• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
autor
blanka, vela stastia na oGTT :wink:
20. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno :grinning: , tak já mám dnes od 13 zas relax u kadeřnice, už se těším jak malá
20. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já se vyspala docela dobře. Dnes po deváté budu volat té své nové vyhlédnuté doktorce, tak mi držte palečky, ať mě vezme :grinning:
20. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anty budeme a snad s touto budes spokojnejsia :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
antyn já se kupodivu vyspala dobře, asi to bude tím, že jsem zase poctivě začala baštit hořčík. u dr ti budu držet palce ať tě vezme :wink:
20. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Haló :slight_smile:
Dobré ráno.....babky

blanka veľa šťastia..... :wink:

medan aj ja potrebujem ostrihať. strašne mi zhustli vlasy, potrebujem preriediť...tak ti závidím kaderníčku :dizzy_face:

no, dnes sa črtá dúfam dobrý deŇ, nemáme v práci riaditeľa a ani dnes neučím.....som sa rozhodkňla,že dnes kúpim môjmu drobčekovi nejakú peknú hračku. včera som ho potrápila, určite všetok stres prežil so mnou.... :unamused:
20. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
matpaj, tak super ze dnes uz je lepsie :slight_smile: , to robia asi tie tehu hormony :sweat_smile:
20. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko...
tak moje tehu hormony hovoria, ze uz sa mi nechce chodit do prace... :slight_smile: ale uz iba 51-61 dni :grinning:
20. jan 2010 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matpaj když není ředitel v práci to se hned lépe pracuje že? :grinning:
20. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nikkka ved to uz nie je az tak vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem jednu otazocku ohladom tych kopancov?: ja som hlasila prve ozajstne kopance, ono je to take zvlastne ako keby mi velka bublina praskla v bruchu - aj vy to tak mate? neviem to presne opisat...
20. jan 2010 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze začátku byly pohyby jako tako otírání o vnitřní stranu břicha, hodně zvláštní pocit. a pak už rovnou kopance, kotrmelce a nevím co ještě tam malý provádí. včera mě kopal až někde u žeber
20. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tehu hormony, ale keď sú problémy, tak ani tie nemusia úradovať.... :unamused:

aadus....keď nie je náš riaditeľ v práci, tak u nás sa nepracuje..... :grinning:
20. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matpaj to máte dobré. u nás když nebyla šéfka, tak to tam byl holubník a všichni utíkali domů kdy se jim chtělo :sweat_smile:
20. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ranko,

blanka, antynka držím palce..

anii mne sa už nechce chodiť do práce.. zabíja ma to.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jejda, naš drobec tiež vyvadza.. rada by som vedela, čo tam robí..
20. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, hlásim sa s dobrými výsledkami oGTT :grinning: normálne mi kameň žuchol zo srdca - držím palčeky všetkým čo to majú dnes :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeej bondy super :slight_smile: ... pozeram ze zatial vsetky mame vysledky oGTT v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bondy gratuluju :slight_smile:
vy už máte cukr skoro všechny za sebou a se vsadím že já tu cukrovku budu mít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nazdar holciny, konecne sem Vas docetla - uuufff :slight_smile:

Blanka, snad ti to dobre dopadne, kdyz jsi vydrzela takovou drsnou hladovku :grinning: Hele nechodilas nahodou v Praze na Dejvicky k Hradecky???

Ja dostala vcera chut na babovku, tak na ni ted jdu (na peceni)

Na cukrovku jdu az pristi ctvrtek, snad z Vas nejpozdejs, a to jsem teh. nejstarsi :fearful: Ale zas cim pozdejs, tim vetsi pravdepodobnost, ze se to objevi, ne?
20. jan 2010 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babara já jdu příští týden ve středu
20. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

Bondy gratulece....

Adus
snad nebudeš mít,nejez čoko a med... já myslela že jí mít budu a taky nemám, mám fakt každé těhu úplně jiné, hlavně to druhé utíká mnohem rychleji s Tomáškem....
20. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdenka tak čokoláda mi naštěstí přestala chutnat a konečně mě přešla i ta žravka co jsem měla posledních 14dní. ale určitě se nijak v jídle nebudu omezovat, aby to náhodou nezkreslilo výsledky
20. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: držím palečky všem co jdou na cukr:slight_smile:..a všem gratulace k dobrým výsledkům :dizzy_face:
Mě to čeká až začátkem února :wink:
Zdeni-taky mi druhé těhu utíká mnohem rychleji než první...
20. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. Ja vobec netusim kedy pojdem na cukrovku. Sestricka zatial nic nespominala a na poradnu idem az 2.2.
mam zmiesane pocity ze u mna je aj realna.

Gratulujem k dobrym vysledkom a drzim palce dnes blanke.
20. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jinak já mám taky zkušenost s "většíma"podprsenkama-normálně nosím tak 85E a kojící mám vel.90G :wink: a po zkušenosti z prvního těhu radím nešetřit-pokud tedy kojíte,určitě se vyplatí do toho investovat víc...Kupuju už jen Anitu,a líp se mi teda nosila s kosticema(navíc ramínka má opravdu pohodlná)..Navíc mi pojišťovna přispěla 1000,-Kč,takže jsem za ní dala jen cca 360,- :wink: ale mám v plánu koupit ještě jednu.Jo- a kojla jsem docela dlouho( a to jsme měli fakt pidi miminko) i s velkýma prsama, a po císaři...jen to trvalo cca týden, než jsme se rozkojila...malého už mi dokrmovali nutrilonem..
20. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jsem na tom ještě dobře s mými 85C :sweat_smile:
20. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adus:to určitě :wink: :grinning:
20. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno hoolky,

tak mě včera přepadli večer těhu hormony a řvala jsem jak kráva kvůli každému nesmyslu a kvůli každému blbému slovu:grinning::grinning:

bondy gratuluji a ostatním co jdete držím palce:slight_smile:
20. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, mne sa neviem co dnes porobilo, ale od rana som niekolkokrat kľačala nad wc :unamused: Blahozelam vsetkym k dobrym vysledkom, ja sa este nacakam - testy na cukrovku ma cakaju az 12.2. pekny den vsetkym!
20. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adus
to jo,ale med a čokoláda se zbytečně dlouho drží a hromadí v krvi a taky by mohli být zbytčně vysoké hodoty na lačno a test ti ani dělat nebudou,takže toho jsem se vyvarovala....

Mishah
jj,u Tomáška jsem byla od 3.měsíce sama doma v PN a byla to nuda a teď jsem doma s Tomáškem,tak mi to líp utíká....
jo a s těma prsama jsme na tom teda asi stejně a taky mi přispívala 1000,-Kč na takové věci pojišťovna,jenže od letošního ledna snad všechny příspěvky zrušili :confounded: já mám 3 kojící podprdy,ale pokud budu kojit dýl,tak si koupim taky ještě jednu pořádnou....
20. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok