Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
18. jan 2010

budete kupovat pláštěnku a síťku proti hmyzu na autosedačku? zase brouzdám po jednom e-shopu a náhodou jsem na to narazila

mishah
18. jan 2010

zdeni a máš nějaký tip,kde to lehátko mají za dobrou cenu 😉 ?Jinak mi se líbí obě dvě,taky ybch nevěděla,které vybrat 😎

blanka.k
18. jan 2010

Adus - nebudu, nevím, na co bych to využila, nemám zkušenost, ale neplánuju to koupit 😅 když bude potřeba a budu muset v dešti přeběhnout od auta do obchodu, tak vytáhnu "stříšku" která je součástí sedačky 😉

mishah
18. jan 2010

pláštěnku na autosedačku jsem nepotřebovala 🙂 síťku ano,ale máme ji zabudovanou v kočárku 😉

zdenkapo
18. jan 2010

Adus
rozhodně bych ani jedno nevyužila- mám sedačku Babypoint pioneer Plus a ta má stříšku a nánožník,tak ikdyž pršelo,tak to bohatě stačilo na přeběhnutí a síťku na co? mimi v tom dlouho nechávat nebudu někde venku a jinak na něj koukám,ale na kočár jsme objednala novou modrou od Emitexu

Mishah
ještě nevim,kde to objednám, tak během měsíce,ale když dáš na seznamu zboží.cz a seřadit dle ceny,tak to to najde nejlevnější nebo na MMB

m.c.
18. jan 2010

aadus, tk to bych koupila jenom pokud plánuješ že budeš hodně používat autosedačku nacvaklou na korbu a budeš s ní jezdit normálně ven. Jinak určitě nee.

Teď mi došlo, že se zítra na oslavě tchýniných narozek moc nenadlábnu, jdem jí odpoledne popřát, takže můžu jíst jenom do 7, když jdu na 7 ráno ve středu na cukr 😠 😝 😅

blanka.k
18. jan 2010

Holky, co už máte mimčo, vím, že tu někdo psal o tom sterilizátoru (či jak se tomu říká 😅 ) z Teska do mikrovlnky. Jaký je? teďsjem koukala, že mají do středy v akci cestovní malý za 70,- a pak i ten velký za pár korun, ale mám strach...ale zas si říkám plast jak plast 😅

zzuzullka
18. jan 2010

ahojte babulky, som tu pár dní nebola a vôbec vás nemám šancu dočítať , tak sa ani nebudem snažiť o to 🙂

mne je dnes ale pekne blbo, sa cítim nenormálne unavená a bolí ma hlava. najradšej by som si ľahla a spala ale sa poznám a viem že by to nebolo len na chvílu, určite by som spala tak 3 hodiny a potom by som nespala v noci.tak to musím vydržať ☹

blanka.k
18. jan 2010

Kdybyste, holky, někde při serfování našly tyhle podložky https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... tak mi prosím písněte, já už jsem prošla X obchodů a nikde je nemají :(

zzuzullka
18. jan 2010

blanka, ja som takú podložku videla v obchode. v hypernove v Hodoníne je taký malý obchodík s detskými potrebami a tam ich majú. neviem odkiaľ si...

aaadus
18. jan 2010

a síťka proti hmyzu na postýlku? v ložnici máme atypické okna a nejde do nich koupit síťka a nevím jestli se může používat takové to do zásuvky proti komárům

medan29
18. jan 2010
blanka.k
18. jan 2010

Zuzul - bohužel jseem z Brna, jsem byla i v obchodě, kde jdem kupovala tu stejnou, ale tvrdou, že chchi ještě měkkou velkou a paní říkala, že tu nikdy neměli :(
Medan, Adus - díky, ale bohužel se nedá objednat přímo ta. Já zkoušela fakt tolik obchodů a když už ji měli v nabídce, tak psali, že nejde si vybrat konkrétní motiv, jen barva :( Už jsem prošla cca 90 odkazů co mi hodil strejda Google, vím, že výrobce je Scarlett a teď hledám a pátrám,....

zdenkapo
18. jan 2010

Adus
jakto nejde dát síťka, mi sice plánujeme časem nová plastová okna,ale nic nejde hned´,tak máme okna deset let stará dřevěná a manža tam normálně síťka dal,dají se koupit v domácích potřebách,obi a takových obchodech- nalepí se po obvodu okna takový suchý zip a ustříhneš si síťka dle tvých představ a nalepíš- dá se to i prát a prodává se to v krabičce a nejlepší je čená barva- přes tu jde vidět ven, přes bílou ne tak dobře a hlavně zvenku to jde dost vidět.... ale síťku na postýlku bych nekoupila- každou chvíli i v noci budeš k malému lítat a myslet ještě na to,že musíš svlíknout síťku až od spoda 😖

Blani,
ty podložky skoro všude,ale záleží,jaký potřebuješ rozměr, mi máme přebalovák od Scarlett a budu kupovat origoš na to nějak 72x74cm

blanka.k
18. jan 2010

Zdeni - já vím, že je mají všude,ale já chci přesně tu žlutou s medvídkama nebo zelennou 😉

zdenkapo
18. jan 2010

jo holky a začalo mi vytékal kolostrum... další novinka-- to taky při prvním těhu neznám 😒

blanka.k
18. jan 2010

A k těm oknům, jelikož máme pod barákem 2 rybníky, tak jsem vydrželi bez ochrany asi týden, pak si koupili ty svinstva do elektriky a pak jsem zavolali firmu, která nám udělala sítě na míru, krásně to jde sundat, je to v takovém úzkém rámečku, přichyceno pře pacičky,kdyby bylo potřeba, a cena nevím, protože ještě jsme si nechali dělat všude žaluzky, ale předpkádám, že ty sítě mohly stát do 2000,- všechny 😉

zzuzullka
18. jan 2010

zdenka, to už tak skoro? ja na sebe zasa pociťujem, že mi maternica začala asi už utláčať žalúdok, lebo nedokážem zjesť veľké porcie a niekedy sa mi jedlo vracia až do krku a páli ma záha, čo som pred tým nikdy namávala

bibi13
18. jan 2010

xi.. mna zase včera drobec kopol do rebra.. ešte že nemá také silné kopance.. 😉

blanka.k
18. jan 2010

Zuzzul - mě to vracení se jídla začalo min.týden 😝 Dnes se mi po obědě muž smál, že vypadám, že to nerozdýchám, že se tvářím hrozně 😀 Žáha zatím nepálí, tak aspoň něco 😀

zzuzullka
18. jan 2010

mňa zatial kope len tak cca 5cm nad pupok, vyššie ešte nedočiahne. ale to len zriedka, jeho oblúbená lopta je močový mechúr a hlavne keď je plný 🙂 koľko myslíte že môže mať teraz drobec cm na dľžku?

blanka, to vracanie jedla je také príjemné... 😝 a to nás čaká asi až do pôrodu 😒

zdenkapo
18. jan 2010

Ty síŤky taky chceme až budem dělat plastovky-je to parádní...

Zuzu
no taky na to koukám, při Tomáškovi mi neteklo vůbec až po porodu jsem rovnou kojila,ale fakt mám naprosto jiné každé těhu

lienka1076__2
18. jan 2010

Ahojky moja malinká mala včera večer asi diskotéku, lebo sa mi riadne hádzala v bruchu. Sme sa s manželom smiali, keď mi brucho stále nadskakovalo. Keď konečne prestala, tak ju manžel hneval a začalo to znova. Zjavne ju to riadne rozčúlilo 🙂 🙂

zzuzullka
18. jan 2010

práve si otváram lentilky...mňam 🙂

bibi13
18. jan 2010

inak, to vracanie jedla a pitia mám tiež a je to dosť nechutné.. 😒 podla tehotenstvo.academy má okolo 30 cm.. ale či to je tak..

xxx.klarka
18. jan 2010

zzuzu, já dneska koupila 2x to velké balení a 2x to malé 😀😀 a ted jsem snědla jedny vexty od jojo:D

naše malinká včera taky dost řádila, asi byli nějáký erupce🙂už jí cítím i v sedě. 🙂

zzuzullka
18. jan 2010

juj to je už pekne veľký 🙂 zajtra ideme do poradne, tak sa teším, ale neviem či mi bude robiť aj utz. ale hlavne mi vypíše sestrička žiadanku na ten cukrovkový test 😝

zzuzullka
18. jan 2010

klarka, ja ho cítim v leže, v sede, v stoje, hocikedy... aj zo sna ma budí, je to pekný čertík 🙂

bibi13
18. jan 2010

mna naštastie nebudí.. ale ked sa každé rano preberiem okolo tretej, tak je hore..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre