než dojedu do města, takže od 11 do 13 můžeme kdekoliv. 😉 A co zbytek BRNA?
Když si vás odčítám, tak si otevřu 2 okna, v jednom čtu a vdruhém hne dpíšu reakce, jinak bych v hlavě udržela max. poslední stranu (no ani tím si nejsem jistá 😅 )

zzuzullka
7. jan 2010

vladka máš IP 🙂

michalag
autor
7. jan 2010

vladka, tak to je este super cena 5 eur, ja som za tu malu 125ml dala 7 eur a na nete su tusim okolo 6 eur

klarka, tak 🙂

xxx.klarka
7. jan 2010

lucik, přemýšlím nad tím, ale skoro 2300 se mi nechce dávat ☹

andelka
7. jan 2010

klarka: Na místní diskuzi o epinu si to všechny chválí a já udělám všechno pro to, abych co možná zvýšila šanci, že nebudu natržená nebo nastřižená. Nebo aspoň ne moc. A manžel taky. Jinak ho mám za 1900 a o kousek níž ho zase pak prodám, zájemci by už byli 😅

doli1
7. jan 2010

já mšla tohle na hraz http://www.lekarna-global.cz/pece-o-plet-telo/o... myslim že důležeitý je aby tam vznikla ta elestičnost

blanka.k
7. jan 2010

Tak kdybych věděla, že nový stojí 2300 a prodám ho za třeba 1700,-, tak bych radši koupila nový 😉 Ale vůbec o tom nic nevím, vidím to tu poprvé, myslíte že to fakt tak dobré?

vladkaz1
7. jan 2010

pralinka no este neobjednala ,stale vaham si naozaj nadsena .. ja zas idem na sono 28 .. hmm a viem ze budem banovat ked tam nepojdem na 4D ale neviem ci to neni zbytocne ked viem ze sme oki maleho som na 3D videla .. ked mi robil to urcenie pohlavia .. ja neviem 😀
Michalag najdem a hodim ti link kde to bolo ... nejaka lekaren sa mi zda ..

xxx.klarka
7. jan 2010

andelka, právě jsem koukala na tu diskuzi a psala jsem tam, dost holek si to tam chváli, tak uvidím.

pralinka25
7. jan 2010

vladi no je to na vas.
Ja som teda uz par tych videi videla u kamosiek a neni som nejaka citlivka ale bol to pre mna a aj draheho fakt zazitok a mame 45 minutove video a kopec fotiek.
Mne robili aj podrobny morfologicky ultrazvuk v bratislave kvoli vyvojovym vadam ale toto bolo super 😉

andelka
7. jan 2010

blanka: Mně se hodí každá kačka dolů 😉 A budu to mít i se záručním listem. A někdy ho holky používají s kondomem i když je nový, líp to pak klouže. A dobré to rozhodně je.

blanka.k
7. jan 2010

Andel - mě se nějak příčí používat použitou takovou "intimní věc 😅 Ale jasně, že peněž je to fůůůra 😅
Právě mi došel mail od té mé kamarádky, že začíná doma masírovat při MD, tak hned se jí tam vtírnu na masáž, už se těším.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre