• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
vladka ta to byl fakt na hovno den
manžel mi teď dovezl dvě zmrzliny s karamelovou polevou z mekáče, už je mám v sobě :grinning:
jsem si vzpoměla - předevčírem jsem byla v tescu a u pokladny stál pán, bundu s nápisem odtahová služba a kupoval boby :grinning: jsem měla co dělat ať nevybuchnu smíchy
9. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ešte pred mesiacom nemohla mäso ani cítiť a teraz jem kuracie každý den..xixix.. a zavarane papriky.. no mnamnka.. a tiež aj mandarinky a oharky.. mnam mnam mnam..xixixi.. a aby som nezabudla, nemala som rada ryžu.. teraz sa jej nejako neviem dojesť..hi
9. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antynko - tak to držím palce, ať to jde líp do hlavy. :wink: Krtka doporučuju, jen vynechej ten díl s vosama... nic pro citlivé duše :grinning: No a ještě, když hoi zahradník chtěl otrávit :grinning: To by mělo být do 18 nepřístupné, týrání zvířat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaadus :grinning:
9. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandarinek jsem si koupila ve čtvrtek kilo, měli takové pidi - ty mám nejraději a už jich tam má jenom pár
9. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani díky za tipy :grinning:
9. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda zmrzlinu bych si dala :grinning:
9. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.. doli podobne.. a hlavne tu z mekaču s karamelom..mnaaaaaaaaaaaam :angry:
9. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu jsem ještě nikdy neměla klidně by mě stačil nějaký nanuk
9. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zmrzlinka by bodla - nějaký zmrzlinový pohár s ovocem a zalitý kopcem čokolády.... Mňam, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já před chvíli měla puding s jahodami posipaný grankem mnam
9. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dost! Už mi nedělejte chutě!!!!! Nebo půjdu vyrabovat lednici :grinning:
Anebo se bavte o řízkách, to slintat určitě nebudu :grinning:
9. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky o jidle mi ani nemluvte :slight_smile: dneska jsem mela zase krece v brichu a cely den mi tvdlo tak jsem jenom lezela a jedla, obed mi tak chutnal (zampionova omacka) ze jsem si ěx priddavala :slight_smile: a od te doby jsem potravinovou skrin jeste nezavrela pul hodiny po veceri a ja mam hlad zas :sweat_smile:
maly asi potrebuje vic energie :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky byla koukout do lednice a nic moc tam není, máme nějak vyžráno..... Leda, že bych vyndala z mrazáku cukroví :grinning:
9. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam zmrzku kocky idem si dat :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynko, já měla dneska kremrole. Léta už jsem je nejedla, ale dostala jsem na ně šílenou chuť, ještě že tu máme cukrárnu kousek od baráku :grinning: teda nechci dělat chutě :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asentaja to jsi mě připomněla že táta jede zítra na hokej-stoho koukají větrníky :grinning:
9. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda holky, tak jste mi dělaly takový chutě, že jsem šla zalovit do mrazáku - cukroví jsem tam teda nechala, ale objevila jsem jahodovou dřeň, tak už se na ní pracuju
Asentaja - já mít cukrárnu kousek od baráku tak se tam aisi rovnou přestěhuju :grinning:
9. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli, větrníky měl manža, já si dala ještě jeden věneček. Hmm, až teď mě začaly chytat chutě. Cca před 2 týdny, do té doby nic.
9. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antynko, já tam byla poprvé, ale asi né naposledy. I když teď bych si dala raději tu dřeň. Jdu pro něco k večeři...
9. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vypadá že jste šli všichni papat :grinning:
9. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka tak to mas naozaj den blbec, ale mozno je to aj tym pocasim ... tak to sa cudujem ze to na nu zabralo, u nas ked je spravanie uz neunosne tak malemu odlozim auticka alebo s cim sa momentalne hra na ladnicku a reve ako tur, ale nedostane az vecer alebo pokial je uz dlhsie dobry ... inak neviem ale aj ja som pri malom nervoznejsia a co ma stve je ze rychlejsie sa rozculim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a neviete po com v UK vychadzaju Tommee tippee??? ja by som brala pravdepodobne odsavacku, ale zase koli jednej veci sa mi z tade asi neoplati :frowning2:
9. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, som tu dlhsie nebola, kdze som sviatkovala u svokrovcov na SVK a tam je problem sa pripojit :dizzy_face:
mala som aj malu "nehodu" zlcnikovy zachvat", bolo to strasne, takze si davam pozor teraz na to, co zjem, ale inac v pohodicke...
a podla UZV zo stvrtka vyzerame na babulku...i ked doki nebol stopercentne presvedceny, tak uvidime, mozno pride rad aj na toho mojho Darienka :dizzy_face:
a od 14.1 mi zacina predporodna pripravka, tak ideme s mm "rodit" :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulka, fuuuha hlavne ze uz sa neopakuje, ale nezavidim ti .... ale gratulujem k dievcatku :dizzy_face:
9. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vítám novou tvář.

tak jsme přijeli z toho AVATARU a jsem nadšená :slight_smile: bylo to super. :slight_smile: ani mi nepřišlo, že to trvalo tak dlouho ... akorát berušce se moc nelíbili ty hlasité zvuky.
9. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka tak sa oplati ist? ... inak drobci uz reaguju na hlasite zvuky, tak asi preto
9. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, mě se to líbilo moc, je to zajímavý :slight_smile: je to úplně jiné než normální scifi film... :wink:
9. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to pekny film, sme ho kukli cez sviatky s mm tiez...urcite sa oplati...taka sci-i rozpravocka...je tam aj action...mne sa to tiez pacilo :dizzy_face:
9. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som sla do kina, ale vo ZV uz ziadne nie je :angry: a do BB je pre nas daleko, kedze auto nemame :unamused: :frowning2:
9. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, my jsme si na to musela rezervovat lístky14 dní dopředu a už měli posledních pár kusů. Nedivím se, fakt to stojí za to.
9. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok