Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

sichatka
13. jan 2010

Ahoj všem, sice sem nepatřím, protože mám již osmiměsíční dvojčátka ( květen 2009), ale když už jsem tady, tak pár odpovědí:

Pipussa - mám holky stále v hlubokém kočárku v zimním pytli, jsou tam trochu našťouchané, ale pořád se tam vejdou. Vnitřní délka korbičky je 75 cm.

Houbik - zavinovačky stačí dvě, abys ji mohla vyměnit, když jí dítě poblinká. Holky v nich nechtěly být vůbec. Osvědčily se mi spací pytle 0-6 měsíců, nemusí být teplé, stejně jsem je přikrývala nevyužitými zavinovačkami.
Nemá smysl mít hodně oblečení 56 a 62 během 3 měsíců z toho vyrostou. Pak už ta jedna velikost vydží 2-3 měsíce.Pokud budete mít další dotazy, napiště mi mail na panenka1977@seznam.cz

lucik...
13. jan 2010

Holky co je tohle za barvu 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage......

Já mám za to že je to růžová a v krámu my teď tvrdili že růžová Jané neexistuje, jedině červená 😀 😀 😀

antynka1
13. jan 2010

Lucik, řekla bych spíš červená, koukni o na jiné fotky, třeba sem:
http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-slalom-pro-...

lucik...
13. jan 2010

tim pádem by to bylo vyřešené, kluk může mít taky červenou 😀

houbik
13. jan 2010

lucik: ten nanoznik zalezi v jake barve, zrovna k tomu amazonu ho meli na sklade, k ostatnim nevim, ale neni problem doobjednat, kazdopadne mi rekli, at si vse objednam pres net, ze je to levnejsi...ja jsem pak volala a rekla jsem si vse s pani po telefonu, co chci objednat za ty cen co maji na netu...v krame ten nanoznik stoji 1380,-, pres webovky je to levnejsi...jinak ten kocar je podle me ruzovy, ale ten prvni odkaz ma hodne vyrazne barvy, ve skutecnosti to neni tak zarivy podle me...koukni na vice obrazku, zalezi, jak je to nafoceny...ale v malviku ho nazivo nemeli, meli jen cerny a oranzovy...

nikkka
13. jan 2010

lucik ja by som povedala ze ciklamenova farba, ale asi to bude ta cervena...a cervenu moze mat chlapec

mishutka
13. jan 2010

Ahojky, tak už mám vyžehleno 😀 jsem dobytá jak kůň ☹

Kolik si pořízujete plýnek pokud nebudete látkovat???

nikkka
13. jan 2010

mishutka ja asi tak 30 viac netreba..

michalag
autor
13. jan 2010

my sme mali na zaciatok 20 a uplne nam to stacilo 😉

michalag
autor
13. jan 2010

ale kupenych sme mali 40ks, takze este mame uplne novych 20 🙂

lucik...
13. jan 2010

houbi my tam máme známou, tak myslím že nám to dá za ty internetový ceny i když budeme na krámě 😉 Každopádně tam dnes pojedem, omrknem tu oranžovou, poprosíme jestli nám nemůže ukázat tu červenou (říkala že je tam mají) poptáme se a popř.objedname doma přes net 😀

zzuzullka
13. jan 2010

lucik, ja by som tiež povedala, že je to skorej červená farba 🙂

antynka1
13. jan 2010

Lucik - to bude nejrozumější vidět to naživo - ty fotky jsou každá jiná ☹

antynka1
13. jan 2010

Před chvilkou jsem koukala na Sama doma - uakzovaly tam, jak vypadají plínky pro nedonošené miminka v porovnání s normálními... Ufff, to byla teda síla.... A taky jsem si četla příběhy maminek, které porodily ve 24. týdnu... Sice to dopadlo celkem dobře, ale stejně je to hrozný.....

greeri
13. jan 2010

michalag - to dýchanie fakt bola fuška 😉 a obdivujem vás babenky, ktoré ste samé od seba išli cvičiť, ja sa priznám, že mňa k tomu dokopala kamoška, tiežtehuľka 😀 inak by som si pekne vegetila na gauči 🤐
lucik - ako vraví antynka, najlepšie je pozrieť si farbu ako vyzerá "naživo"
plienky - my budeme mať 20 od kamošky, vraj je to tak v pohode, ak sa nelátkuje
mishu - nechceš ísť aj k nám čosi prežehliť? 😀
a tá stránka o tom čo maminky kúpili a nevyužili dobrá, dá sa spraviť štatistiky najčastejšie nevyužitých vecí 😀 😀

nikkka
13. jan 2010

greeri a nechce sa ti spravit taka statistika? 😝

mishutka
13. jan 2010

greeri: spolíhej 😀

Berete vitamíny chci si jít koupit tak uvažuju jaké. Zatím mám Femibion, ale je drahý i když mi pojišť. doplácí 300,-
Tak kutím ten gravital 180tab. okolo 520,-

michalag
autor
13. jan 2010

mishutka ja beriem este Maternu DHA (kupila som si ju ked som zistila ze som tehu, ale potom som brala Femibion a toto mi bolo luto vyhodit)

antynka1
13. jan 2010

Já beru mamavit - mám velký zásoby skoro až do konce těhu 🙂

antynka1
13. jan 2010

A tady si můžeš stáhnout test vitamínů pro těhulky a kojící:
http://www.uzlicek.cz/TESTY-casopisu-Uzlicek

lucik...
13. jan 2010

já neberu nic, jen hořčík 😀

Holky jaká myslíte že je šance že to bude nakonec kluk.. Já sem z toho úplně špatná ☹

michalag
autor
13. jan 2010

luci, vobec si to neber, ved okolo 30tt sa ide znova na utz. teda aspon tu tak tam sa popytaj a uvidis ale ja si myslim ze je to dievcatko ked vam tak povedali 🙂 😉

lucik...
13. jan 2010

michal já vím, ale to je za dlouho 😀 a já byla tak šťastná že je to holčička ☹

michalag
autor
13. jan 2010

lucik tak si to nekaz 😉 ... a hlavne ze to bude zdrave 😉 🙂

lucik...
13. jan 2010

michal já vím, to je důležité... Ale já bych byla ráda i za kluka, ale kdyby to řekli už prve a ne že řeknou že je to holka a nakonec nic 😀

iwonka
13. jan 2010

ahojte....uz som tu davno nebola..uz sa mozem aj pochvalit s prvymi kopancekmi🙂)))))))))))konecnee

michalag
autor
13. jan 2010

iwonka, gratulujeeem k prvym kopancekom 😵 😵 😵

michalag
autor
13. jan 2010

baby nemate niektora skusenost s touto strankou? http://www.detske-oblecenie.eu/

zzuzullka
13. jan 2010

lucik, ja si myslím, že keď váp prvý krát povedali na 98% dievčatko a videli ste to pekne aj vy tak tomu ver. tej mladej doktorke by som vôbec neverila, keď malo nožičky u seba a len si to tipla.

vitamíny- mám doma kúpené GS mamavit od začiatku tehu ale len sa na ne pozerám. som lenivá si ich dávať tak si dám vždy možno tak 2 tabletky za mesiac 😀

iwonka,gratulujem ku kopančekom 🙂

zzuzullka
13. jan 2010

michalag, ja s ňou nemám žiadnu skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre