Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

greeri
13. jan 2010

nikka: vážne nad tou štatistikou rozmýšľam 😀 keď bude, určo dám vedieť 😎
lucik: no keď nebude dievčatko, bude chlapček a nie nič 😀 😀 ako michalag napísala, hlavne nech je zdravé 😉
michalag - s tou stránkou nemám skúsenosti, ale neviem, či sa tu o nej nepísalo v téme o internetových stránkach, naozaj nie som si istá 😖

zzuzullka
13. jan 2010

greeri, teším sa na štatistiku 🙂

greeri
13. jan 2010

a ešte taká veselá príhoda, mi kamoška vravela, že jej známa keď išla do pôrodnice, že si tašku s vecami zabudla doma na chodbe 😀 😀 že muž vyložil žienku v pôrodnici a pádil po tašku 🙂 tomu sa hovorí mať naponáhlo, veď uvidím ako ja dopadnem 😀 😀 😀

michalag
autor
13. jan 2010

greeri, hlavne ze nezabudol doma manzelku 😝 😀 😀 😀

zzuzullka
13. jan 2010

no hlavne aby manžel nezabudol doma aj mňa aký bude vystresovaný 😀

zzuzullka
13. jan 2010

michalag si rýchlejšia 🙂

yanika
13. jan 2010

lucik: ja by som tiez verila tomu prvemu lekarovi, ked to tvrdil s takou istotou 😉 nedaj sa zneistit mladej doktorke....

Ja citim poriadnu unavu, uz par noci som sa nevyspala, lebo drobcek sa zvykne medzi 22-24,00 poriadne mrvit a ja vstavam o 5,00 takze spanku som moc neublizila... Ale dnes to bolo strasne mile, mala som pocit akoby sa mu ckalo - intenzivne stuchal pravidelnych niekolkosekundovych intervaloch a ja som sa na to zobudila a bolo to take zlate 😵 😵 😵 a po minutke asi prestal... no a ja sommusela 3krat v noci na WC hihi...
Aj vam davaju malicky takto zabrat v noci?

antynka1
13. jan 2010

A Yanika - neležela jsi na zádech? Dnes jsem zrovna četla toto:
Dite ve stari 19. tydnu po poceti si take umi aktivne vyhledat co nejpohodlnejsi polohu v deloze. Jedna z velkych prekazek pro jeho osobni pohodli je Vase pater. Kdyz dite nahodou lezi tak, ze jeho vlastni pater je na Vasi (treba kdyz lezite na zadech), bude se vrtet tak dlouho, az se mu podari se dostat z teho velice nepohodlne pozice. Proto se nekterym maminkam zda, ze jejich deti se nejvice pohybuji prave, kdy ony ulehaji ke spanku.

zzuzullka
13. jan 2010

yanika, tiež musím často čakať kým sa drobec prestane hrať aby som mohla ísť spať a potom ma v noci budí kopancami.mne dosť často tlačí na močový mechúr a kope ma do neho tak sa bojím aby som si raz v noci poriadne necvrkla 😅 ale mám doma už tú takú fóliu čo sa dáva na matrac do postieľky tak v najhoršom prípade ju rozbalím a dám si ju ja do postele 😀

antynka1
13. jan 2010

Jinak nevím jestli o tom víte, ale na www.rodina.cz si po registraci můžete nechat každý den posílat mail s informací, co se právě děje ve vašen bříšku 🙂 Jsou tam vždy dvě a třeba jedna z těch dnešních je právě o tom ležení na zádech.

bramburka
13. jan 2010

Lucik, ja bych rekla, ze je ten kocarek asi cervenej, ale tak nejak holčičkovsky...ale koukni na to radějc.

mishah
13. jan 2010

Ahoj holky, zdravíme ze zapadlé vísky 😉 ještě,že už aspoň přestalo sněžit a konečně jsme dnes jeli do civilizace nakoupit nějaké jídlo.
lucik.taky si ymslím,že to je holčička, koukala jsem na několik zahranič.stránek a všude psali,že ty 3 čárky(později kávové zrno🙂 jsou jasná holčička,u chlapečků to rozhodně vypadá jinak 😀
posílám odkaz na jedny stránky s UTZ,kde to je docela hezky vidět:

http://pregnancy.about.com/od/boyorgirl/a/girlb...

...jen se divím,že ta dr tak tipovala,protože tam právě píšou,že musí být vidět buď ty 3 čárky u holčiček(příp.zrno-oni tomu říkají snad "hamburger")nebo "turtle head"(náš pindík s pytlíkem🙂u chlapečků...určitě ne pupeční šňůra... 😅

blanka.k
13. jan 2010

Ahoj holky,
Antyn - tak u mě zas včera malej hrál mrtvýho brouka, ale v 1 v noci jsme vypnuli Tv, já si lehla na záda, pokrčený nohy, jelikož mám tablety ma mykozu, tak aby nevyklouzli a to byl mazec, kopl mě asi 10x po sobě, což se min.14 dní nestalo, to většinou nekopne ani za celý den, já se otočila na bok a ani se nepohnul, i když manžel dal ruku na břicho a čekal, že ho taky kopne, tak ani jediný pohyb.... tak to bude ono, se mu nelíbilo, jak ležím 😀
Co jím to Mg, tak jsem skoro přestala chodit v noci na WC 😅 , chodím tak 3x za týden, jinak vydržím až do rána takže super... 😉
Dnes jsem měla v centru chvíli čas, tak jsem zašla do jednoho obchodu....tak mám modrý dudlík s ledním medvědem (ty miluje můj muž), pak nějakou hračku a přebalovací podložku, obchod je asi 50m od práce mého drahého, tak jsem mu volala, ať dojde k výtahům, tak koukal, co mu předávám a utíkám pryč. jsem mu teď psala, kdyby si kolegové dělali srandu, tak že jsem mu tu přebal.podložku koupila až se z toho v práci pos....e 😀
A pak jsem šla po X měsících na výstavu, Zlato Inků, až stáhnu fotky, hodím odkaz, ale jestli s toho něco bude, foceno z ruky bez blesku 😝 Ale cítím se hrozně fajn, taková kultura po dlouhé době 😀 Akortá ten výstup na hrad ... kombinace sněhu, pupku a toho kopce.... 😝 😝 😝 😝

m.c.
13. jan 2010

Ahoj, nestíhám sem vůbec chodit, mát teď hodně práce, takže nedočítám, doufám že jste všechny OK.
Jenom se jdu "pochlubit" že dneska na UTZ bylo všechno OK, cysta zmizela, takže s mimčem je všechno v pořádku, znova všechno přeměřovali, tak jsem konečně klidná, odhadovaná hmotnost 600g🙂. A pohlaví nám znovu potvrdili, dneska jsem to jasně viděla i já🙂.

michalag
autor
13. jan 2010

m.c a co teda budete mat??? a gratulujem k dobrym vysledkom a ze cysta zmizla 🙂 😉

mishah
13. jan 2010

m.c. supr,že UTZ dopadl dobře, já si po něm taky docela oddychla 🙂

babara
13. jan 2010

m.c., super, gratulace, nechtela jsem byt zvedava, ale kdyz ti to vyjde, tak mi to pohlavi taky pisni

lucik... ja myslim, ze muzes verit te holcicce, stejne by tam byla ta 2%, ale ja bych to riskla 😉
A nebyla si v Gennetu? Tam to delaj jen sestry, ty se mohou mylit.. Jinak nechapu, proc jako tipuje, kdyz nic nevidi. Kdyz si neni jista, tak by mela teda drzet hubu 🙄

xxx.klarka
13. jan 2010

m.c. , gratuluji a pohlaví bych taky ráda věděla🙂

yanika
13. jan 2010

anty: e-e na chrbte uz nespavam - aj kvoli tvrdnutiu bruska, takze ten moj maly betar ma rad kazdu polohu 😀 (chlap sa nezaprie)
zuzul: ja sa obavam, ze tiez budem musiet coskoro vytiahnut nieco podobne xixi, a ten pocit "pocikania" mam teda dost casto aj cez den, takze navrat do detskych cias (teda ja som obcas pustila do gatiek, na to si spominam)

mishah
13. jan 2010

Holky, nevíte, kde sa dají sehnat ty overálky s nápisem Miluju taťku?Myslím tedy česky napsané🙂) 😉

lucik...
13. jan 2010

mishah, děkuju 😉 já myslím že ona tam nic moc neviděla. Fakt měla skrčené nožičky a kolínka přitažené k bříšku, takže tam ani vidět nemohla, ale proč teda tipovala nechápu. Buď něco vidim, nebo nevidim a ne že tipuju. A když sem se jí pak ptala proč tipla tak řekla že neví, že se jí to tak zdálo, ale že to mohl bejt pupečník (zajímavé když předtím asi 3x řekla že tam bohužel nevidí)

babar byli jsme v porodnici v Hořovicích, tam kde budu rodit. Já si prve myslela že je to sestra, ale nakonec ne a na jmenovku sem se nestihla kouknout

lucik...
13. jan 2010

Holky může mi trvrdnout břicho aniž bych to cítila? Jako že necítím žádnou bolest, tlak nic, ale jen ho mam tvrdé když si na něj sáhnu?

mishah
13. jan 2010

lucik:vidíš, já o tom 3D v Hořovicích dokonce uvažovala,ale nakonec jsem se dohodla s dr,že mě pošle ve 30tt na velký UTZ do Gennetu(ten dělají dr)-byla sjem tam i s malým a opravdu to bylo profesionální, jen doporučuju.Akorát je třeba se tam docela brzy objednat,mám v plánu tam do konce týdne zavolat,říkali cca 4-6 týnů předem. 😉

adelka89
13. jan 2010

luci to neni tvrdnuti to je prcek 🙂

lucik...
13. jan 2010

mishah já vím, ale já budu v hořovicích rodit, tak jsem to chtěla okouknout 🙂 Od kamarádek vím, že doktoři co tam rodí jsou fakt profesionálové a vypadá to tam moc hezky, jen tahle dr. se trošku sekla nooo. Navíc mi furt řikala že nechápe proč sem tam tak brzy (24tt) že ona to dělá nejradši až od 25tt.. Přitom když sem se objednávala tak mi jiná dr. řekla že 24tt je ideální

lucik...
13. jan 2010

adel sem si to myslela 😀 😀 😀

adelka89
13. jan 2010

😀

zdenkapo
13. jan 2010

Látkové pleny- objednala jsem si 30ks bavlněných bílých a 2 barevné do poradny a po TOmáškovi jich mám taky spousty,tak je budu mít dané vzadu ve skříni,kdyby došli ty nové,ale vim,že jsem je hodně využívala

Tak se mi ozvala ta pani z MMB jak jsem předvčírem objednávala věcičky,že zítra to bude posílat,tak by mi to mělo příští týden přijít 🙂

EMITEX zavinku jsme se nakonec rozhodli pro jarní verzi RŮŽOVOU, bude to super,Anička bude mít i dudlíček Avent sensitiv růžový,tak to bude naše princezna

dneska navečer se nám vrátí taŤka-manža z Německa od neděle,tak se mooooc těšíme...

xxx.klarka
13. jan 2010

lucik, vidíš a mě sestry zase říkali že ten 3D tam většinou dělají mezi 16-18tt. To je asi všude jiné. . .

zzuzullka
13. jan 2010

čo je na tom rodina.cz písané o ležaní na chrbte? nejako to tam neviem nájsť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre