Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
19. jan 2010

adelko tady to máš ty hodnoty oGTT http://www.cukrovkar.cz/tehotensky-diabetes/teh...

lucik...
19. jan 2010

zdeni my měli taky černého 😔
Budu kupovat nanny s jednou podložkou a do kočárku nevím, moc sem o tom nepřemýšlela, ale asi jo.

aaadus pod to jde určitě i tričko, nejen košile 😉

aaadus
19. jan 2010

lucik tak až ti to příjde tak to nafoť na sobě jak to vypadá třeba s tím tričkem. ale je to fakt krásné

lucik...
19. jan 2010

aaadus jasnačka 🙂 Už se těším 😵 😵 😵 Já mám ale určo i nějakou košili kterou dopnu

aaadus
19. jan 2010

lucik tak já své košile asi už nikdy nedopnu pokud mi ta mlíkárna zůstane taková jaká je. jsem si minulý týden frajerka chtěla vzít košili, ale nějakých 8cm mi k dopnutí chybělo 😀

blanka.k
19. jan 2010

Poslední půlhodina, tak jsem si vzala nějaký čokoládový puding, bagetku, a mužovi jsem snědla půlku krajíčku se šunkou a sýrem.. 😅 Teď si ještě sním hrozny 😉
Adus - tak nějak...já jsemměla hodně věcí narvaných přes prsa už v létě...teď to nehrozí. Zítra mi konečně dojdou vakuové vaky, tak mám asi 20 halenek a košil, které tam poputují , pak 2 saka, bundička,...to bude prázdná skříň 😅
Do alba jsem přidala nové úlovky 😉

lienka1076__2
19. jan 2010

Kočky ako vám závidím, keď len teraz riešite aké sú Vám veci cez prsia malé. Ja mám s tým problémy celý život. ☹ ☹ Vždy som mala veľké a teraz ešte horšie. Keď som si kupovala podprsenku, tak vždy len v špeci obchodoch a stála nechutné prachy. A teraz ani neviem, kde si kúpm, ale dnes som našla na nete super obchod a majú tam aj za 50 eur, tak som rada. 😉

xxx.klarka
19. jan 2010

lienka, jsem na tom asi stejně. Teď zrovna řeším kam si půjdu koupit novou ☹ ale jakmile si vzpomenu na ty peníze, tak se mi udělá zle a vzdám to. Teď co nosím mám 85G a to je ještě nemám nalité. ☹

lienka1076__2
19. jan 2010

Klarka ja som našla obchod, kde majú až veľkosť J. To som nikdy a nikde nevidela.

doli1
19. jan 2010

holky ty jo G víte co je horší že když jsou prsa tak velký tak nejde někdy kojit.vim že za to nemůžete ale ten malí prcek ty velký prsa nedokáže nasát.kámoška má taky velký nevim kolikátky a vůbec to nešlo malá se nedokázala přisát byli moc velké na tu papulenečku.

xxx.klarka
19. jan 2010

lienka, my tady máme jen jeden krám a ten je naprd ... :-/ asi budu muset obejít globus a takhle ty hypermarkety, jinak nevím kde hledat.

lienka1076__2
19. jan 2010

No to viem. Sestry keď mali deti, tak nekojili, lebo to nešlo. Ani mlieko nemali, že vraj keď majú také veľké prsia. 🙂

blanka.k
19. jan 2010

Lie - no, já začínala před těhu na 75E, teď mám o 11 cm víc 😅 Co je to za velikst netuším, v obchodě jsem si zkoušela 75 a 80F a bylo mi to samo malé. A větší tam neměli, co by se mi líbila, ale musím někam vyrazit, al enechce se mi. Taky zas nechci kupovat jich moc, aby mi to zas za měsí cnebylo malé.Naštěstí mám asi 2 starší, které mi jsou, tak ty nosím, když náhodou musím ven, jinak doma chodím "nahoře bez" 😀
A mám s obě asi půl kila hroznů, asi prasknu, je 20:00 a začíná mít hladovka ☹

xxx.klarka
19. jan 2010

doli, vím že s tím může být problém ☹ ale s tím nic neudělám.

lienka1076__2
19. jan 2010

klarka pozri na http://www.daniela-pradlo.sk/podprsenky-big/c-918/.
tú sú celkom dobré a super ceny 🙂

zdenkapo
19. jan 2010

Prsa
jj,ale nejde tak o velikost psou,to je jedno,ale o velikost bradavky,tak nám to šlo poprvé,tak doufám,že i porduhé..

Lucik
no právě,že Nanny já do očárku nedám,je větší než Babysence II a ten tam dám,proto ho budu kupovat

Blani
tak zítra hodně štěstí...

doli1
19. jan 2010

xxx klarka já to třeba netušila až mi to ta kámoška řekla byla jsem stoho úplně paf.

blanka.k
19. jan 2010

Holky, nestrašte s tím kojením 😅 Ale je fakt, že jsem nad tím taky přemýšlela, že chudák dítě, ale že by to mohl být problém mě nenapadlo. 😅 Třeba dnes jsem viděla krásný podprdy od Trimphu, moc jsem to neprohlížela, ale jak můžou dělat vel. 75F s ultraúzkýma ramínkama, to nechápu, to musí řezat 😝

michalag
autor
19. jan 2010

adelka myslim ze ked je pod 7,0 tak je to oki 🙂

luci, to ma moc mrzi ze vam otravili labradorku 😢 😢 😢 , ja by som takymto ruky odrezala 😠

bibi13
19. jan 2010

llienka, klarka a čo tak stan? ha?? 😀 😀 😀

lienka1076__2
19. jan 2010

bibi možno dopadnem tak, že aj stan bude dobrý 🙂 😀 No to sa uvidí v máji ☹

xxx.klarka
19. jan 2010

lienka, vypadají dobře, ale pro mě by se nevyplatilo asi objednávat ze slovenska. 😒

doli, já jsem to i někde četla ... uvidíme jak to dopadne. 🙂

bibi, no neboj, pár lidí mi to taky už řeklo😀😀

zzuzullka
19. jan 2010

vidím, že riešite podprsenky, no ja mám tiež už problém sa do tej mojej dostať takže neviem, neviem keď to takto pôjde ďalej čo budem nosiť

a práve sme sa vrátili od lekára, utz mi ani nerobil, len na rýchlo pozrel či bije srdiečko a prehmatal mi maternicu a zajtra sa mám objednať na tie testy na cukrovku 😝

xxx.klarka
19. jan 2010

lucik, no jo, už krásně roste 🙂

lucik...
19. jan 2010

Klari no jen nechápu, proč vy všechny máte bříška takový krásný kulatý a já takový spíš špekatý 😀 😀 😀

blanka.k
19. jan 2010

Bibi - na velká prsa jsou super padáky 😀 Lehký materiál, a vydrží 😀
Lucik - kde máš bříško? už ho konečně vystrč 😀

xxx.klarka
19. jan 2010

lucik, to nevím 🙂 já mám spíše melouna v tom břiše. 😀

zzuzullka
19. jan 2010

lucik veď ty ani nemám brúšok...no ale zasa to budeš mať dobré, že keď pôjdeš rodiť tak budeš vyzerať ako my pupkaté teraz a z pôrodnice pôjdeš štíhla ako pred tehu 🙂

lucik...
19. jan 2010

blani no zrovna koukám že z vás jediná vypadám jak špekoun a ne těhule 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre