Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
11. jan 2010

janulka, my tiež budeme brať čierny S10- farbu som nechala vybrať manžela a povedal, že ten zelený je už veľmi bežný tak si vybral čierny s kruhmi 🙂

janulka04
11. jan 2010

aha, no ty myslis S10...my sme sa rozhodli pre S12 😉 😵

bibi13
11. jan 2010

ta zelena je ešte krajšia ako na tej fotke.. váážne..

janulka04
11. jan 2010

bibi, ja mam 166cm a mm mozno o cm viac....tak pre mna je tvoj mm vysoky 😀 😉

janulka04
11. jan 2010

bibi, tak laska na prvy pohlad? Tak nech sa v nom babu dobre jazdi 😵

zzuzullka
11. jan 2010

bibi, ďakujem za odpovede.takže vlastne na ňom nie je ani jedna vecička negatívna.no to je božský kočík 😀

zzuzullka
11. jan 2010

janulka S12? na e-kociky maju na vyber len po farbu S11 alebo sa blbo pozerám?

bibi13
11. jan 2010

janulka presne.. laska na prvý pohlad.. aj na druhý, tretí, štvrtý .... 😀 😀 😀
zuzi, zatial je dokonalý.. uvidíme, ked ho budeme užívať... ale zdá sa mi fakt super.. môžem ti to premerať ešte ked chceš, ale asi až zajtra, nevadí.. ja totiž neviem kde je meter.. a môj mm je det a oddychuje.. môže byť?

zzuzullka
11. jan 2010

bibi a mohla by si mi prosím odmerať ešte tie 3 rozmere? a to už je posledná vec, sľubujem 😅

zzuzullka
11. jan 2010

ok bibi, počkám si do zajtra.tak sa vytešuj s kočíkom 😀

bibi13
11. jan 2010

vytešujem, vytešujem.. 😀 😀 😀 keby som mohla skákať, tak aj skačem..xi

janulka04
11. jan 2010

zuzulka, neni...teraz maju novu farbu..to je ta S12..na E-kociky, kukni Bexa B3 a vo farbach je uplne posledna...je podobna tej S10, ale tam su kruzky zlto biele tusim a S12 su Modro strieborne a tie chceme my 😉 😵

bibi13
11. jan 2010

janulka, nooo aj ta S12 je pekna..

janulka04
11. jan 2010

bibi, dakujem, uvidime, ako bude vyzerat nazivo... 😉

zdenkapo
11. jan 2010

mam objednano z prvého obchůdku 🙂 zavinku,síť proti hmyzu na kočár,lahvičku Avent 125ml-99,-Kč,pěnové lehátko do vaničky,30x bavlněné bílé plenky,osuška bílá,pleny potisk----- už se těším

doli1
11. jan 2010

ahojky všem dnes jsem jaksi neměla čas sem psat ani nakounout.šimka mám doma tak bylo o zábavu postaráno
jak vidim tak všichni plně nakupujete.já už se taky těšim ale kvůli fin.to vypadá až na příští měsíc.pomalu dávám do kupy výbavičku.něco mě přinesli holky něco bude po šimčovi a něco jsem nakoupila až bude komoda tak udělám soupis co ještě koupit asi by to chtělo ještě něco růžového 😀 budete kupovat nějakou jarní kombinézu?
zdenčo gratuluji k negativnímu cukru to ej fakt úleva.

monika.c
11. jan 2010

ahojte,tak my sme uz v uk,docestovali sme v pohode,uz som bola aj v praci a Luky v skole,no proste den ako vysity. 😒 som unavena az,uz ani na pismenka nevidim.vy toho tolko vzdy popisete,ze nestiham ani citat.aj ja uz mam vybrate kociky,rozhodujem sa medzi per perego a chicco,uz ich len nazivo vyskusat 😉 zdenka,to ti zavidim,ze uz mas po glukoze,mna to caka az 12.2. 😒 no nic,idem spat,prajem vam dobru noc 😔

zzuzullka
11. jan 2010

monika, tak to je super, že ste v pohode zvládli cestu 🙂

yanika
12. jan 2010

Dobre ranko, tak ja som prave vypila tu sladku gebuzinu a idem ku doktorke🙂
Bibi: ten kocik vyzera fakt super, pekna farba... dobry vyber 😉 ja si idem ten "svoj" pozriet dnes az do Trnavy, takze si ideme s manzelom spravit vylet....
Baby to aj vy mate take sialene a zive sny? Ja by som mohla zacat pisat romany hihi 😀

zamilovana
12. jan 2010

yanika nie si ešte tu, prepáč že sa len tak zapájam, ale ty si to pila sama doma? Koľko toho sladkého si si riedila?

michalag
autor
12. jan 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

ja som vas len tak rychlo preletela, tak asi nebudem reagovat na vsetko, ale viac menej ste rozoberali nakupy 😀

bibi, ten kocik vyzera suprovo a presne v takej farbe sa pacil aj mne 🙂 😉, myslis ze sa ti nebudu nan chytat musky?

zuzana, gratulujem k chlapcekovi 😵

aaadus
12. jan 2010

Dobré ráno,
yanika já mám živé sny, skoro každou noc. ale už to nejsou takové horory jako na začátku
michalag jak bylo na 3D?

michalag
autor
12. jan 2010

aadus perfektne, len sa v kuse hybalo tak pan doktor mal obcas problem 😝 😀 , boli sme dole hlavickou ...

pheva
12. jan 2010

Ahojte dievcata

My hlboky kocik nekupujeme ale poziciame si od svagrovcov. Uz v nom sice vyrastli 3 chlapcekovia vratani aj nasho Hena ale na 10 mesiacov sa nam neoplati kupovat nejaky novy. Neskor sa rozhodneme kupit novu buginu.

Bibi a Janulka u nas vysskovy rozdiel je ..... 😀 JA 158cm Mangel 184cm 😀

aaadus
12. jan 2010

michalag a? holčička? chlapeček?

pheva
12. jan 2010

michalag uz viete pohlavie dietatka?

pheva
12. jan 2010

Moj tip je chlapcek

michalag
autor
12. jan 2010

pheva vieme ale nie na 100% a mne sa to podla fotky velmi nezda, skuste si tipnut... 😅 😀

pheva
12. jan 2010

michalag mne sa zda podla fotky ze je tam pipik 😀

aaadus
12. jan 2010

michalag no podle fotky bych řekla chlapeček, ale není ten pindik nějaký malý? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre