Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
14. jan 2010

zblnka, poslala som ti IP 😉

doli1
14. jan 2010

matpaj kámoška tohle mají skoro každý den ale tu druhou možnost a ještě ve třech.v tomto jsou bytovky na nic

zblnka21
14. jan 2010

no susedka sa bud potíííí.......alebo jej je prave teraz velmi dobre 🤐

michalag
autor
14. jan 2010

matpaj, ... IP 😉

u nas dnes od rana nad nami vrtali, buchali a to prerabaju len 1-izbovy byt ale uz 1,5 roka a stale tam nikto nebyva, no neviem co tam este prerabaju, ale ten byt uz musi byt prevrtany ako emental 😠

zblnka21
14. jan 2010

1,5 roka??? co sa zblaznili?? ved tam nie su len oni 😉 ...nad namy dlho nik nebyval a teraz asi 9 mesiacov tam byva rodinka a maju dvoch certov...ktory oživaju pravidelne o pol desiatej vecer a koncia po dvanastej ☹

michalag
autor
14. jan 2010

tak to sa cudujem aj ja ... tak to mate potom veselo, akurat ked je clovek unaveny a chce ist spat 🙄

matpaj
14. jan 2010

sorry babky,za ten melón, ten je teraz nedostupný asi každej.no suseda stále cvičí, či čo robí......a ozaj. čítali ste dnes nový čas? vraj je nurofen sirup pre deti nebezpečný a s´tahujú ho z trhu. ja mám v chladničke asi tri a osvedčil sa mi ako najlepší zaberák pri teplote a malá nikdy nemala tie príznaky čo tam píšu.tak ho môžem teraz všetok vyhodiť.
tak detičkám nurofen nieeeeeeeee!!!!!!!

doli1
14. jan 2010

matpaj jen pomerančoví a přesně i říkali čislo výroby.všechny nejsou špatné

zblnka21
14. jan 2010

tak tak ked dufas ze si v klude lazkas do postielky ....niekto nad tebou je opacneho nazoru🙂)......

michalag
autor
14. jan 2010

matpaj, ale iba s cislom sarze 909263, ak taku nemas tak ho nemusis vyhodit

zblnka21
14. jan 2010

no nic babiky som tu nova , a je tu s vamy fajn ale musim ist spinkat, zajtra odchadzame na vikend do tatier a rano musim balit....caute ak tam bude net urcite sa tu ukazem, bru nocku

michalag
autor
14. jan 2010

zblnka tak si to tam poriadne uzite 😉 .. bru nocku 🙂

doli1
14. jan 2010

Nurofen sirup jahodový, č. šarže 909263, použitelnost do 4 / 2012, je ZÁVADNÝ !!
http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010
tak jahodoví ne pomeranč a neni závadný jen mín učiný

zblnka21
14. jan 2010

michalang dakujem a ked sa vratime ukazem aj ja nejake fotecky 🙂 ...pozeram mate tu vesele albumiky

matpaj
14. jan 2010

tak fajn ja mám jahodový a iné číslo šarže.nemusím vyhadzovať, ďakujem 🙂
suseda už prestala, a doli to musíte mať fakt švandu, a náš sused odvedľa zasa hrozne ochká. s manželom uvažujeme, že asi dvíha činky......

michalag
autor
14. jan 2010

ja som tiez hned kukla ake cislo tam je ale my ho uz mame dlhsie, takze si myslim ze tie chybne sa dostali do lekarni len teraz niekedy

zblnka budeme radi 🙂 a kam idete do Tatier?

michalag
autor
14. jan 2010

idem hodit tabulku do albumu 😉 🙂

mumu12
14. jan 2010

Ahojte, ešte že som sem nakukla, idem hneď pozrieť ten nurofen.

doli1
14. jan 2010

divám se na armagedon asi to obrečim 😅

michalag
autor
14. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... stale nas pribuda 🙂

doli, Armagedon patri medzi moje oblubene a najviac ten koniec

matpaj
14. jan 2010

bože,aj ja by som niekam šla, ale nie do Tatier.ja radšej more. taká Dominkánska republika....kto ide? 😀

michalag
autor
14. jan 2010

mat, ja by som hned sla 😉

matpaj
14. jan 2010

na Armagedone som bola v kine ešte kedysi dáááááávno z jedným frajerom.to bol taký debil, vždy si naňho spomeniem pri tomto filme.... 😖

matpaj
14. jan 2010

tak poďme michal 🙂 to by mi som al predovolenkovala kočiček..... 😒

michalag
autor
14. jan 2010

ja by som sla len kto by platil 😝

matpaj
14. jan 2010

to teda, 😒 to by mohol tento štát tehotným ženám za to čo si vytrpia venovať takú poukážku k materskej knižke na nejakú super dovolenku. ako taký relax pobyt.....no niekedy keď budem v parlamente tak to budem presadzovať.... 😉

doli1
14. jan 2010

řekla bych že dovolená je potřeba tak kolem dvou let dítěte.těhu je pohoda nebo se tak bude zdát až bude mimčo.já bych taky jela k mořu do tepla.snad příští rok

mishutka
14. jan 2010

Já už teď kutím nějaký wellnes, ale asi to neklapne 😢 třeba šetřit 😉

xxx.klarka
14. jan 2010

Holky z čech nekoukala jste některá dneska na ten nový pořad na Primě "Mladší o pár let" ???

michalag
autor
14. jan 2010

bruuuu noc vsetkym 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre