Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
8. jan 2010

vy jste toho zase nakecali, a to jsem tady nebyla asi jen 2 hodiny😀D

vibeke, já mám taky většinu nakoupenou, chybí mi ještě pár blbostí, ale ty do konce února dokoupím a pak přesně jak píšeš ty. Ještě čekáme na kočárek až přijde na sklad, aby nám ho paní poslala.

vladkaz1
8. jan 2010

je pekny ,vcera som ho videla ale v bielom cisto klasika ,zhodli sme sa s MM lom ze je to velmi pekny kocik a maju ho po TT len panicky ,ale v tom drahsom prevedeni retro myslim ...
ja chcem uz nieco prakticke ,no aby sa dalo otackat kolesa korba a fakt ma stve teraz ho nemozem kupit ,lebo sme kupili tu telku takze 600E islo prec a musim pockat na dane v marci ☹ inak by som uz objednavala asi ten jane aj ked muz nesuhlasi moc

zzuzullka
8. jan 2010

ja som mala pred svadbou 59kg, dva roky po svadbe som mala teraz pred tehu 69 kg 😅 čo nie je moc pekné a teraz mám pekných 64kg, a po pôrode by som si túto váhu chcela udržiavať tak dúfam, že sa mi to podarí. a moja výška je 178cm takže aj tých 69 nebolo zas tak moc.

vladkaz1
8. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... tento je pekny ze? len hovorim ja by som do klasickeho nesla

arcik
8. jan 2010

Ahoj babeny..

týýý jo vy toho fakt nakecáte to je děs..

holky normálka jsem řešila kočárky a přišla jsem na to že bych chtěla typickej hlubokej a pak sporťák jenže ucházející byl roan marita a ten je i se sporťákem a docela drahej na to že bych používala jen hlubokej a našla jsem na netu zázrak...

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...

až dojedem hlubokej koupim sporťák dle velikosti kluka ne??
pořáds jsem se nevěděla vybabrat páč s těma kompletama mam špatnou zkušenost,při Klárce jsem měnila kočár 5 krát

mishah
8. jan 2010

Ahoj holky 🙂 U nás teda taky pěkně sněží, malej mi v tom počasí ani nechce být venku-asi bychom potřebovali pořádné sáňky🙂)
Jinak jsem dneska byla u mého dr na kontrole, už je to takové víc v pohodě, když člověk cítí ty pohyby a nestresuje se pak tolik,jestli je mimčo OK 😉 Dělal i UTZ, mimísek si spokojeně spinkal, ani se nedivím, o půl 8 ráno 😀 Brali mi krev,ale už nevím přesně na co-snad něco kvůli ledvinám??Na cukr jdu za měsíc a pak zas někam na specializ.pracoviště na velký UTZ ve 30tt...to je síla jak to letí, už jsem taky začala vybalovat věci po malém a třídit je.Taky si myslím,že je lépe to mít nachystané dřív-já šla ve 35tt do poradny v nemocnici a už si mě tam rovnou nechali 😒a rozhodně jsem neměla tašku do porodnice sbalenou 😅

arcik
8. jan 2010

Vladka to je můj sen ten kočík co jsi sem dala link..jen se mi nevejde do auta a taky je mi líto těch peněz za něj 😀

zdenkapo
8. jan 2010

Anty jj,ale do úterka daleko,tak uvidim,teď už s tim nic neudělám... to zvládneš

Mishu, samozřejmě je to můj názor,ale já bych se vyčítala ,kdyby se mi kvůli tomu,že jsem to neměla hlídané narodilo nemocné dítě, mající třeba cukrovku na celý život

Adus kdo jste teď pracující,tak je fajn,že po MD si rovnou zažádáš o RP a zároveň můžeš čerpat dovču,tak budeš mít dvoje prašule

zzuzullka
8. jan 2010

presne ako píše vladka, už chcem trošku praktickejší s otáčavámi kolesami, naklikávanie športovej časti a autosedačky, otáčanie v smere a proti smere jazdy... len teraz pemýšlam či je fakt také dôležité aby sa dalo aj v hlbokej vaničke polohovať dno-aby mohlo bábo sedieť, lebo takých kočíkov som našla len málo a tie ktoré máme zatiaľ vybrené tak to väčšinou nemajú. tak neviem či mám od toho upustiť alebo mám radšej hľadať kočíky s tým

vladkaz1
8. jan 2010

arcik super cena a ten s tymi gulickami nema chybu je pekny velmi 🙂

arcik
8. jan 2010

Vladka dobrej nee??a ani mi nebude líto když ho pradám za málo jelikož do něj málo dám 😀 😝

lienka1076__2
8. jan 2010

Ahojte kočky. To je hrozné, kým to všetko prečítam, čo ste popísali, tak bude večer 🙂 .
Dnes som si chcela pozrieť odsávačku mlieka, ale neviem sa rozhodnúť ktorú. Neviete mi poradiť?

blanka.k
8. jan 2010

Mishut - tak tak, taky už odopočítávám dnny do MD 😀 jenže to pak bud ufunící koule bez nálady někam chodit 😅
Adus - nevím, kamarádce došla, a to už bylo po 14 dnech, co už platí sociálka , ne zaměstnavatel,... tak nevím 😅 Taky je větší pravděpodobnost, že nedojdou, ale riskovat se mi to moc nechce
Zuzul - tak šup, odpojit internet a učit se. Jé, já jsem ráda, že se nemusím učit, protože jsem teď nějaká vymatlaná, nic neudržím v hlavě, nedávno jsem s mužem počítali jakýsi příklad a on si myslel, že si dělám srandu, že nevím jak na to a smál s emi a nehctěl mi věřit, že jsem nějaká ko v těhu i co se týče IQ 😀
Já jsem v práci strašně žrala 😀 Ráno pár koláčků na snídani v 8, v 10 nějaká sladká tyčinka na sváču, ve 12 teplý oběd v restauraci, z ní hned do samošky, a po cestě zakousnout něco sladkého...ve 2 třeba ještě nějaký sladký jogurt, a kolem 4 další koláček, tvarohový závin, nebo rohlík s něčím, a pak doma v 7 studená večeře, v 10 další a v 1 spát 😀 Když jsem musela někam do terénu, tak jsem si přišla blbě, že jsem furt vytahovala svačinu 😅 Teď jím mnohem míň, ale zas jsem furt doma a prd dělám, a jsem v pohodě, žádný stres, tak jsou ty kila nahoru 😅

mishutka
8. jan 2010

Tak já jsem nástupel do práce z hubla přes 10 kg a teď je mám zpátky a to ještě nekončím ☹
Jím taky ráno, odpol. a večer + mezitím nějaké ovoce. A stejně kynu a kynu 😀 Skoro každý den hod. procházka se psem.
Po porodě doufám zhubnu, ale prsa by mi mohli zůstat 😀

xxx.klarka
8. jan 2010

arcik, myslím že když se tam bude malej vejít třeba i přes tu zimu tak je dobrej, a pak rovnou koupit nějákej sporták. A jaká barva by se Ti líbila? Mě se docela líbí ta 8.

nikkka
8. jan 2010

no je ten kocik taky klasicky, ale mne sa tie moderne moc nepacia..a tie drahe ako napr.inglesina su super klasika, ale predrazene a k tomu by som potrebovala este urcite jeden viac sportovy..
uvidim aky bude tento co som vybrala, ked na buduci tyzden pride, rozbalim ho doma a vyskusam, potom dam vediet...

vladkaz1
8. jan 2010

zuzlka tak tak presne 😉 ked nepojdem do jane s dvovodu financii ze budeme kupovat aj malej postel na raz aj manzelsku .. tak kupim ten casual play alebo x lander ... to je posledna najlacnejsia moznost ale to by som musela byt nutena financiami ..

arcik
8. jan 2010

Klárči mě se líbí 8,10 a 5 takže nevim ještě rozhodne komise domácí....
přesně takhle jsem nad tim uvažovala,když v něm odvalíme i zimu bude to super.... 😉

vladkaz1
8. jan 2010

Lienka ja budem mat tu avent kufrikovu pockaj niekde ju najdem je elektricka .. kedze som mala problem s kojenim pri malej a nanoniec len mesiac som kojila teraz chcem co najviacej lebo sme hupovali 10 krabic 350G mesacne mieka HA je to strasne vela penazi ☹ chcem tomu zabranit tak nech kojim co najviacej ,alebo odsavam 🙂

blanka.k
8. jan 2010

Zuzul - to jsi teda hubeňour, já vážím tak nějak stejně a měřím o 20cm míň 😅
Dnes ráno jsem stoupla na váhu a mám o 2 kg víc než včera ráno a to jsem včera jedla docela málinko, jak jsem běhal apo doktorech atd. 😅

zzuzullka
8. jan 2010

vladka dúfam, že si dnes pozitívne naladená lebo som ťa začala zasa otravovať cez IP 😅 poznáš to že:"podaj prst a zožerie ti celú ruku" 😀

xxx.klarka
8. jan 2010

arcik, ta 10 nad tímto motivem a barvou jsem uvažovala. Buď červený co jsem už objednala nebo tato varianta. Všechyn 3 varianty co jsi si vybrala jsou hezký. Jde o to aby se Ti tam malý vešel i přes tu zimu.

mishutka
8. jan 2010

Zdenka:až se mi narodí nemocné dítě pak si můžu vyčítat cokoliv a bude mi to na hovno!!!! 🤐
To by si tu pak musel každý šáhnout do svědomí kolik mě šampusu, piv, jídla z KfC, tvařůžky apod.

blanka.k
8. jan 2010

Mě včera mudr. říkala, že na GTT posílá všechny těhule... 😉 Akortá se tam furt nemůžu dovolat a objednat se ☹

vladkaz1
8. jan 2010

zuzul nevadi mi to ked mam cas rada poradim .. len za chvilku idem prec s malou von a nakupit

arcik
8. jan 2010

Klárko i kdyby ne tak nevadí...myslim že ten kočár za ty prachy službu udělá......a pak vyberem nějakej sporťák... 😉

bibi13
8. jan 2010

zzuzullka, ešte mi nepišiel.. mal by mi prísť v pondelok.. uvidíme, dam potom vedieť ako vyzera.. objednávala som si Bexu B4, zeleno čierny a je to trojkombinácia (vanička, vajíčko, športiak a je to fajn lebo su tam aj nanožníky na všetky tri časti a strieška na vajíčko).. takže sa už neviem dočkať.

arcik
8. jan 2010

Klári a ta barva 10 je hot favorit....uvidim co na to komise....je to moderní a dobře se to pak prodá..

vladkaz1
8. jan 2010

http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?ai... zuzul ak mas facebook mrkni sem jak kocky pouzivaju tie latkovky len sa tam prihlas

antynka1
8. jan 2010

Právě je s sama doma diskuze o plenách - na ČT1.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre