Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
14. jan 2010

kosmetiku pro začátek skoro žádnou - mycí emulzi (sebamed, hipp) a obyčejný slunečnicový olej z lékárny. víc toho myslím nemá cenu kupovat

zdenkapo
14. jan 2010

luciik,tak mi používali na doporučení dr. jen mýdlo Nivea a na mazání mi napsala recept a vyzvedla jsem si ho v lékárně... to bohatě stačí .. a jako většímu pak šampon Nivea s heřmánkem,Nivea pěnu... perfektní je Nivea SOS krém a Nivea Wind§Wetter... jinak samozřejmě Rybilku na zadeček a na větší krém na opalování- nejdřív jsme měli Eucerin za 400Kč a pak jsme používali Astrid dětský...

michalag
autor
14. jan 2010

tak u nas co sa tyka plienok, tak ja planujem kupit Pampers-ky 1x 2-5kg do porodky a 3-6kg to velke balenie a potom sa uvidi ale chcela by som prejst na Clever, teda ak malicke´j budu vyhovovat, podla mna pampersky su zbytocne drahe
... a co sa tyka kozmetiky pouzivam na maleho iba Niveu takze aj teraz a boli sme spokojny, takze nejdem kupovat inu

mishutka
14. jan 2010

naštěstí mám doma i zásoby Oilatumu kdyby měl suchou pokožku 😀

xxx.klarka
14. jan 2010

bara, však jo 🙂

Já taky počítám s holčičkou, v 17tt řekla že to vypadá na holku, teď ve 22tt taky, tak snad to bude. Neviděli jsme "kávově zrno" .... mezi nožkama nebylo vidět nic, tak snad nám to pak bude jen a jen potvrzovat.

Taky se chystám pro ty pampers do tesca, už doma mám 3 balení těch 3-6kg, tak koupím teď asi ty větší. Vůbec nevím kolik toho koupit od velikosti. A myslím si že je to super cena 🙂

aaadus
14. jan 2010

a bude třeba mimčo mazat krémem na opalování už toto léto?

michalag
autor
14. jan 2010

aaadus, ja som len zakryvala plienockou a ked som vedela ze sa budeme pohybovat viac po slnku tak aj nakremovala hlavne tvaricku, rucicky a nozicky

luciik
14. jan 2010

Vy máte teda zkušeností 🙂
Tak já mám jen olejíček, mýdlo a krémeček proti opruzeninám 😉

mishutka
14. jan 2010

Já budu krýt prcka ale i asi mazat, když půjdem na pivko a slunko je zrádné 😉

aaadus
14. jan 2010

a jaký UV koupit? 50?

luciik
14. jan 2010

Jeje, na pivko, už se těším na ty zahrádky, sluníčko..........teplíčko 🙂

doli1
14. jan 2010

aadu šimek je letní mimi a mazala jsem ho nivea 50 krém.ikdyž byl zaparkovaný ve stínu tak dr mě upozornila že i stín opaluje.

zdenkapo
14. jan 2010

mi jsme mimčo nemazali,TOmášek byl červnový a byl moc malinký bych řekla na mazání a byl furt v kočáru ve stínu a další léto jsme mazali celého

zdenkapo
14. jan 2010

no tak mě zas dr.řekla,že ho mazat nemám,ale byl mazaný tim mazáním z lékárny,tak nevim,jestli to měla nějaký faktor vlastně,ale Anička bude dubnová,tak mazat budu,tak musíme zas koupi vysoký faktor opalováku

lucik...
14. jan 2010

Ahoj holky

zdeni a zkoušela si jim psát? To moje lehátko tam taky neměli a odepsali že ho mají 😉

Houbi: dnes volala manželovi ta známá, že už nám k tomu připravila všechny ty dárečky, jen že nemá slunečník, ale že ho ještě sežene 😀 A že nám to nechá za netovou cenu + dá ještě slevu takže super 😉 my jsme si ho mohli už včera odvést, jenže manžel jaksi vozí v autě už půl roku opravené kolo (na auto) a není schopný ho vyndat, takže sme ho zamluvili a jedem tam o víkendu.

doli1
14. jan 2010

já na šimka stále používám 50.zdědil světlou plet ale opaluje se do hněda ne jak táta do červena(aspon něco má po mě)ale nemší faktor jsem se neodvážila použit i při té 50 má někdy červený ramínka.

mishutka
14. jan 2010

Já myslím, že vysokým faktorem člověk nic nezkazí 😉

lucik...
14. jan 2010

Já mam ted holky teda pěkně nespavý období ☹ Večer nemůžu zabrat, usínám tak ve 2, pak jdu asi 100x na WC a ráno se nemůžu probudit 😀 A bude hůř, to je výborný 😀 😀 😀

mishutka
14. jan 2010

lucik:pracuješ ještě?

xxx.klarka
14. jan 2010

lucik... , tak se spánkem jsem na tom dobře. U mě ještě navíc ta naše malá přes den spí a v noci po té 12 má hroznou potřebu kopat. 😀

doli1
14. jan 2010

lucik tak tohle období mám skoro celé těhu.jen myslim že tak měsíc jsem usínala v pohodě.ted zas bojuji a jsem stoho děsně unavená.nejdřív usnu kolem půnoci ale taky někdy až v jednu a nejlíp se mi spí tak do těch 10h

zdenkapo
14. jan 2010

Lucik oni ho tam nemaj už vůbec,u tebe akorát neměli tu barvu,ale to nenabízejí vůbec,tak ještě počkám,zd ho tam daj,jinak pak napíšu

lucik...
14. jan 2010

zdeni tak zkus ještě ten odkaz od aaadus, tam bylo taky levné

mishu naštěstí neee, jinak bych umřela 😀

nikkka
14. jan 2010

ahojte,
tak dnes som bola u doktora, vsetko je OK, AFP tiez OK, pekne rastieme, zodpovedame 21tt 🙂
a 4.2. idem na tu hnusnu sladku vodu... 😠

terkajesterka
14. jan 2010

ahoj 🙂 já spím jako když mě do vody hodí 😀 vstávám podle Jiříka, ale v poslední době je to tak v půl 8. Naštěstí spinká většinou celou noc, málokdy k němu vstávám.

Miminko mě taky kope, když si lehnu, ale já usnu i tak, protože jsem unavená. Chodíme 2x denně na boby, takže jsme unavení oba dva 😀

Míš opožděně gratuluju k holčičce, jen jsem procházela vaše profily, co se tu od posledně změnilo 😀 Takže holčičky dorovnávají skóre, ale pořád je tu převaha chlapečků 🙂

mishutka
14. jan 2010

lucik.no právě mě budí pes o půl 10, já už bych pracovat nemohla ani omylem 😀

antynka1
14. jan 2010

Nikka, gratuluji k výsledkům 🙂
Dneska budu poprvé spinkat s kojícím polštářem, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Na zádech už ležet nemůžu vůbec, to se prcek pěkně vzteká a vždy když se otočím na bok, tak je klid 😀

mishutka
14. jan 2010

Já spím jenom na boku jestli se tomu dá tak říkat 😅 Spím na levém boku, ale mám pravou nohu do předu tak spím tak nějak trošku na břichu 😀

nikkka
14. jan 2010

aj vy mate u doktora zvyseny tlak? normalne sa mi tam vzdy zvysi tlak, vzdy mi ho sestricka musi dva krat merat..ale aj tak je vyssi..asi od strachu..

xxx.klarka
14. jan 2010

nikka, mě se zvýší, protože k nim to je několik schodů 😀 a to mi asi vždy zadejchá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre