Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
7. jan 2010

je to vec nazoru ,pouziva sa pri tom kondom, je to vysterilizovane ,ale do pouziteho by som nesla ani ja...len osobny pocit nic viacej
pralinka ano mas pravdu neviem stale vaham lebo financie treba ,kde netreba ze?

pralinka25
7. jan 2010

vsak to je jasne ze peniazky treba.Ved uvidis.A pri malej ste boli na tom?

vladkaz1
7. jan 2010

pri malej som bola len na fotkach video nemam 🙂
kamoska mi vravi nehc nejdem ze vidou ju sklamalo moj ze nech si robim co chcem uznam za vhodne ,len ani Lucka nema a tak si hovorim ze mozem radsej babu za to nieco kupit 45E ma vajicko spod ruky ku kociku napr. 😅 fuuu uz rozmyslam len cez peniaze ... to neni dobre 😀

vladkaz1
7. jan 2010

boze zas pisem jak debil 😀

pralinka25
7. jan 2010

ja viem. Tiez som zvazovala peniazky. No u nas je to prve . Myslim uplne prve v rodine tak vsetci chceli.
Idem spinkat.

Papa

xxx.klarka
7. jan 2010

andelka, tak jsem četla celou diskuzi o epi-no a asi ho koupím. Jestli mi to má pomoc. 🙂

michalag
autor
7. jan 2010

vladka oki 🙂

lucik...
8. jan 2010

Dobré ránko 🙂

Já epi-no pořídím 100% 😉 A nové 😉 Sice je to strašně peněz ale ta šance na porod bez nástřihu je myslim velká a já se toho bojim snad víc jak porodu 😀 Takže určo pořídím.

aaadus
8. jan 2010

Dobré ránko,
já epi-no pořizovat nebudu, teda aspoň si to myslím, třeba časem změním názor. tu diskuzi o něm už jsem četla dávno, ale nevím nevím. uvidím
lucik jaká včera byla oslava? 😵

lucik...
8. jan 2010

aaadus otevřeli jsme šampus, tak jsem si dala sklenku 😉 😉 😉

aaadus
8. jan 2010

sněží, sněží, hodně sněží 😀
já jsem normálně čuně, jsem si oblíkla bílé tričko a první co bylo tak jsem si ho pokypala 😀 šikovná jsem 😀
nevíte jestli se po porodu můžou používat ty intimní mycí emulze?

xxx.klarka
8. jan 2010

dobré ráno holky,

jsem hotová zase jsem nemohla usnout. Do 2 hodin jsem čuměla na televizi a pak jsem se ještě furt budila a ráno se zase nemohla probrat. To je hrozný 😒 😠

doli1
8. jan 2010

ahojky taky mám ted spánkovou krizi.ráno dlouho spim ale večer nemohu usnout.nejdřív tak ve 12 v noci 3x na záchod.dohadovat se s šimonem že k nám do postele nepujde(táta mu to dnes dovolil 😠 )noci to je prostě idelka 😠 😠
po porodu se mají použivat jen mydla na intimní higienu

doli1
8. jan 2010

jo a mělo by se umývat po každém wc (stolici)já měla laktacit v ubrouzkách i mydlo stejný.pokud je někdo šitý musí se o to hodně starat

aaadus
8. jan 2010

já jsem dneska spala dobře, asi bych spala ještě teď kdyby mě manžel zase nevzbudil smskou - to je jeho strašný zlozvyk nebo mi to dělá naschvál když ví že si můžu pospat 😠

aaadus
8. jan 2010

laktacit je dobrý, taky ho používám hlavně když někam jedeme na celý den tak si beru sebou ty ubrousky. a co mycí emulze od sebamed, nevíte jaká je?

bibi13
8. jan 2010

ahojte.. ja spím ok, ale dnes ma nejako hlava bolí a nechce sa mi pracovať..uf! dufam, že na mna nič nelezie.. inak u nás celu noc snežilo a ešte sneží.. no hruza cesty..:(
čo ste tu písali za epi-no, tak ja som to počula prvý raz.. sranda, čo všetko ludia nevymyslia..

vladkaz1
8. jan 2010

michalag mala si pravdu s tou flaskou tu je http://www.docsimon.sk/tovar/avent-flasticka-12... no ale ked budem toho objednavat viacej mozno sa opalti neviem uvidim popozeram este ceny v kamennych obchodoch

nikkka
8. jan 2010

ahojte...
tak o tom epi-no pocujem tiez prvy krat...myslite ze to pomaha? neviem si to predstavit ako by som sa mala masirovat..no musim zistit u kamosiek co uz rodili..

vladkaz1
8. jan 2010

ja si to nekupim ,no da sa masirovat hradzicka aj inak 😀
ja som bola roztrhnuta a nastrihnuta pri malej tak ci tak 😉 a poviem ti nie malo,vydrzim je to nas udel

blanka.k
8. jan 2010

Ahoj,
Brno hlásí zavalení tím bílým studeným co padá z oblohy 😅 Na terase mám už 15cm, super, nikdo tu neprotáhl silnici, takže mám od rána klid, že nejezdil autobus 😀 😀 😀 😀
Na mytí používám Saforele z lékárny, pár let jsem používala Lactacid a pak jsem měla problémy s mykózou a mudr. mi doporučila raděj Saforele, tak už používám jen to. je to samozřejmě bez mýdla, a moc mi vyhovuje, akorát Lacta. víc voněl. 😉 Těch 250ml stojí asi 120,-, což je plus minus stejné jako Lact.

nikkka
8. jan 2010

ja si myslim, ze to zalezi ja od "stavby tela", tak isto aj strie aj postava, vsetko co je raz dane ako bude, tak si myslim, ze sa to neda ovplyvnit...

aaadus
8. jan 2010

nikka epi-no asi pomůže, určitě si tím aspoň zjistíš jak správně tlačit a které svaly jsou k tomu potřeba. a taky je to proti inkontinenci. na rozhodování mám ještě relativně času dost, ono se to stejně může používat až od 36tt nebo 38tt ale nevím to přesně

vladkaz1
8. jan 2010

nikkka veru veru ,mas pravdu pri mlaj sa mi strie spravili az tesne na konci ,pouzivala som elastic Q a natierala natierala jak blbec a ajstak som popukala ,brucho ani tak nie tam mam 4ry ciarky mensie na podbrusku ,ale prsia ,ruky od spodu podpazusia myslim a hlavne vnutorne stehna hrozne .
no este ze su to take miesta co vidi len manzel

nikkka
8. jan 2010

jednoznacne v tejto dobe povymyslali vselijake vymozenosti..az sa clovek nestaci cudovat co vsetko vymyslaju..
kedysi nic nemali a vsetko bolo OK a boli spokojni.. 🙂

blanka.k
8. jan 2010

Já se na ten Epi-no poptám svojí gyn. a pak v porodnici, kam plánnuju ve 30tt naklusat na předporodní kurz, mám torchu obavu, aby ten porod ještě nezhoršil nějaké probl. co mám, tak jestli by to nebylo dobré. ten olej mi většina kamarádek doporučovala, že tím se nic nezkazí a stojí pár kaček.
A ještě jsem se večra ptala gyn., jak to mám dělat, když kurz do porodnice je tak blbě mimo moje vycházky a musel abych ho absolvovat až na MD, což už je riziko, že ho nemusím stihnout, tak prý kurzy, těhu cvičení,plavání, atd. tak se povolují mimo vycházky jako když jdu k mudr, že klidně můžu chodit. Tak hurááá, aspoň něco povoleno 😀
Tak chci jít 1.týden v březnu na 1. s manžou, toje prohlídka porodnice, co nám nabízí, co si připravit, 2. je bližší popis jak bude poropd probíhat, a 3. je o kojení, tam už M. brát nebudu...asi 😀 Jinak na cvičení se mi nikam nechce...

aaadus
8. jan 2010

strie mám už x let na stehnech a bocích a teď úplně jemňounké na prsou, ale manžel si toho ještě nevšiml 😅
blanka tu to též padá to bílé z nebe 😀 a to máme jet v neděli do Brna pro nábytek do pokojíčku, ale jestli nepřestane tak pojedeme tak akorát do p....

aaadus
8. jan 2010

já mám jít na cvičení v neděli po 3 týdnech, tak doufám že se tam dostanu, protože už se těším až si protáhnu kosti

doli1
8. jan 2010

já mohla jít na cvičení už v úterý a zapomněla jsem tak snad příští týden to už dám

blanka.k
8. jan 2010

Adus - tak dálnice snad bude ok a centrum taky... akortá jim vzždcky na začátku trvá, než zareagují. 😅 My měli jet zítra k našim, je to sice státní silnice, ale nehody jsou tam normálně, natož teď a je to jen 1 pruh každým směrem, takže naprd ☹ mamka hlásila, že na Hané jsou taky zapadaní sněhem, ať radši nejezdíme 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre