Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
20. jan 2010

děsně jsem litovala že jsme sebou neměli kameru a já si porod nemohla pouštět doma 😀 je to fakt zážitek jak prcek vyleze ven je po bolestech a ten uzlíček leží na bříšku a kouká po tobě no nádhera
mě zpívali kámošky na obřadě tak jsem byla spokojená chtěla jsem kytaru a kamarády a ty jsme měla.

mishutka
20. jan 2010

Já měla // taky radost, ale bohužel život mě naučil, že každá radost byla vykoupena smutkem ☹

doli1
20. jan 2010

// já lítala jak šílená ty měsíce čekání byli tak dlouhý a ta radost byla k nezastavení.vše se nám hroutilo a najednou bylo všechno.během týdne

blanka.k
20. jan 2010

Já na // koukala a nevěděla, jestli se smt nebo brečet, začaly s emi hrozně třást ruce, najedouo bylo tu a já nevěděla, co dělat... 😅 Jak kybych měla nějakou chřipku, třásla jsem se, přišlo mi, že jsem nějaká omámená, trocšku mimo, pak jsem se torchu ukidnila, ale když došel M., tak se ptal, co se děje, že se u toho PC usmívám, s kým si to píšu 😀

blanka.k
20. jan 2010

taky vámm přijde, že od objevení // uplynula věčnost,že je to tak hrozně dávno? 😅

lucik...
20. jan 2010

blani no tak to jsme na tom byli podobně.. s tím rozdílem že já to chtěla manželovi říct až na dovolený - letěli jsme do řecka asi za 14 dní.. Ale říkala sem si že každej kdo mě ten den vidí to musí poznat 😀 😀 😀 Nakonec sem to stejně vyslepičila dřív protože se mi udělalo blbě po černym čaji a málem se to vyhodila, tak aby se nedivil co mi je 😵

blanka.k
20. jan 2010

já jsem mu to musela říct hend další den, jelikož jsme měli zapltit 3 týdy přes vánoce v Karibiku,...takže když došel práce, dostal obálku, že mu upřesňuji, jak to s naší dovčou bude 😀 takže chudák měl dva šoky naráz, že bude capart a nebude dovča 😀 Ale stejně bych to dýl nevydržela...jak jsem psala, už ten večer předtím říkal, že se pořád nějakdivně usmívám 😀

mishutka
20. jan 2010

My jsme se rozhodli, že vynechám HA a pak se uvidí, ale já byla furt nedočkavá tak jsem si každou chvíli dělala testy a manžel taky číhal kdy přijdu s tou novinou 😉 Ale teď si zaboha nevzpomenu kdy a jak to bylo 🙂
My měli radost, ale dokud nám to nepotvrdil Dr. tak jsme to neřešili a pak jsme jeli na dovču a tam jsem si radši dávala pozor...
Rodičům jsme to radši řekli před dovčou kdyby se něco stalo protože nikdo ani netušil, že by jsme mohli chtít dítě. Neradi meleme naprázdno a ještě k tomu lidi co se furt ptaj jestli už 😝
A v mém případě bez příznaku krom menst. by to zjištění trvalo věčně 😉

blanka.k
20. jan 2010

my jsem to práskli j´hned v září, jedna mi bylo fakt hodně zle a pár dní předtím mi na třídí srazu holka, co vystudovaal porodní asisntentku říkala, že prý je to na mě poznat 😅 A hlavně, babi a děda měli 50.výročí svatby,a poslední dobou jsem vzždycky dávala nějaké netradiční dárky, tak dostali ty poukáky, co mám v albu, to byl pro ně nejhečí dárek. Taky nikdo z rodiny netušil (kromě setsry a setsřenky), že mimčo chceme a snažíme se, já si říkala, že nám tobbude trvat než se to povede, takže oni si to vysvětlili tak, že jsme kariéristi, no furt lepší než otázky na moje nemoci a ustarané výrazy, že 😀 Takže překvápko to bylo, hezky nám to vyšlo na to výročí 😉

mishutka
20. jan 2010

Já včera potkala známou a ona se mě ptala kde to nosím 😉

Nejhorši jsou lidi co vám řeknou "však vy jste děti nechtěli" 😠 Oni vůbec nechápou za 1) pojem soukromí a za 2)nebudu lidem které potkám 2x za rok vykládat co a jak 😅 aby se měli o čem bavit 😠

blanka.k
20. jan 2010

letos má děda 75, ale už fakt nevím, co vymyslet za "originál" dárek, už dostaly "vstupenku na svatbu", "poukzáku na vnouče", dělanou kroniku naší rodiny,..... 😝

blanka.k
20. jan 2010

Mishut - jo, u nás spíš proběhlo to, že "Já jsem vám říkala, že jednou děti budete chtít a že si je pořídíte... A ne se furt honit v práci..." nebo !už bylo na čase..." 😕

lucik...
20. jan 2010

my taky nikomu neřikali že chceme, nechtěla sem ty stupidní otázky typu tak cooo, už se povedlo a já nevim co všechno 😀 😀 😀

lucik...
20. jan 2010

holky já jdu do peřin 😵 😵 😵 Doufám že usnu brzo, mám pocit že mi prtě "skáče" na močáku 😠 😀

mishutka
20. jan 2010

Já budu dneska usínat těžko, mě to večer samotné nějak nejde 😔

Tak u nás to stejně vypadá, že se opičíme protože kamarádovi se to podařilo dříve a nám když už byli těhotní...

blanka.k
20. jan 2010

tak holky, hlavně, že my jsme šťastní, že se zadařilo, a holt ostatní ať si říkají a myslí, co chtějí (i když občas je to na facku 😅 ),ne? 😉

Manželé sedí s lahví vína, on říká:
"Vsadím se, že nedokážeš říct nic, co by mě potěšilo i nasralo naráz."
Manželka chvíli přemýšlí a pak odpoví:"Máš větší péro než soused."

Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl si ty pilulky co jsem tu někde měl? Bylo na nich napsáno LSD."
Děda: "Ser.. na pilulky vole, viděls toho draka v kuchyni?!?!"

(Družstevní ) ...omyl
Jano přijde na družstvo a povídá: "Předsedo, já jsem vaši dceru Máňu nó, ehm, tóó. Předseda na to: "Co se stalo, Nejde odestát. Teď si ji však musíš vzít za manželku. "Oj, to ne, zděsí se družstevník,"já jsem ji přejel traktorem!"

Dobrou všem 😉

blanka.k
20. jan 2010

právě mi došlo, že mi zrušili objednávku toho kolotče FP s medvídkama, že na skladě není a žádný z dodavatelů ho nemůže dodat ☹ kde jste ho kupovaly vy?
Já zatím našla nejlebější tu:
http://www.vltava2009.cz/raj/GoodsDetail.asp?st... 😉

mishutka
20. jan 2010

Nešla js náhodoui spát 😀
Tak já cenu neřešila, mám ho z obchodu nějak za 1200,-

blanka.k
21. jan 2010

Nešla, já myslela, že vy jdete 😀

aaadus
21. jan 2010

Dobré ráno,
svatba pro mě donedávna byla nejšťastnější den v životě. fakt jsem si ten den užila, o nic se nemusela starat, v šatech jsem se cítila jako princezna a klidně bych si to zopakovala znovu a znovu 😵
objevení // myslela jsem kdoví jak nebudu "happy", ale byl to šok. jednak se nám prcek povedl hned napoprvé, 2 dny jsem z toho nemohla spát a pořád přemýšlela nad tím, jak to všechno zvládnu, jak bude reagovat manžel (on je v tady těch věcech opatrný a moc se radovat neumí). nejšťastnější den byl asi zatím když mi volali z genetiky v Olomouci že je všechno OK a že to bude chlapeček 😵

blanka kolotoč budu objednávat z jednoho tohoto e-shopu
http://www.sovickashop.cz/0,43,fisher-price-kol...
http://www.aaahracky.cz/kolotocnadpostylkumotyl...

adelka89
21. jan 2010

dobré ráno maminky 🙂
my dneska mozna pujdeme konecne vybrat ten kocarek, tak uz se tesim 🙂
jinak dneska uz jsem naplno vstoupila do 7. měsíce a třetího trimestru 😅 toto letíí

aaadus
21. jan 2010

adelka tak dobře pořiďte a pak dej vědět jestli a jaký jste vybrali 🙂

adelka89
21. jan 2010

aadus no snad se neco nepo a pojedeme tam 🙂 mame vybrane dva espiro GT a Tako Jumper x tak uvidime ktery nam padne do oka 🙂

michalag
autor
21. jan 2010

Dobre ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,,

adelka89
21. jan 2010

dobre rano 🙂

matpaj
21. jan 2010

Čaute babky............................ 🙂 🙂

Ja som včera v noci blúdila po nete, písala mi mm sesternica akú super vec našla....na jednej nemeckej stránke našla kočík Jané slalom za super cenu. Bola som nadšená.....ale mm nechce ani počuť aby sme to objednávali cez nich, vraj čo v prípade reklamácie...... ☹ nemohla som spať.....

Babenky, čo poradíte? mám do toho ísť?....... 😨

🙂 včera som aj kúpila celú sadu kozmetiky bubchen, tak sme sa s Pajkou vytešovali a natierali.....ona sa už nemôže dočkať ako bude kúpať a olejčekovať........česať..... 🙂 krááááááááásne vonia, už som cítila to bábatko.......

michalag
autor
21. jan 2010

matpaj, v tom ma tvoj muzik asi pravdu 😅 , je to riziko, skor by som kupila kocik niekde blizsie

baby, pomoooc ja som hladna a doma nemame takmer nic a tatino si zobral peniaze lebo isiel k dr. a ze po ceste domov nakupi, ale neviem ci to vydrzim kym pride

adelka89
21. jan 2010

michalag ja mam stejny problem, mam strasny hlad a to se musim jeste ucit 😀
penize doma mam ale nechce se mi do mesta 😀
matpaj taky bych se toho bala, mne ted tak prasklo tlacitko na mobilu a docela me to stve protoze mi ho manzel kupovat v Liberci přes internet a ne tady v Brne tak s tim budou jenom opletacky

matpaj
21. jan 2010

🙂 michal, v tom prípade by som ja asi zjedla aj rolku toaleťáku...... 😅 vydŕŕž.......

aaadus
21. jan 2010

matpaj jak píšou holky, je to docela riskantní. teď sice ušetříte, ale když bude reklamace kdo ten kočárek poveze do německa? nebo ho posílat poštou bude taky stát hodně peněz protože to je veliké a těžké zboží. raději si připlatit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre