Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
21. sep 2009

cau, mam naladu pod psa, mame nechteji nic rict, pritom podepsala, ze si preje byt o vsem informovana, ale Dr. ji ani nenavstivila....sestry nic rikat ensmeji, snad vizita ukaze. Mala v noci zase nespala, ja jsem uplne hotova, do toho volala svagrova at ji pohlidam syna, ze potrebuje ke kadernici! me malem slehlo...

aktaka
21. sep 2009

Brambur, držím moc pěsti, ať je to s mamčou v pohodě!

ivanka612
21. sep 2009

bramburko...noboj bude to ok,u nas to bolo podobne tatino ani nevedel ako na tom je a co mu vlastne je a ani nam poriadne nikdy nechceli nic povedat. Musis si oddyhnut,ved si neni robot... Drz sa

dezyre
21. sep 2009

Dobré ráno májovky..
Brambu.. i já moc moc držím pěsti.. ... ať se mamči uleví a je jí dobře 😉 .. a švagrovou bych poslala do háje.. teda slušně jí vysvětlila, že na to teď nemáš 😉 musíš se šetřit ..

simlenka
21. sep 2009

Ahoj holky, brambur,drzime pesti a verime,ze brzy bude lip. Jak rika Dez, svagrovou nekam posli,potrebujes silu pro sebe,malou a mamcu 😉 Dez,jak je tobe? U nas dobry,jen na kone nejak nemam cas.Terinka je mrzoutek,asi zub,takze ji porad utesuju a mazlim,ale moc to nepomaha.Do toho se citim nejak divne,asi to je tim jinym stavem 🙂 dneska nemusim varit,mame od vcera kotel rajsky,tak pujdu po o chrupkat s Terinkou,uklizeno jakz takz mam,jen vytrit by to chtelo,ale prace neutece,bud vytru vecer nebo zitra.Hezky den vsem

babara
21. sep 2009

Tak to vypada, ze ten Janotuv balicek je schvalen :( to je teda rychlost

andelka
21. sep 2009

babara: Nestraš, fakt? To jsou magoři. 😠 No, tak to doufám, že manželovi přidají, protože u nás každá koruna dobrá. 😒

simlenka
21. sep 2009

To je to o tech snizenych davkach? Ouuu - manzelovi nepridaj,my asi pujdem krast,ale nevim kam ☹ nebo budem jist jen ryby a zverinu,to mame zadarmo!

simlenka
21. sep 2009

Tak uz jsem to cetla! No co se da delat! Jen me zarazi,ze o svych platech budou teprv jednat,ale u normalnich lidi jim to jednani moc prace nedalo! Tak si na to jdu zvyknout a snazit se v tom najit neco pozitivniho - treba ze nase deti nebudou pla tit statni dluh,protoze my ho zaplatime za ne.

ciknori
21. sep 2009

Sim, kéž by se to dalo brát takto 🙂
Bramburkaa, taky přeji tvé mamince, tobě a celé tvé rodině hodně síly.

janulka04
21. sep 2009

ahojte babule....
tak ja hlasim prvu tycku a objimanie WC misy.... 😝
bramburka...taktiez sa pripajam, vela sil 😉

bramburka
21. sep 2009

holky, si jako myslite, ze ten balicek zachrani statni dluh? hahahaha
diky holky, do toho mala svuj hysterak, asi se zcvoknu

bramburka
21. sep 2009

doufam, ze platy poslancu se snizi tak o 50%, to jeste ani nahodou neodpovida tem nasim 10 procentum, me je to jedno, me to nepoloží, ale znam rodiny, ktere teda uz ted resi, jestli koupit 8 nebo 10 rohliku. Ach jo.

ciknori
21. sep 2009

spíš čekám, že budou dlouho a ohnivě rokovat a pak prohlásí, že by rádi, že by měli jít příkladem, ale že vzhledem k zákonu č. ... to vlastně nejde... 😅

babara
21. sep 2009

No, ja pozitivum vidim ve srovnani s jinyma zemema. Muzem byt radi, ze mame vubec materskou, nekde nemaj vubec, nekde jen par mesicu.
Ale zas je fakt, ze je tam tim padem rovnopravnejsi postaveni zen na prac. trhu, nemusi se tolik bat je zamestnavat, kdyz jim neodejdou na x let. No ale stejne da vetsina prednost zustat doma s ditetem i zadarmo, kdyz si to teda mohou dovolit.

ivanka612
21. sep 2009

Ahojte no vy to tam mate nejake pestre.... Ja som do teraz pracovala ako zivnostnicka a teraz som sama seba zamestnala,kvoli materskej,nech z toho statu nieco vytazim,nemusim stale len platit ako idiot a nic z toho....
Brambur ty mas svagrinu asi taku ako ja....ked ma ona nieco tak vsetci musia behat,u nas je to tak zatial iba zo psami,pride a odlozi si ich na mesiac...ja mam sice zvieratka rada ale dvaju pitbully v byte je trosku moc a to mame aj my psika a ten tychto dvoch neznasa,tak ju musim davat ku mojej mame a ja tym trpim....
no ale skoncili jej zlate casy lebo teraz ku nam budu mat zakaz,su strasne divoky a nepotrebujem aby na mna niektory z nich surovo skocil a ublizil tak babatku...
janulka a kedy ides k dr??

ceeruti
21. sep 2009

Ahojky,tak se k Vám potichoučku přidávam 🙂 Zjistila jsem to ted o víkendu..je to šok,protože mame květnovou dceru po IVF a ted najednou nečekaně a hlavně PŘIROZENĚ-pry to vypada na květen / červen,protože ja normalně nemenstruuji,pouze několikrat za měsíc špiním,takže se to urict neda,jen podle UTZ a tam zatím nic videt není,jen to mam potvrzené z krve 🙂

simlenka
21. sep 2009

Zadluzili jsme se a tak se to zaplatit musi,je to na hovno,ze se to dotkne zrovna nas,ale uz jsem s tim smirena,co jinyho taky muzu delat?Nadavala jsem,neulevilo se mi,tak je potreba zmenit mysleni. Tech 800,- neni svet,verim ze matkam samozivitelkam to vynahradi pridavky a tak... Nejsme na tom nejlip,ale jsou na tom lidi daleko hur. Ceeruti,obrovska gratulace!Vitej mezi nami 😉

janulka04
21. sep 2009

ahoooj ceer, ako vidim mas termin den po mne 😉 drzim palceky......
ivanka, tento piatok, idem totiz na Slovensko naposled a potom budem chodit uz len tu v Bavorsku...

miroslava89
21. sep 2009

ahojte..ja dneska nic nestiham😝 od rana len pracujem a pracujem..

ivanka612
21. sep 2009

Ceeruti: gratulujem a vitaj medzi nami
janulka: no myslim,ze tam budes mat asi lepsiu starostlivost ako tu,zijes tam trvalo????
Mne sa tu uz normalne drieme,este hodinu to musim vydrzat

janulka04
21. sep 2009

ivanka. vyzera, ze uz tu zostaneme, je to tu pre nas ovela jednodussie ako na Slovensku...a aj kvoli malym, tu maju lepsiu perspektivu...minimalne jeden svetovy jazyk sa dobre naucia 😀 😀 😀
a s tou starostlivostou mas pravdu, ked bola jedna moja malinka na zakroku v nemocnici, ktory trval nejakych 10minut, zasla somnad pristupom a nakoniec pri odchode dostala 2 privesky, asi 30parov nalepovacich nausnic a plysiaka...ze vraj bezna starostlivost...sila, ze?

ceeruti
21. sep 2009

Ahojky,
děkuji za přivítání 😀
janulko04-ja ho mam zatím jen cca-protože ja nemam MS a tudíš to jen ohadla,víc zjistíme,až bude poradne něco videt na UTZ.Ja mam doma dceru 23.5.2008,tak jsem zvědava,jaky bude ofiko termín 😀

janulka04
21. sep 2009

a kedy ides na UTZ, ceer? Respektive k lekarovi? Ja teraz v piatok a velmi sa bojim, ja som taky bojko....

bramburka
21. sep 2009

ahoj, tak mama metastaze do mozku...vícečetné, takže já nevím, zatím jsme nemeli tu sílu jí to říct.

ciknori
21. sep 2009

Bramburko, to je mi moc líto. Drž se...

bramburka
21. sep 2009

Barum no vis, ja bych se s zenskejma, co berou prumernej plat 3000 euro tolik nesrovnavala...ono z toho se dá líp našetřit, ale ja ze sveho puvodnho platu na mimi teda nenasetrila...

halintoa
21. sep 2009

Ahojte, môžem sa pridať? // som našla minulý týždeň, chcela som to mať dnes potvrdené z krvi, ale moja doktorka má dovču, takže až budúci pondelok ☹ . Hádam bude všetko v poriadku.
K oficiálnej časti:, mám 24, som vydatá (s MM sme spolu 7,5 roka z toho 10 mesiacov manželia) a toto bude naše prvé bábätko. Snažili sme sa od februára.
V pase mám síce 7tt, ale je to určite posunuté, lebo som mala posledné cykly dlhé, 35 a 38 dní. Zle mi zatiaľ nebýva, iba cítim tlaky v podbrušku a prsiach a dnes som skoro zaspala v práci.
Inak, chcela som ísť dnes k Dr aj preto, lebo mám zrejme mykózu 😒 , tak mi sestrička povedala, že si mám kúpiť Canesten. V lekárni mi lekárnička povedala, že veď to tehotné nesmú, odporučila mi Femigel, ale v príbalovom letáku je tiež napísané, že sa tehotným neodporúča, tak neviem, viete mi niektorá poradiť, ako sa toho nepríjemného pocitu bezpečne zbaviť? 😖

bramburka
21. sep 2009

ja to resila pri kojeni, a pri kojeni se nesmel gynopevaryl a naopak doporucili canesten.

janulka04
21. sep 2009

bramburka....vela vela sil ti prajem...neviem si ani predstavit, ake to musi byt pre teba tazke....drz sa
halintoa: ahooj a vitaj medzi nami, ja tehu tiez nemam potvrdene, v piatok idem ku lekarovi, tak sa modlim, nech je vsetko ok...to vies...obavy.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre