• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
zdenka no jestli jde o velikost bradavek tak jsem asi v pr... doufám, že ještě porostou jinak mě picne
lucik... nemachruj s břichem jo :grinning:

už hodinu se snažím vybrat svatební fotky, které nechám udělat a už mě to nebavíííííí
19. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem ani 2 týdnu už nefotila břucho, budu muset zíítra :slight_smile: :sweat_smile:
19. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, stan ma aj tyčky.. tie udržia prsia a nepadnu dole ako v prípade padakov. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako jeden konec opřeš o pupek, druhým podepřeš prso...ale hctělo by to nějaký kulaté na konci, aby tě to nepropíchlo :grinning:
19. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to já mám zase opačnej problém - mně ty moje kůzlátka snad ani v těhotenství nevylezou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :wink: zato se to všechno valí do břicha, mám pěknej pupek :unamused: musim konečně taky něco nafotit a přidat..
Lucíku, takový břiško jsem měla na začátku těhu :dizzy_face:
19. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani, hezký nový úlovky v albu :wink:
19. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem hodila do alba fotku pupku (nebo spíš břicha) ve 13tt :sweat_smile: A taky to byl ještě stav o těch 11cm přes prsa míň. Dnes jsem vyzkoušela blesk k foťáku a funguje, huráá, takže o víkendu se pokusím nějak nafotit, snad se vlezu do objektivu :grinning:
19. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik máš pěkný holčičkovský bříško.já ted dobrovolně vyžehlila to jsem šikula
19. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak jsem od 20:00 hladem a nějak začínám mít hlad :sweat_smile: To jsem zvědavá, co budu dělat v 7 ráno :sweat_smile:
Doli jé, ty jsi šikulka, dojeď nám taky vyžehlit :frowning2:
19. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky bych potřebovala žehlit :frowning2: :frowning2: :frowning2:

blani já to nemohla vydržet :grinning: V 8 ráno jsem šla na oGTT a v půl jedenáctý v noci jsem si dala v posteli půlku housky,jinak bych umřela :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já do sebe zatím liju čaj :sweat_smile:
19. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chce to spíš jít brzo spat a všechno zaspat.když si budeš nalívat žaludek vodou tak ráno bude větší hlad.
19. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenže já takhle brzo neusnu... chodím spát tak v 1 nejdřív a stejně se v noci budím, kdybych šla teď, tak od 2 koukám do stropu. už jsem si dala do kabelky čokoládu, až to zítra skončí, ať se nadlábnu :grinning:
19. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka a čo takto skúsiť nejaké manželské hrátky s manželom, aspoň by si zabudla na hlad a aj by si potom určite ľahko zaspala :slight_smile:
19. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzul - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem tento návrh přečetla manželovi, pokýval hlavou, řek Hmmm, zčervenal a kouká dál na nějaký pořad v TV :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka, krásně si vedeš album miminka, to jsem vždycky chtěla taky, ale chybí mi ta schopnost, u Aničky nic a teď si říkám, že už je zase pozdě, závidím, je to fakt krásná památka :wink:
19. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nevíte, kde na netu se dá najít kalkulačka výpočtu data porodu podle početí ? všude nacházím jenom podle poslední menstruace
19. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi - děkuji, mě tyhle kravinky baví a aspoň doma nepropadám trudomyslnosti :grinning: Hlavně, co si nenapíšu, nevyfotím, to má hlava neudrží...
teď hledám, co si vzít za knihu sebou zítra na GTT, a co neváží 3kg :grinning:
19. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě to taky baví, ale jsem neschopná a vůbec nemám múzu, pak jenom lituju, protože taky co si nenapíšu, tak hned zapomenu a je to v pr.... :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to máš nějaké speciální album nebo normál ? jsem se dívala na těhotenské deníčky a taky je to pěkné, jen třeba stále sledovat příslušné kolonky a zapisovat, takže opět nic pro mne
19. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám májovkám aj my sme pred rokom už robili bordel v brušku a ešte vám ponúkam pekné tričko na predaj s milým nádpisom "Plánujem svoj útek v máji" pozrite do albumu
19. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi - to je klasický album s černýma listama,kam lepím UZ fotky, pod to vždycky napíšu, jaký je to tt, kolik měřil, občas napíšu, kdy mě poprvé kopl, kdy tatínka, a pak jsem tam dala fotky, co mě fotila kamrádka. Mě se moc nelíbí, takové ty hodně "dětské" deníčky,c o hýří barvami a jen vyplňuješ,na UZ fotku tam mám třeba jen jednu stranu,...takto si to udělám podle sebe a je :wink:
19. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úplně obyč.album http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3713888&vReferer= :wink: k tomu koupená bílá fixa a je to :wink:
19. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně, když jsi kreativní, tak to máš v pohodě, vytvoříš si to album podle sebe a díky za odkaz, možná se ještě k něčemu dokopu, chce to motivaci
19. jan 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš zač. Udělat ho můžeš kdykoliv :wink: Co doma najdeš, to tam dáš, já cchi pak takto dělat i další alba, až se malej narodí...na prvnní stranu mu chci otisknout nožučky a ručičky (a pak třeba každého půl roku), ale nevím, čím ho můžu namatlat aby se neosypal :grinning:
Já mám hlad, a kručí mi v břichu :sweat_smile: Tak jdu koukat na tv ať přijdu na jiné myšlenky, dobrou noc všem a kdo jde zítra taky na GTT tak hodně štěstí. teda vlastně už dnes :grinning:
20. jan 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou noc, hlad nezávidím a taky přeju hodně štěstí na GTT :slight_smile:
20. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem malé dělala otisk ručičky a nožičky a matlala jsem jí temperovýma barvama, chudák byla trochu v šoku, ale jinak žádna újma nebyla, dělala jsem taky otisky do sádry a teď je má na zdi ve svém pokojíčku, takže jak tak zjišťuju, tak na tom nejsem zase tak špatně s tou múzou :grinning: :dizzy_face:

dobrou noc, už jdu
20. jan 2010 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno holky,
tak jak jste se dneska vyspaly?
20. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :slight_smile:

anty, ja celkom fajn, len bolo malo :sweat_smile: a ty?
20. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
blanka držím palce ať to zvládneš. mě ta hladovka čeká za týden už od 19:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes jedu za kamarádkou co má půlročního chlapečka tak se těším až si s prckem pohraju. říkám to manželovi, že se jedu podívat jak to u nás bude vypadat za 3/4 roku a říká mi - nikam, zase přijdeš chytrá jak rádio :grinning:
20. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok