• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
autor
aaadus to nemusi byt pipik ale vajka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je pravda, ze obrazok je dost nezvycajny, fotograf nema asi talent na fotenie :grinning:
12. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pheva ta foto je robena z videa, lebo u nas fotky z 3D nerobia
12. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale podla toho to moze byt aj to aj to :grinning:
michalag tak už nás nenapínej, stejně jsou jenom 2 možnosti :grinning:
tak to je potom ine. A lekar vam povedal jeho nazor na pohlavie?
12. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
povedal ze to nie je na 100% ale ze je to ........
12. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok vas napinat budem ja .....
12. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ránko,
ty nás tedy napínáš! Tak pověz co to je!
pravdaze ak nieco uvidime
Ale dle fotky tipuju spíše na holčičku :grinning:
12. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babude idem si opat lahnut tak zatial
12. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčička :grinning:
12. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla dokiho to "vyzera" na dievcatko ale nie na 100% lebo inak sa ani nechcelo ukazat takze ani on nemal velke moznosti, ale tatino sa velmi tesil lebo si teraz prial velmi dievcatko a od zaciatku mi to vravel, tak este uvidime v 30tt a ked nam tam doki nepovie tak budeme mat prekvapko az do porodu :slight_smile:
12. jan 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to gratuluji a uvidíd, jestli to na 100% potvrdí :grinning:
12. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky...

Doli
děkuji,je to úleva nádherná...

Michalag
tak prvotně je dobře,že je vše v pořádku a ta fotka je teda tak universální :grinning: tak skutečně bych to dle fotky tipla spíš,že to je mezi nožkama pytlíček,ale když nás tak napínáš a sama píšeš,že to můžou být vejca,tak to bys asi tak nenapovídala,tak můj tip je HOLČIČKA
12. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé,tak než já to s pauzama nasmolim a odešlu,tak už to tu je,tak předběžná gratulace,ale asi si málo uspávala,že? :wink:
12. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všecjmy se tady bavíme o různém nakupování, většinou přes internet. Máte některá s nějakým e-shopem blbou zkušenost a nedoporučujete ho?
12. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag gratuluju :slight_smile:
antyn já co jsem zatím objednávala, tak mi přišlo včas, do týdne jsem měla zboží vždy doma
12. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko :slight_smile: Michalag:já si teda taky tipuju spíš holčičku :slight_smile: i když z té fotky z videa jsem nepoznala ani co to je za část těla.. :grinning: Jinak mi taky dr na velkém UTZ říkala,že jistota je ve 30tt :wink:
12. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni, tu Aventku jsi asi kupovala tu levnější verzi, ne tu bez BPA, co? Ale i tak, kdes sehnala tak levnou lahvičku?
12. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
Baby kupuje niektora z vas aj ohrievacku na flase? alebo je to zbytocnost?
12. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynko:v dětském ráji ji mají taky za 99,- a velkou za 129,--když bydlíš u Prahy,dá se to i osobně vyzvednout :wink:
http://www.detskyraj.cz/oddeleni/54-akce
12. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak já si lahvičky avent nemůžu vynachválit a to jsme plně kojila docela dlouho :slight_smile: Malému pořád kupujeme Sunar a ty lahvičky mají velkou výhodu,že hrdlo je široké,navíc náš lukášek nechtěl vůbec ty anatomicky tvarované savičky, takže jsem všechny Nuky rozdala kamarádkám :wink:
12. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misah díky :slight_smile:
12. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka já ohřívačku zatím kupovat nebudu
12. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky :wink:
Koukám, že za pár dní co jsem tu nebyla jste zase prokecaly přes 70 stránek :grinning: , to asi nedočtu ani do důchodu :grinning: :grinning:
Michalag předběžně gratuluju :wink: snad se nám to tu ještě zaholčičkuje a nezůstanou ti naši chlapáci sami :sweat_smile:
Pralinka .. já pořád o té ohřívačce přemýšlím. A samozřejmě jsem koukala na Avent, ale je pěkně drahá. Takže ohřívačku budu kupovat asi až po porodu. Protože pokud budu mít mlíčko tak budu kojit a myslím, že by byla prozatím zbytečná. Stejně tak s odsávačkou. Asi prvně nakoupím věci, který vím, že chci a budu potřebovat hned a pak se asi dokoupí. Olympii nemáme daleko, téměř co by kamenem dohodil, takže asi tak :grinning:
12. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka:já ji mám doma,ale jednak jsem kojila plně a používala ji až na ohřev příkrm-ale-trvalo to docela dlouho,než se jídlo ohřálo,když měl malý rok,začla jsme to ohřívat v mikrovlnce..(i když podle některých se tam snad znehodnocujou některé živiny).Dostali jsme ji a osobně bych si ji nekupovala, uvidís sama,co budeš potřebovat,až se miminko narodí,přesně jak píše dezyre :wink: :wink:
12. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno,

yanika, já mám snů až do ale lůja, už mi z toho hrabe, jsem normálně unavenáz toho co s emi zdá v noci. :-X

michal, tak to jsem zvědavá co to teda bude:slight_smile: já doufám, že se u nás dr. nesekla a že to je fakt ta holčička, ale když najela na prdelku, ak fakt nikde nic nebylo vidět. :slight_smile::grinning:
12. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, gratulujeeem.. predbežne.. čo sa týka tých mušiek.. ked budu doterne dam sieťku proti hmyzu a bude.. ale nie je taký žiarivý, tak možno si ho ani nevšimnu..:slight_smile:
12. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok