• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Bibi - já nemám excel, ale OpenOficce, tak to bude ono... :wink:
12. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus, zrovna jsem na to koukala :sweat_smile:
Chci to jako překvapní pro manžela k narozeninám, má e v březnu, tak snad budou mít nějaký volná termn :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik jestli to chceš mít na březen, tak jí volám hned zítra. vím, že holky co se k ní objednávaly tak měla volno až ke konci března. nebo pokud si pojízdná zkus tady kdyby kača neměla volno
http://www.fotobrusperk.vasweb.eu/
12. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus, díky, to jsi mě překvapilka, že má tak narváno, sakryš. Manžel má narozeniny 2.března, tk to asi nic :unamused:
12. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež sa pridávam k májovkám :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik zkus, třeba tě někam šoupne. za zavolání skoro nic nedáš. nebo zkus tu paní v brušperku. tu zase doporučovala jiná maminka z ostravy co se u ní byla fotit a byla spokojená. třeba bude mít volno
12. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu vítej :slight_smile:

je to možné, že nás pořád přibývá? :sweat_smile:
12. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J, určitě se zeptám :wink: Moc děkuju za info.
Vítám nové těhulky :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik a co na velkém utz, všechno v pořádku?

našla jsem si novou neřest - cereální lupínky fitnes s mlíkem :grinning:
12. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem za privítanie inak pozerám, že je tu vela chlapčekov, tak tu reprezentujem druhú polovičku :grinning:
12. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus, jo, vše dopadlo dobře, ale trvalo to opravdu chviličku. Naštěstí jsem měla na druhý den přes známého domluvené echo, tak nás tam dr. zkouknul a vše je dobré :slight_smile: Tak jsem ráda. Jinak v pátek jdeme znovu na 3D, ale bude nám to dělt kamarádka zadara, tak se těším :dizzy_face:
12. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak se k vám taky přidávám.... :grinning:
12. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik super :wink:
12. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem tiež za privitanie :wink:
12. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, já se pro dnešek loučím, tak pááááá zítra :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petla ahoj :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, koukám co už toho máte nakoupeno, my máme kočárek a postýlku. Ještě asi pár věciček. Ale nepočítala jsem kolik jsme zatím celkem utratili. Kupujeme když jsou aakce a po netu, hodně máme z Aukra. :wink:
12. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petla, Lulu - ahoj :wink:
Petla - mě dnes zrovna došel krásný overálek z Aukra, ještě s visačkou za 65,-, ale už jsem si řekla, že je to fakt poslední věc odtam na oblečení :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, taky mně teď popadla nakupovací mánie ve slevách :grinning: a aukro naštěstí nepoužívám, jinak bych měla si x více věcí :grinning:
12. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam se nakupuje dobře.... :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny ja mám pre vás tiež zaujímavú ponuku na tehu tičenko, kuk môj album
12. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nevím jestli jsem něco ušetřila páč si zatím nevedu žádnou statistiku :grinning: Koukám na ceny, ale moc to neřeším když to chci tak to koupím :wink:
12. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy jste tady uváděly adresu na babymax, koukli jsme tam a něco málo objednali. Děkuji za tip. :slight_smile: Jinak děkuji za přivítání.
12. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to věřím že se na aukru dobře nakupuje, proto se tam raději ani nepřihlašuju :grinning: to jedině až budu mít všechno nakoupené a budu se doma placatit jak velryba :grinning:
12. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petla a co jsi z tama objednala?
12. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - tak třeba na Next a pod. značky je to dobré. Prtože co jsem byla tady v Nextu, tak ceny vysoké a hlavně nic moc mě tam nezaujalo, si říkám, že když tam bude něco hezkého, tak to prostě koupím, ale nějak nic moc :sweat_smile:
Mishut - jaké je ten kolotoč nad postýlku? já jsem ho pořád ještě neobjednala, pořád nad ním přemýšlím, je ta hudba poslouchatelná? :sweat_smile:
12. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanak:těžko říct :grinning: já do takové hudby nefičím :sweat_smile: Ale, jo je to docela uklidňující, není to jak ty ohrané natahovací na pověšení.
12. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka my tady next ani nemáme :sweat_smile: raději to nechám až jako mojí poslední záchranu proti nudě :sweat_smile:
12. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zimní pytel, chránič na matraci, sítku na kočárek, hračky a teploměr, pleny s obrázkama pod hlavičku a hlavně kolotoč od Fisher Price... necháme tam něco málo přes 3000kč...
12. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vítám nové těhulky :slight_smile:
Já jsem se právě nacpaůa houbovou omáčkou a teď se nemůžu ani hnout.... A to tak za půl hodiny vyrážíme na nákup, takže musím do té doby vytrávit :grinning:
12. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok