Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
14. jan 2010

kolik je třeba balení plenec newborn? 1,2? nevím jak je to v tom tescu, jestli je možné kombinovat více různých velikostí těch plínek

antynka1
14. jan 2010

Já jsem našla newborn velikost do 5 kg, ale taky nevím.......

antynka1
14. jan 2010

Jo, ale nejsou to ty z Tesca.

blanka.k
14. jan 2010

Adus- tak oni tam mají klas. slevy, třeba jjá tam koupila za 400,- balení plínek a k tomu bylo další zdarma... nebo to mají na WC popaír,atd... ale někdo mmi říkal, že měli něco spec. pro maminky s dětma a těhule (ukázala jsi těhu průjkaz nebo bbřicho 😀 )a měli ještě větší slevy 😉

doli1
14. jan 2010

rodila jsem ve vyškově a budu zas.
už mám fotečky v albíčku

antynka1
14. jan 2010

To Tesco má asi nejmenší velikost 3-5 kg, je to dle jejich značení veliksot č. 2.

aaadus
14. jan 2010

v tom letáku je tam napsané jenom Pampers dětské pleny, velikosti tam nejsou, tak asi se to může kombinovat. a jsou to nějaké giant balení, že tam těch plenek je 68-102. normálně bývá kolik?

aaadus
14. jan 2010

antyn strana letáku 10-11

mishutka
14. jan 2010

Ahoj holky, teď mi přišla Emitexka-limetka s tím stahováním kolem hlavy ják jsem to chtěla 😉

aaadus
14. jan 2010

mishu a jaká je?

antynka1
14. jan 2010

A co myslíte, jaké pleny jsou nejlepší na úplný začátek? Co třeba ty s výkrojem na pupík Happy Bella? Tu značku neznám, ale ten výkroj na pupík, aby se zahojil mi přijde fajn. A kolik tedy balení? 1 nebo 2?

doli1
14. jan 2010

holky tohle jsou dobré stránky na plenky a ubrosky.prodávají balení která na trhu neni 108ks za 355,- to je super cena v obchodě taková cena je u mín kusů
nivea ubrousky za 58 v obchode i kolem 100,-
http://www.vsevyhodne.cz/detske-plenky/
určitě před porodem tam nakoupím zásoby

mishutka
14. jan 2010

Jo, je skvělá čekala jsem jí trošku hrubší, ale dobrý 😀 Mě se líbí to, že ho s ní i připoutám a když bude teplo tak jenom poodkryju a nohy bude mít v teple 😉
Dek mám taky spoustu a na zimu koupíme potom někdy pořádný fusák 😉

aaadus
14. jan 2010

antyn no to by mě taky zajímalo kolik toho koupit. uvažuju že zajedu do tesca 😀 asi záleží kolik toho je v balení těch plenek, ty pampersky v tom velkém balení bych řekla že stačí jedno balení newborn a pak koupit ty 3-5(6) kg

bara.c
14. jan 2010

Blanka děkujeme. Také gratulujeme k chlapečkovi - i když dodatečně. 🙂

Zblnka21 děkuji, můj sen byl zase chlapeček. Musíme mít ještě jedno mimi, jinak to nevidím. 😉 To je hlavní ať je to, co je to hlavně, že je to zdavý. Proto jsme tam včera jeli. 🙂 Pan doktor řekl 90%, což si myslím, že je hodně - navíc ve specializovaném centru na genetiku a reprodukci.

aaadus
14. jan 2010

mishu a barva pěkná? já jsem taky objednávala tu limetku
doli to teď mají v tom tescu akci na ty pampersky, že jich tam je 108 a 3 balení vyjdou na 898,-

doli1
14. jan 2010

já myslim že 2 pleny jsou docela na dlouho a velká spotřeba.

mishutka
14. jan 2010

Holky, já mám 3-6kg 94ks pampers byly v akci v Kaufu nějak za 194,-???Kupoval je manžel takže nevím přesně cenu 😅

doli1
14. jan 2010

to je přímo super cena 898,-

aaadus
14. jan 2010

mishu dobrá cena bych řekla
poradí teda někdo kolik jakého balení koupit? 🙂

antynka1
14. jan 2010

U plen je nehjhorší, že každé mimčo snese jiný... Takže někdo nedá dopustit na Pampersky nebo na Tesco pleny a durhý zase na ně nadává. Asi kouúím dvě balení, každé od jiné značky a budu testovat 🙂 Super by bylo, kdyby se daly někde sehant vzorky různých plínek a ty vyzkoušet.....

zdenkapo
14. jan 2010

Pleny
tak velikost záleží na tom,jak velké a cvalnaté se mimi narodí,mi jsme docela dlouho používali tu nejmenší velikost od pampers,TOmášek byla astále je štíhlík,tak by mu ty větší odstávali kolem nožiček,takže spíš je lepší nakoupit několik těch malinkých a pak třeba 2 ty větší

Emitex zavinka
tak já mám objednanou taky jarní,ale růžovou,tak se těšim až přijde,snad do úterý 😒

Mishu
tak fusak doporučuju taky Emitex COmbi,vejde se tam dítě i do 3 let,jde krásně taky připevnit ke sporťáku-má průstřihy na pásy a jde samozřejmě i do sedačky a hlubokého kočáru, mi ho několikrát i prali v pračce a je jak nová stále...

mishutka
14. jan 2010

aaadus:barva hezká nevím k čemu to přirovnat 😅

co se týče plýnek tak já počkám až po narození jak mu sedí a pak koupím třeba Clever nebo Tesca na zkoušku 😉

doli1
14. jan 2010

anty oni ted prodavají pleny cca po 20ks pomprsky to určitě mají.já bych určitě koupila jedno balení s vykrojeným pupíkem a pak peprsky 2 určitě ty tři balení.ubrosky nejméně troje asi ty nivee

mishutka
14. jan 2010

Zdenka:já vím, na podzim ho koupím...

zdenkapo
14. jan 2010

Bella Happy
taky koupím to balení z vykrojeným pupíkem,pampersky jsem musela Tomáškovi ohýbat u bříška,tak tohle se hodí a dostala jsem vrorek v tom kufříku Bella Happy od své gyndr,když jsem dostala těhu průkajdu

zzuzullka
14. jan 2010

vítam nové tehulky simi a zblnka 🙂 zblnka gratulujem k chlapčekovi 🙂

bara gratulujem k dobrým výsledkom a k dievčatku 🙂

luciik
14. jan 2010

Holky, tak já kupuju huggiesky, mám koupeno 6 balení po 28 plenách, což je 2-5 kg a dnes jsem koupila 1 balení po 90 plenách na 3-6 kg. Pak koupí ještě jedny po děch devadesáti 😝

luciik
14. jan 2010

Jo, a jakou budete kupovat kosmetiku?? Já nakoupila niveu, mají akci v tescu. Tak snad bude malému vyhovovat.

mishutka
14. jan 2010

já kosmetiku podle ceny 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre