Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

greeri
19. jan 2010

no povedzme si na rovinu, že teraz rajčiny ani nijako nechutia, skôr ako taká červená bezchutná hmota 😝 😀

xxx.klarka
19. jan 2010

Tak to já čokoládu vůbec, já spíš ujíždím na pikniku😀 Zahuštěné plnotučné mléko😀 a na sušenkách a lentilkách😀 ..... jinak nemám skoro vůbec potřebu jíst.

doli1
19. jan 2010

u šimka jsem měla +8kg a ted to bude víc podle dr 10-13kg což je ideální.ted přibírám kilčo za týden což se dr libí a říká že to stačí ale mín nee raději víc. 😀

xxx.klarka
19. jan 2010

mě rajsk chutnají teď jen ty cherry, ty mají alespoň nějákou chuť 😀

matpaj
19. jan 2010

no, ďakujem babky, ste ma ukľudnili 😒
to viete, ja som mala predtým modelkovské miery.... 😉 ale nie 😉 ale bola som štíhla....a fakt mi všetci hovoria, že to na mne nevidieť....

a pri Pajke som pribrala 25kíl................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a za tri mesiace som mala ešte menej ako pôvodne.. akosi samo to odišlo 🙂

no a teraz sa mi kozenky zväčšili o dve čísla-zatiaľ-môj mm sa tak teší................... 😝

doli1
19. jan 2010

kilčo za měsíc za týden to by mě asi položilo 😀 😀 😀 😀

mishah
19. jan 2010

matpaj, to ti teda závidím,že ti to šlo tak dolů...to mi teda ani náhodou ☹ kojila jsem o 106 a stejně nic... 😝 😀 zato malý krásně přibíral,tak aspoň to mě bylo útěchou 😀

mishah
19. jan 2010

doli 😀 jsem si říkala 😉

mishah
19. jan 2010

tak to já asi taky tak to kilo měsíčně 😉 zatím..pak to bude určo víc 😀

matpaj
19. jan 2010

Babky mne sa nič nechce....dnes je blbý deň..... 😢

mishah
19. jan 2010

jo,holky, moje švagrová přibrala v těhotenství jen jedno kilo...bylo jí pořád zle,tak jedla jen nudle a nevím co ještě,asi skoro nic...je štíhlá i nomrálně a malá byla úplně OK a i švagrovka měla ještě další dítko..tak jen tak pro uklidnění 😉 pro ty, co nepřibíraj 😉 (což teda není můj případ 😀 )

michalag
autor
19. jan 2010

ja prave papam zemiakovu kasu, mnam 😝
matpaj a uz mam doma aj zasoby lentiliek 😝 😀

michalag
autor
19. jan 2010

malekacatko vitaj 🙂 !!! pozeram ze si zo Zvolena 🙂 a z kade konkretne? ak nechces sem kludne mi napis do IP (interna posta)

matpaj
19. jan 2010

☹ michal, mne dnes ani lentilky nechutia....

dnes učím, keď si spomeniem na tých prckov, je mi zle..... 🙄 dnes na nich nemám fakt náladu....choďte niekto za mňa..... 😉

matpaj
19. jan 2010

jááááááááááááááááááááá chcéééééééém ísť domóóóv......plačem.... 😢

antynka1
19. jan 2010

Matpaj - děje se něco, nebo máš jen den blbec?

matpaj
19. jan 2010

nič sa nedeje, len mám blbú náladu... 😖

ešte ma aj kolega naštval. taký idiot, starý mládenec, úchylák jeden impotentný.... 😠

neviem ako vy, ale ja už to v robote neviem vydržať...našťastie robím len do februára, mám 25dní dovolenky...... 😀

michalag
autor
19. jan 2010

matpaj, neboj zajtra bude lepsia nalada 🙂 ... a co ucis?

matpaj
19. jan 2010

ešteže si babenky môžem počas práce pokecať s vami 🙂

mám vás strááááášne rada... 😅

matpaj
19. jan 2010

michal, učím v ZUŠ výtvarku.....to mám druhú prácu pár hodín do týždňa.

inak som reštaurátorka v múzeu.
v poslednom čase ale už nezvládam obe práce, nestíham a ešte bruško......Pajka....manžel....teším sa na MD, konečne si oddýchnem.... 😅

michalag
autor
19. jan 2010

tak to mas toho dost 2 prace 😅

matpaj
19. jan 2010

tak babenky frčíííím k deckám, pa večer.... 😉

lienka1076__2
19. jan 2010

Ahojky kočky. Mňa čaká glukózový test na budúci týždeň, takže sa mám na čo teši ť.😠
Gratulujem k dobrým výsledkom. Ja som zatiaľ pribrala 5 kg a to sa už cítim dosť zle. Hlavne pri obúvaní 🙂 . Malá mi stále kope do žalúdka a asi sa jej to páči, lebo keď sa najem, tak hneď začne a nie a nie sa ukľudniť 😉
Už som si vybrala aj pôrodnicu a bola som sa tam pozrieť a opýtať sa na epidurálku. Takže je rozhodnuté. Aj keď je to dosť daleko, ale vyzerá to tam super.

michalag
autor
19. jan 2010

co sa tyka priberania tak ja som pribrala do minulej poradne 4,5kg a sestricka mi povedala ze to nie je vobec vela, no som zvedava kolko bude na dalsej poradni navyse 😅 , ono sa zacne len teraz viac priberat ... inak s obuvanim topanok a zavazovanim snuriek mam problem aj ja, uz sa tak nezohnem 😝

matpaj, nejako to tam vydrz 😉

simi.w
19. jan 2010

uvařila jsem si kávičku a k tomu koušu tři koblížky..........snažím se dočíst a vítám nové těhulky 🙂

michalag
autor
19. jan 2010

ja sa nateraz lucim ideme s malym von a uzit si sneh 🙂 😉

blanka.k
19. jan 2010

Já mám hlad a nevím co bych zbaštila, už jen 4,5 hod. a bude půst 😅 To abych se nějak unavila a šla spát nejpozději v 11, ale stejně me bude budit hlad, jak se znám 😅
Dneska jsem ve Sparkys (píšu to dobře?) koupila takovou žlutou síťku pův.určenou nad vanu na hračky, tak ji chci dát nad přebalovák do koupelny třeba na čisté plínky, ať jsou hned po ruce 😉 A nafotila jsem zbytek věcí, tak to nějak stáhnu a dám do alba...

simi.w
19. jan 2010

matpaj, obdivuji tě, že zvládáš dvě práce, to je na těhulku hodně, řekla bych, já jsem zlenivěla až hrůza, někdy se mi ani ven s malou nechce, natož něco zařizovat.... 🙄

simi.w
19. jan 2010

blanka, prý unavila a šla spát 😀 , nemysli si, že tě hlad nechá spinkat, máme to těžké

simi.w
19. jan 2010

michal, užijte si to, za chvíli je tma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre