Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

terkajesterka
14. jan 2010

já bych teda bez kojícího polštáře nemohla spát 😉 spím na něm od začátku těhotenství a je to paráda. kusem si podpírám břicho a druhou půlku mám mezi koleny a je mi tak pohodlně. Když jsem čekala jiříka, tak jsem ale ke konci těhotenství klidně mohla pohodlně spát i na zádech, ačkoliv se to nemá, ale mně to bylo příjemný.

mishutka
14. jan 2010

klarka:taky chodím pěšky k dr.ale u mě to na tlak nemá vliv mám ho prej nízky 😅

doli1
14. jan 2010

já měla ted nízký ale to bude tim že jsem dlouo čekala v čekárně nromálně mě hned bere a po tom co vyjdu tři patra tak mám normální tlak.vysoký jsem neměla snad nikdy.

terkajesterka
14. jan 2010

😀 😀 😀 mně se pokaždý ptají, jestli se mi nechce omdlít, když mi měří tlak 😀 skoro pokaždý naměří okolo 80 na 50, výjimečně ho mám třeba 90 na 60 😉

antynka1
14. jan 2010

Nikka - já mívám normální, ale když jsem byla na EKG, tak jsme měla lehkou tacyhkardii, takže tam zafungoval syndrom bílého pláště 😀

doli1
14. jan 2010

terka tak takoví tlak jsem měla na začátku těhu a to mi fakt nebylo dobře takže se nedivim že se ptají 😀

mishutka
14. jan 2010

já mám furt nizký a jsem prej bledá, ale kdo mě zná tak ten pocit nemá 😀 Já za to nemůžu, že nesvítí sluníčko v zimě ☹

xxx.klarka
14. jan 2010

Já taky spím už dlouho s kojícím polštářem a bez něj si to neumím ani už představit. I když se to moc nemá, tak se většinou probudím a spím na břiše. 🙂

mishu, já nechodím pěšky, jezdím autím, ale k ní do ordinace to je do patra a to mi nějak zadejchá. Já taky mám nízký, ale těma schodama se mi to vždy tak nějak vyrovnána těch 75/120 alespoň 😀

lucik...
14. jan 2010

mishu já mám tlak v pořádku, ale moje mamka se pokaždé když mě vidí zhrozí jak sem bledá.. A i jedna ženská v práci to pořád řikala... 😀 😀 😀

zdenkapo
14. jan 2010

lucik
tak neměli to růžové,ale já ještě počkám,ono se to rozjede, je to nová kolekce a prý na krámy přišla teprve 13.1.,což bylo včera,takže to teprv ty e-shopy začnou nabízet...

mishutka
14. jan 2010

klarka.já myslím, že šlapu 2 patra 😉 Nemocnici mám že bys kamenem dohodila 😉

lucik...
14. jan 2010

zdeni ahaaa, tak to joo 😉

nikkka
14. jan 2010

prve meranie bolo dnes ze: 155 na 69...a druhe okolo 130 na 70..

zzuzullka
14. jan 2010

nikkka, gratulujem k výsledkom 🙂

k tomu vstávaniu-včera som sa vyhrabala z postele až o 11:00 a dnes teda skorej o 10:00 lebo som si plánovala že sa začnem hneď učiť no ale ešte som to nevidela a stále len klikám na nete 🙂 a skúška je už v sobotu tak by som sa mala nejako prekonať 😅

ja šlapem k doktorovi do kopca takže keď sa dostanem hneď na radu tak musí sestrička čakať, kým sa mi upraví tlak aby mi ho mohla zmerať

xxx.klarka
14. jan 2010

mishu, aha tak to ju🙂 Já do nemocnice nechodím, moje dr je soukromá a má svou vlastní ordinaci ve městě🙂 Jsem tak ráda, že jsem přešla k ní, když si uvědomím že bych chodila k tý co jsem chodila do té doby, tak do dneška asi ani nevím co čekáme, kolik váží nic .... to byla tak neochotná doktorka.

ted mi volali z přep. služby, jetsli budu tak za hodku doma, že mi dovezou zásilku. (zavinovačka Emitex,chránič a tu ošušku) 🙂 jsem zvědavá. 🙂

mishah
14. jan 2010

bara: tak v genetu bych si byla docela jistá,že se nemýlí 😉 Já tam byla s prvním těhot. a vlastně jen jednou jsem si nechala říct, že čekáme chlapečka a už jsme si to nenechala ani jednou potvrdit, tak si byla dr jistá a i my s manželem 😀 Teď tam mám jít na velký UTZ ve 30tt,doufám,že budou mít ještě volno,protože ve 20tt jsem to prošvihla(resp.malovali,když jsem zrovna potřebovala a taky jsem dostala dost pozdě žádanku do dr..☹(

mishutka
14. jan 2010

klarka:tak hned písní co Emitexka, jakou máš obj.?

mishah
14. jan 2010

Jinak ještě moc dobré byly plínky Fixies s průstřihem na pupík a pak jsme měli v porodnici ty myslím Bella? taky s průstřihem a žádné miminko teda osypané nebylo, aspoň co já vím 😉 Já si kupuju určitě balík těch nejmenších pampers 😉 a pak se uvidím, přijde mi,že ty akce jsou někd pořád( ale je fakt,že my tu máme spoustu supermarketů.)

ad fusak. já mám aesthetic a spokojenost veliká, myslím,že je dost podobný jako emitex 😉 jen se dá nahoře ještě dát jakoby do kaoucky, aby nefoukalo a je trochu lehčí.

xxx.klarka
14. jan 2010

mishu, tu jaro-leto myslím červenou 🙂

antynka1
14. jan 2010

Ještě k té kosmetice - v seznamu do porodnice mám od nich napsaný Bepanthen - na bradavky a modrou indulonu pro momčo - to ale nevím na co - asi na mazání suchých míst.

mishutka
14. jan 2010

holky, musím kupovat nové ručníky a osušky když jich mám doma plno nepoužitých klasických??

matpaj
14. jan 2010

Ahojte babenky. 🙂 Ja som tu nová, som tiež májová, termín máme 22.mája a zrejme to bude dievčatko. Pozerám, že už ste niektoré rozbehnuté čo sa týka výbavičky, no ja len tak zatiaľ snorím. Minule som kúpila nejaké oblečká vo výpredajoch a to som mala neskôr výčitky, že je to skoro. A ešte sa bojím kupovať vecičky pre dievčatko, čo ak.....tak len také neutrálne 🙂

lucik...
14. jan 2010

mishu já myslím že ne, co sem tak postřehla, tak holky stejnak říkali, že nejlepší je utírat mimča tou velkou tetra plenou.. Ručníky až později, tak to pak dle mýho můžeš mít klasický

antynka1
14. jan 2010

Matpaj vítej 🙂

mishutka
14. jan 2010

lucik.no právě, nechci kupovat zbytečně nové ručníky když se mi doma válejí 😅

michalag
autor
14. jan 2010

matpaj 🙂 vitaj medzi nami!!! 🙂 a kedy mate TP?

zzuzullka
14. jan 2010

matpaj vitaj medzi nami 🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

matpaj, vítej🙂

mishah
14. jan 2010

antyn: indulonu bych asi nepoužívala.Bepanthen je super,ten kupujem doteď,ještě jsem používala chvilku rybilku na zadeček(ale ta moc nevoněla),jinak jen olejíček z lékarny(myslím,že sluneč.nebo olivový).Ještě byl třeba líh na pupík a mýdlo jsme měla sebamed,ale spíš jen na zadeček.kosmetiku jako takovou jsem na malé miminko nepoužívala. Teď kupuju Hipp a docela nám vyhovuje🙂
lucik:určitě ty tetra pleny jsou ideální,protože nedřou a krásně vysuší, miminko se do nich celé zabalí(myslím teda tu velkou osuškovou velikost🙂

matpaj
14. jan 2010

TP máme 22.mája 🙂 zrejme druhé dievčatko Alžbetku......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre