Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
15. jan 2010

Pralinka - no ale když tě tam pošlou pozdě a oni tě už neobjednají, tak co má člověk dělat? Sedím tady a bulím, protože už je toho na mě fakt trochu moc.......

jemrykka
15. jan 2010

Ahojte ženičky🙂 konečne som sa sem dostala, ale momentálne mám skúškové takže nieje veľa času.Aj zajtra idem tak držte place 🙂
Včera som už konečne bola pokupovať nejaké veci, keď bude viac času urobím aj album a všetko, aby som nezaostávala za vami 😉
A včera ráno, sa mi zadalo ako som sa zobudila že sa malje štikútalo!!! ale neviem či som si to nenamýšlal ,lebo deň pred tým som o tom čítala, ale neviem čo iné to mohlo byť, lae len také slabulinkééé 😀

zzuzullka
15. jan 2010

Ahojte babulky, včera ste tu teda rozoberali peknú tému, že sex...a ja som sa učila 😠 to kebyže viem, tak skriptá zahodím a idem za vami 😀

matpaj, zasa tie lentilky? čo som ti hovorila, že ich máš zabaliť a poslať mne 😀

antynka, kašli na nich, hlavne sa kvôli nim nestresuj. Hlavné je, že nosíš v sebe krásneho malého človiečika, ktorý ťa potrebuje tak sa nerozčuluj... ja sa po tom ako sme prišli o nášho prvého anjelika riadim heslom "keď nejde o život nejde o nič" a žije sa mi ľahšie. my máme teraz v škole nejaké problémy a každý stresuje či vôbec doštudujeme a ja si hovorím, že kašlem na to. Sú len dve možnosti: buď áno alebo nie a tým, že ja sa budem rozčulovať sa tá situácia nevyrieši a najdôležitejšie na svete je pre mňa náš drobček a všetko iné je druhoradé 🙂

zzuzullka
15. jan 2010

jemrykka, držím palce na zajtrajšiu skúšku. ja mám tiež zajtra jednu. už našťastie poslednú v tomto semestri, tak sa môžem vrhnúť na dorábanie diplomky skorej ako začne chaos s letným semestrom. a v letnom semestri mám 4-5 skúšok, neviem presne lebo nám teraz nejaké pridávala a potom už len sťátnice a huráááááááááááááááááááá koniec školy. ty si ako na tom?

zdenkapo
15. jan 2010

anty to je děs co se děje a jak jsou ty doktoři někteří necitelní a navíc k těhotné... já bych to asi nevydržela a šla k té tvé gyndr. osobně ať ti řekne narovinu co a jak,než se stresovat před víkendem... když tě nevezmou jinde,tak ať se podle toho zařídí ona a ne ty... ona je tvá lékařka a bere za tebe jako těhu nemalé prachy,tak ať se snaží....

jemrykka
15. jan 2010

zzuzullka: jeej zaávidím, že už končíš, budem držať palce aby ti všetko vyšlo bez stresu. Ja som len v druhom ročníku, ale chodím externe, takže dúfam, že to budem popri malej zvládať, ale máme v triede dosť tehotných, a aj mamičiek takže snáď to bude ok🙂 mne ešte ostávajú 3 skúšky. A dúfam, že všetko dám na prvý termín neche sa mi ešte po opravákoch chodiť 😉

antynka1
15. jan 2010

Zuzzul - díky
Zdeni - jela bych tam, ale nestihnu to, má jen do půl jedný a já bydlím dost daleko. Ještě tam mám dneska volat, tak jsem zvědavá, co se dozvím.
Teď z ní musím dostat tu žádanku, nejlépe ještětermín na jednu poradnu a pak se zkusím pozeptat u jiné doktorky. Protože tady u té fakt příjdu o nervy.

zzuzullka
15. jan 2010

jemrykka, aj my máme v triede tehuľky aj už čerstvé mamičky a zvládajú takže zvládneš aj ty. držím palce 🙂

xxx.klarka
15. jan 2010

anty a zdenka, já jsem právě koukala a nemohla jsem uvěřit ... ta ženská vypadala dobře, a tomu chlapovi jak se změnil obličej, to bylo něco 😀 🙂

anty, to je fakt o nervy. ☹

Holky jak kašlu, tak mi už od včera bolí na pravé boku, to je něco ..... ☹

michalag
autor
15. jan 2010

Ahojte 🙂

matpaj, aj ja mam lentilky a znovu ich papam 😅 😀

jemrykka, zvladnes to, budeme drzat palce aby skusky dopadli na vybornu 😉

co sa tyka matracov, tak my kupime klasicky molitanovy, takym malickym sa nevyplati kupovat az take, potom racsej investujem do velkej postele s kvalitnym matracom 😉

a uz som aj zabudla co som chcela 😝

zdenkapo
15. jan 2010

anty,tak to jo,když to nestíháš,ale trvej na tom,ať se stará baba,je za to sakra dobře placená a zkus třeba i napsat do poradny porodnice.cz,tam je dr. Koucký a kolikrát tam čtu ty dotazy a odpěvědi a taky mi někdy pomohli,tak mu napiš,třeba ti poradí i jak to zda máš právo na jinou nemocnici,než máš výsledky a nebo ti poradí kam zajít v Praze

Klarka,to jo no,jenže nechat si řezat ksicht,no nevim asi bych do toho nešla,radši mám prevenci,než takhle dopadnout- hodně taky u ní dělali ty zuby..

holky jinak mi ráno psala ta paní z MMB,že mi poslala balíček včera a podací číslo,ale ještě není v evidenci ČP- to je prý druhý den,tak dnes by to tam mělo být,tak doufám,že mi přijde všechno zboží v pořádku a dle mých představ...

xxx.klarka
15. jan 2010

zdenka, já vím, taky bych na to nešla .... ale ta žena vypadala fakt hrozně.
jinak s tou poštou, mě taky když mi někdo posílá přes ČP, tak mi to na evidenci balíku neukáže na netu, vždy že není v evidenci .... ale vždy to drazilo. Já teď čekám na monitor dechu a balíček z mma. 🙂 Tak jsem zvědavá.

lucik...
15. jan 2010

Ahojky 🙂

Anty to je teda děs ☹ Ale normálně se na ní vykašli a jdi tam, ať ti to napíše. Když ti to řekla tak pozdě a nikde jinde tě nechtějí vzít tak ať se stará 😠 😢

mishutka
15. jan 2010

Podle mně na poště nestíhají to dávat do evidence, já ho tam nikdy nemám, ale druhý den ráno už zvoní pošta 😉

antynka1
15. jan 2010

Tak jsem tam teď volala, takže na genetický ultrazvuk nejdu, ale mám přijít rovnou k ní a to příští pátek. No tak nevím jestli je to výhra nebo ne........ No ale aspoň něco......

zdenkapo
15. jan 2010

MATRACE- holky fakt je to zbytečná investice do těch zdravotních, mi po tom klešťovém porodu museli preventivně chodit k dětské neuroložce a tak jsem se jí na to tenkrát ptala a sama říkala,že mimčům to je jedno,mají pružnou páteř a jsou tak lehzí,že je žádná matrace moc nepocítí a zdravotní matraci koupit až na školkáčka, ale mi jí kupovali v těch 2 letech a je to pěna,kokos,studená pěna a je z každé strany jinak tvrdá

Klarka,no právě,že na těch www ČP píší,že údaje o balíku jsou k dispozici nejpozději následují den,takže dnes tam musejí být- nevim,jak dlouho jde cenný balí,ale tak do úterka nejdýl bych ho měla dostat

vladkaz1
15. jan 2010

Ahojte som doma kupila som malej tu postel tak sa tesim a akurat riesim aj ja madrac ,no rpide az o 2 tyzdne tak mam cas popozerat akcie na matrace 🙂

zdenkapo
15. jan 2010

MMB- holky s jakými prodejci máte dobrou zkušenost- třeba oblečky kde mají dobré

xxx.klarka
15. jan 2010

zdenka, ale jak psala mishutka, mě se to na tom www ČP neukázalo nikdy a druhý den to poštačka donesla. Tak se neboj, určo to dorazí.

zdenkapo
15. jan 2010

Klarka,mishu,fakt? tak to já zas mám zkušenost,že se mi to objevilo pokaždé,ale fakt třeba druhý den a den,kdy mi to už bylo doručeno,tak snad jo,ale spíš aby se mi to vše líbilo,těšim se nejvíc na tu zavinku 😉

razíme do Děčína do Tesca,tak jsem zvědavá na ty slevy oblečků 🙂

xxx.klarka
15. jan 2010

zdenka, to věřím, taky se těším až mi vše dorazí 😀 .... ta zavinka je uzasná 🙂
tak snad to tam nebudou mít v tom tescu probrané jako u nás.

mishutka
15. jan 2010

Já byla v pondělí v Tescu(ještě nebyla akce) ceny dobrý, ale nedokážu odhadnout velikost prcka tak radši nic nekupuju ať mi to neleží doma a pak nemusím prodávat, věnovat to nebudu mít komu 😅

Četla jsem, že babybum skončil. Tak to si nemyslím protože jenom u manžela v práci je asi dalších 5 lidí co budou mít miminko. Někteří v únoru a zbytek asi po mě 🙂

Jo a mám tu jednu nemilou zkušenost ☹
Mamka mi říkala, že kolegyně z práce které se narodilo miminko před Vánocema, má asi Downův sydrom prvního stupně, že už má trošku šikmé očička a nevím co ještě. Ona už se teď o něho nechce starat a nechává ho manželovin a prarodičům.
Protože mimo jiné chtěla holčičku a ne chlapečka 😠

To je maras, co 😠

lucik...
15. jan 2010

mishu to je šílený ☹ A oni nevěděli že bude mít DS ☹ ?

antynka1
15. jan 2010

Holky z Prahy, máte nějaký tip na nějakou dobrou gynekoložku v Praze, která ještě přijímá pacientky?

lucik...
15. jan 2010

anty já chodím na Prahu 5, ale zrovna dvakrát spokojená nejsem ☹

mishutka
15. jan 2010

Prej ne, ona už má holčičku tak chtěla druhou, když zjistili že to bude kluk tak začala být nepřijemná na lidí kolem bezdůvodně! Já si myslím, že to věděla ale nechtěla to niíkomu říct tak si to ventilovala jinak ☹

lucik...
15. jan 2010

mishu to je šílený 😔 😔 😔

zzuzullka
15. jan 2010

mishu tak to je teda kruté. to nevedeli, že čakajú choré dieťa?

antynka1
15. jan 2010

Lucik - zhruba 40% dětí s DS, které se narodí, se narodí maminkám, které měly všechny screeningy OK........... Ale je to síla.....
A s tou doktorkou - našla jsem nějakou Jandovou na Praze 1, má výborné hodnocení, neznáte jí někdo?

lucik...
15. jan 2010

anty no to teda neni moc pozitivní zpráva... ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre