Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bara.c
18. jan 2010

Ahoj holky, po delší době se zase hlásím. 😉 Zdravím i nové těhulky, nestíhám dočítat takže to platí pro všechny nově příchozí. My se máme báječně. Těhulení nám opravdu svědčí. Dokonce máme už 0,5kg nahoře. Papáme po třech hodinách,někdy i míň. Naše Eliška je pěkná otesanda. 😀 Jo a test na cukrovku mě čeká taky. 😒 Teď se prý chodí plošně bez rozdílu věku a nabrané váhy. Už máme i první šatičky. Tatínek je z Elišky úplně nadený, podezírám ho, že z ní má větší radost než snad z chlapečka. Tatínko prdelka no jo hold to bude tatáněk. 🙂

nikkka
18. jan 2010

Ahojte, pekny zasnezeny den vam zelam 🙂

nas cukrovka caka az 4.2.

ako je to s tym pocitanim mesiacov, mne na tehotenstvo.academy.sk pocita ze uz som v 6 mesiaci..a to som este len 22tt, nerozumiem tomu..

andelka
18. jan 2010

nikka: Záleží na tom, jestli je myšlen 6 měsíc kalendářní nebo lunární. Kalendářní 6 měsíc začíná v 22tt+2 a lunární 6 měsíc je 21 - 24tt.

bara.c
18. jan 2010

Ahoj nikkko, jsou dvě možnosti počítání měsíců 1) tzv.lunární to je celkem 10 měsíců podle měsíčku, jeden měsíc má 4 týdny, nebo 2) normální počítání pokud víš, kdy jste mimi počali . Př. třeba já posl. menstrulace 16.8.2009 - tj. lunár. měsíce 6, norm. 5. Taky se asi těšíš na testík, viď? 😉

xxx.klarka
18. jan 2010

ahojky holky,

kitty123, gratuluji ke chlapečkovi 🙂

aaadus, hormony dělají svoje co. Nábytek je super🙂 Moc se mi líbí ta barva. 🙂

Mě říkala dr, když jsem byla v poradně, že 8.února jdu normálně do poradny a pak k ní přijdu na odběry na cukrovku. Tak vůbec nevím jesti budu pít ten hnus nebo jak to bude.

nikka, 6 měsíc začíná 22+2tt. Jestli to tam nepočítají na luneární měsíce, kdo ví 🙂

jinak jsem ted zblajzla balíček lentilek :D musím odpo až pojedu nakoupit suroviny na dortik k narozeninam koupit dalsich par baličku :D

nikkka
18. jan 2010

tehotenstvo sa pocita v lunarnych som niekde citala..takze asi logicky nasobky cisla 4..

dnes mam strasnu nechut pracovat, normalne sa mi chce az plakat a chcem aby bol uz april, aby som uz bola dom na materskej...pomooooc..

nikkka
18. jan 2010

dnes to tu vypadava kazdu chvilu..

aaadus
18. jan 2010

klarka jj, hormony jsou potvory 😅

vladkaz1
18. jan 2010

nesiel kon ,nieco napisem a zrazu to nejde a prispevok nikde 😠
takze balicek mi dorazi tak za 2 dni potom vam hodim foto ulovkov co mame ale uz mam plny album Lucky ,budem musiet nieco pomazat...

doli1
18. jan 2010

krásné ránko.vážně jsem dnes spala skoro do jedenácti ale v noci usnula až tak ve 2 😖 snad tohle období zas přejde.
ples se vydařil každý mi chválil bříško někteří byli paf že jsem vůbec těhu 😀 vydržela jsem až do tří ale druhý den to ne mě nějak dopadlo.zábava byla super pěkně jsme se pobavili vyhrali jednu cenu v tombole tak bylo fajnky.ještě se chystáme na jeden ples tak jsem zvědavá.jo a fotky nemám
blani na ten cukr se objednává na zelené lince?neomezeně hodinami? mě to furt nějak divně pípá a nikdo to nebere.
stále stoho mám hrůzu a těšim se na vaše ohlasi dnes.
adus hormonky to je bordel. 😀

hepinka
18. jan 2010

ahojte baby, po 100 rokoch sa ozyvam - necitala som vas, takze neviem co nove, ale uz sa budem snazit to teraz pozornejsie sledovat 😉 Ja mam za sebou chvalabohu za sebou geneticke testy a morfologicky UTZ - vsetko je v poriadku a vyzera to zatial na dievcatko, tak uvidime co sa ukaze buduci tyzden na 3D 🙂
Krasny zasnezeny den vsetkym!

mishutka
18. jan 2010

Ahoj,
letí to jak bláze 😉
Já si včera četla na Bybawebu co a jak, že už se mu rozdělujou víčka atd. 😀

bara.c
18. jan 2010

Ahoj xxx.klarko jak se máš??? 🙂 já také ujíždím na lentilkác, to jsi mi připomněla, že musím taky dokoupit. Už je kopuji po těch velkých tubách. Nasypu do mističky a papkáme. Akorát nevím, kam to ta naše malá dává. Máme všeho všudy navíc 0,5kg. Všechno asi sní. Ten test na cukrovku je takový bombónek pro těhule... 😒

michalag
autor
18. jan 2010

Ahojte 🙂
uz sme doma z oGTT ... zvladli sme to perfektne, najskor som sa nevedela odhodlat, ale potom ked som sa poriadne nadychla tak som naraz vypila hadam aj 3/4 rozrobenej vody a potom to uz bolo horsie ale dalo sa, myslela som si ze to bude horsie, dokonca aj cas (2 hodky cakania) mi ubehli dost rychlo, ale to asi preto ze nas tam bolo viac, no len uz mam na prste mensiu modrinku po vpichu 😝

pheva gratulujem k chlapcekovi 😵 😵 😵

doli1
18. jan 2010

mishu taky jsem včera četla tak jsem měla radost že za chvíli bude vidět a ještě týden a bude ve třetim trimestru.strašně to letí.škytání zatim asi nepocituji ale jednou jsem už nad tim přemýšlela protože to bylo tak pravidelný ale na škytání to trvalo moc krátce.ted mám prcka dva dny zas blbě otočenou takže cítím že se tam pohybuje ale nic moc asi nemohla vydržet tu hudbu na plese tak se otočila zádama aby to nemusela poslouchat 😀
jo a po litru vína u manže jsem zněho vytáhla názor na jiný jméno pro holku tak svolil na tu Elišku.jsu potvůrka 😀 😀

antynka1
18. jan 2010

Ahojky,
tak tady u nás dnesk všude padá sníh ze střech - je to docela síla, náš balkon máme do polivny plný sněhu - bojím se vystrčit nos z baráku, protože, to jsou rány jako blázen a pěkný hromady.... No docela nebezpečný....
Jinak jsem si včera konečeně objednala tu zavinovačku od Emitexu - nakonec jsem šla do té přechodné verze - pořád jsme to studovala a dle popisů od výrobce, mají přechodnou verzi, potom dvě letní - jednu s kapucí a jednu na stahování a pak tu zimní. Bude teplejší než ta co jste objednávaly vy, ale když bude teplo, tak nedám nic, když hůře tak deku, potom tu zavinovačku a na zimu zavinovačku + deku nebo zimní fusak 🙂

mishutka
18. jan 2010

Já už jsem si dneska zjistila, že po 30tt můžu jezdit do poradny do Havířova(kde budu rodit) a pak 2 týdny před porodem aby o mě věděli 😅
Tak to musím promyslet protože jezdit autobusem mě moc nebere ☹ a pak letět ještě pěkný kus pěšky 😝

Teď je to s pohybem dobrý, ale bůh ví co bude a kdy ty sračky slezou ☹

aaadus
18. jan 2010

včera PA na cvičení říkala, že je lepší chodit mimo vyšlapané kluzké chodníky, protože když už sebou plácneš tak do hlubokého sněhu a ne na hladké a tvrdé. těhule prý skoro vždy spadnou na břicho

mishutka
18. jan 2010

aaadus 😀

houbik
18. jan 2010

ahoj holk,y tak vas zdravim po vikendu, my byli v berline, myslela jsem, ze nakoupime i neco pro prcka, ale nejak sme to nestihli, tak jdu ted kouknout na web a neco objednat takhle...chci se vas zeptat, vy kupujete tuto zavinovacku od emitexu? http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov... a myslite, ze je jeste potreba toto:? http://www.babymax.cz/emitex-letni-fusak-do-koc... nebo staci jen ta zavinovacka? diky 🙂

doli1
18. jan 2010

houbik já bych fusak nekupovala.zavinovačka bude stačit.pro dítě je nej když je v zavinovačce měl by se tam cítit jak v bříšku ale jsou vyjimky kteří tam byt nechtějí.deky určitě taky postačí.

aaadus
18. jan 2010

houbik já si taky myslím že fusak už je zbytečný, zvlášť na léto 😉

medan29
18. jan 2010

tak jsem už doma z nemocnice, byla jsem na to vyšetření na cukrovku, výsledky mi řeknou až příští týden ve středu, tak doufám že to bude ok, jinak to byl děs a děs, tak špatně mi už dlouho nebylo, a moč jsem sebou nemusela mít

vladkaz1
18. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... kocky tuto som si kupila pre mimco co na nu hovorite? da sa zapnut ako vak alebo fusacik ???

aaadus
18. jan 2010

vladka pěkná. konečně vím, co je to španělská deka 😀

vladkaz1
18. jan 2010

Adus keby si vedela co som za nu dala ,na bazare nova cisto nova za 4.5 eura sa mi zadarilo ... tak som ani nevahala tesims a na balik ... nova stoji na nete 20-35E 😀

doli1
18. jan 2010

vladka taky tuto deku mám po šimkovi.fakt hodně jsem ji využívala.jak na zem tak do sportáku aby byl pěkně zabalen.já ju tenkrát koupila novu za 350,- ted jsou ty ceny trochu jindy a hlavně je vyrábijou menší než mám já.taky to byl super kup.

aaadus
18. jan 2010

vladka jo já vím, že je drahá, jen jsem nikdy nevěděla jaký je rozdíl mezi normální dekou a španělskou

aaadus
18. jan 2010

tady ji taky mají levnou, ale asi není pro úplného prcka a jenom pro holčičku
http://www.mitchi.cz/Spanelska-deka-zn.-BELPLA-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre