Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
20. jan 2010

aj u nas na slovensku prispievaju poistovne napr.na podprsenky??

jeeej posielaju mi kocik, zajtra ho uz budem mat doma 🙂 taaak sa tesim..

aaadus
20. jan 2010

nikka jééé, já ještě kočárek nemám a to jsem ho myslím objednávala dříve než ty. potom dej vědět jak se ti líbí

matpaj
20. jan 2010

Bože baby z ČR vám aj na podprdy prispievajú?...... 😲

inak ja mám najbližšiu poradňu až 2.2 a tiež nemám ešte termín na cukor.... 😒

mishah
20. jan 2010

pralinko:máš podobně termín jako já a já jdu na kontrolu až 8.2. a pak teprv na cukr..navíc minulé těhu jsem šla snad až ve 29.týdnu

michalag
autor
20. jan 2010

matpaj, ze .... 😨 , a my si tu musime vsetko platit do poslednej koruny 😠 ☹

xxx.klarka
20. jan 2010

mishah, i já jdu 8.2. do poradny a pak až na cukr. 🙂

matpaj
20. jan 2010

nikkk a aaadus ja ešte ani niesom rozhodnutá aký kočík chcem - pochváľte sa aké značky máte vy....

mne sa páčia jané, x-landery 2010 a casualplay, ale naisto sa rozhodnem až tak v apríli, nie je to neskoro, však?.... 😒

hepinka
20. jan 2010

Baby, nakolko som vas predtym dlhsi cas nesledovala nehnevajte sa ak sa nahodou opakujem s otazkou - Mate prehlad, ktora baby satka je naj? Uvazuje niektora z vas o kupe? Dakujem!

hepinka
20. jan 2010

Matpaj, ja mam vybrany Casualplay S6, ale riesit ho budem tiez neskor, aj ked si robim obraz o cenach a tak.

pralinka25
20. jan 2010

na slovensku si musime platit podprdy same 😀 😝 ale prispet by mohli

matpaj
20. jan 2010

hepinka, ja osobne šatku kupovať nejdem....keď mi bude chýbať tak si ju dokúpim.
pri Pajke som ju nepoužívala vôbec, ale to je individuálne...... 🙂

michal 🙂 tak to je na tom našom Slovensku...na prd... 😠

mishah
20. jan 2010

hepinka:já teda šátek nenosila,ale co mám kamarádky šátkařky,tak moc chválí dydimos(teda nevím,jak se píšou ta i/y).asi spíš mrkni na diskuse a www.satkovani.cz
My máme nosítko manduca a doporučuju fakt všema deseti 🙂 🙂 -asi hlavně pro ty, co nechtějí šátek..předtím jsem měla klokanku od jané a ráda jsem se jí zbavila....

zzuzullka
20. jan 2010

ahojte babulky, tie, ktoré máte OK výsledky z GTT gratulujem 🙂 ja idem až 3.2. a tiež už od 19:00 večer nemám jesť 😝

a nám na slovensku kto prispeje na podprsenky? 😲

matpaj, ja mám objednaný bexa b4 a už by mi mal aj prísť domov v piatok alebo možno v pondelok, ale dúfam, že v piatok, lebo sa už neviem dočkať 🙂

hepinka, ešte som neskúmala baby šatky, ale chcela by som si ju kúpiť, len sa rozhodnúť že ktorú

bibi13
20. jan 2010

chcela som pofotiť nejaké veci, čo mám pre drobca a čo to čo to? došla baterka.. takže ked sa trošku dobije, tak dofotím a potom dám do albumu.. ale aj tak tie fotky to nie je ono.. v skutočnosti je to ovela krajšie, zlatšie.. 😒 😠

mishah
20. jan 2010

matpaj:jsou to příspěvky pojišťoven,které si můžeš vybrat podle toho, co ti z té jejich nabídky vyhovuje nejvíc-je to 1000,.na rok(teda u mojí poj.) a minule jsem to vybrala na porodní kurz...ted raději na podprdu 😎

matpaj
20. jan 2010

ozaj babky, tie čo máte nakúpené fľaše, je to vôbec potrebné? však ja dúfam, že budem kojiť, nekúpim ju až potom ak ju bude treba? 😒

a budete pri kojení dávať aj čajík.....? 😒 som z toho jeleň.....

aaadus
20. jan 2010

matpaj já mám tento kočárek
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/...
a nikka tento
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/...

hepinka šátek zatím kupovat nebudu, jenom mimivak a potom se uvidí jak nám to s ním půjde a jak se v něm malému bude líbit

matpaj já mám jednu flašku 150ml a koupím ještě jednu 250ml. a čaj nevím jestli budu dávat, názory doktorů se liší, někdo říká když je hodně teplo tak trošku čaje či vody dát, jiný zase říká že pokud se plně kojí není toto potřeba

zzuzullka
20. jan 2010

matpaj ja takéto veci ako fľaša, sterilizátor a podobne budem kupovať až keď to budeme potrebovať. nechce sa mi to kupovať už teraz, keď to možno nevyužijem a keď zistím, že mi to chýba tak pošlem manžela do obchodu a za hodinku to môžem mať doma 🙂

mishah
20. jan 2010

názory se opravdu liší,ale většina je podle mně, že není nutné při plném kojení doplňovat čajíkem...Já Lukáška jen kojila a čaje nedostával,ani nám to dr nedoporučovala.

zzuzullka
20. jan 2010

aaadus, a máš už vybraný ten mimivak ktorý chceš? lebo teraz si pozerám na nete šátky a nosítka a to nosítko mi prijde také bezpečnejšie. s tým šátkom by som sa možno bála, že keď tam dieťa dám nesprávne tak mu ublížim, alebo rozmačkám 😀

mishah
20. jan 2010

ale určitě je dobré mít lahvičku doma pro strýčka příhodu-fenyklový čajík na bolení bříška, jen teda náš malý nechtěl jiné než ty avent....-((úplně odmítal ty anatomické dudlíky(jako má např. NUK) 😅

babara
20. jan 2010

hepinka, ja doporucuju satky watanai, jsou pevne, ale ne tluste, takze miminku nebude takovej hic jako v jinych satkach.
mishah a co je to zac to nositko manduca?

cukr.- ja mam byt lacna az od pulnoci, a to jdu uz v 6:45, citron povolen, caj (0,5l) si beru s sebou, do toho mi to daj

zzuzullka
20. jan 2010

babara, ja musím byť nalačno už od 19:00, bez citrónu 😢 , a mám si zobrať desiatu so sebou

bibi13
20. jan 2010

mishah. ja chcem presne také isté nosítko..

nikkka
20. jan 2010

ja budem kupovat len jednu flasku pre istotu, dufam, ze budem kojit...a ked budem davat caj tak to az takemu vacsiemu babatku, takze to budem riesit az potom ked to bude treba..

zzuzullka
20. jan 2010

mishas,bibi, aj mne sa to nosítko celkom pozdáva, len keby malo aj krajšiu cenu 😀

mishah
20. jan 2010

babara.mrkni do albíčka🙂
bibi: je fakt supr,zkoušeli jsme i Ergo,pro porovnání,ale Manduca to vyhrála-měla lepší opěrku na hlavičku a neměla tak široké ramenní popruhy jako Ergo-ty mi trochu padaly..

nikkka
20. jan 2010

vcera nam prisiel metro katalog a maju tam v akcii lehatko za 35eur...celkom sympaticke..aj postielku aj matrac iba za 12eur - tusim kokos-molitan..

mishah
20. jan 2010

cena je vysoká, to jo-ale až budeš mít mimčo,myslím,že ti to zas tolik nepřijde...Já zkoušela předtím mimi vak, pak jednu obyč klokanku, i šátek a pak jané nosítko,ale ta Manduca se nedá fakt srovnat,navíc se v tom dá nosit opravdu i dvouleté dítko-teda na zádech🙂)využívali jsme o prázdninách, když jsme chodili na prohlídky zámků🙂)Navíc určitě se pak dá i dobře prodat na MMB..prostě pro mě dobrá investice 😉

holky, co vařite dobrého k obídku??Já jdu škrábat brambory na zelňačku 😉 Mám hafo zavařeného zelí a brambor jsme dostali celý pytel od švagra,tak to musíme zužitkovat.-)))

medan29
20. jan 2010

Tak to já vařím seged.guláš, jsem na něj dostala hroznou chuť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre